Informacje dla rodziców dzieci rozpoczynających od 1 września 2024r. naukę w klasie pierwszej.

Wniosek Bilet+ miasto

Wniosek Bilet+ gmina

Karta zapisu do świetlicy

Indywidualna karta wywiadu środowiskowego

Wyniki konkursu matematycznego dla klas

25 kwietnia odbył się szkolny konkurs pod hasłem „Matematyk – pierwsza klasa!”, w którym udział wzięli uczniowie klas pierwszych. Zadaniem dwunastu uczestników konkursu, było indywidualne wykonanie 9 różnych zadań np.: obliczenia wagowe, dzielenie figur geometrycznych na połowę, rozwiązywanie zadań tekstowych i mierzenie długości. Uczniowie wykazali się umiejętnościami matematycznymi i poradzili sobie doskonale. Miło nam poinformować, że po sprawdzeniu przez Komisję poprawności wykonania zadań i przeliczeniu punktów, wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce (Ex aequo) – Maja Cebinka i Tomasz Dołhańczyk z kl. 1b,

II miejsce – Aleksandra Fichtel z kl. 1a,

III miejsce (Ex aequo) – Jakub Jeżak z kl. 1a i Krystian Szutka z kl. 1d.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz nauczycielom za przygotowanie uczniów.

Informacja dla rodziców dzieci rozpoczynających od września naukę w klasie pierwszej

Indywidualna karta wywiadu środowiskowego

Karta zapisu do świetlicy

Wniosek Bilet+ gmina

Wniosek Bilet+ miasto

Turniej szachowy ,,Wrocławskiego Krasnala”

27 kwietnia odbył się turniej szachowy ,,Wrocławskiego krasnala”, którego organizatorem jest Fundacja Klub Szachowy Polonia Wrocław.

W kategorii do lat 8 nasz uczeń Tadeusz Świerniak z klasy I b zdobył I miejsce. Serdeczne gratulacje dla młodego szachisty!!!

Rejonowy konkurs ,,Maluchy lubią wiersze”

Dnia 26 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury w Legnicy odbył się rejonowy konkurs ,,Maluchy lubią wiersze”. Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca i wyróżnienia:

z klasy I b- Maja Cebinka- wyróżnienie

z klasy II b- Nela Kościelna- I miejsce

z klasy III b- Amelia Szandała – I miejsce

Miłosz Jach- wyróżnienie

Młodym aktorom serdecznie gratulujemy!!!