Wyniki konkursu matematycznego dla klas

25 kwietnia odbył się szkolny konkurs pod hasłem „Matematyk – pierwsza klasa!”, w którym udział wzięli uczniowie klas pierwszych. Zadaniem dwunastu uczestników konkursu, było indywidualne wykonanie 9 różnych zadań np.: obliczenia wagowe, dzielenie figur geometrycznych na połowę, rozwiązywanie zadań tekstowych i mierzenie długości. Uczniowie wykazali się umiejętnościami matematycznymi i poradzili sobie doskonale. Miło nam poinformować, że po sprawdzeniu przez Komisję poprawności wykonania zadań i przeliczeniu punktów, wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce (Ex aequo) – Maja Cebinka i Tomasz Dołhańczyk z kl. 1b,

II miejsce – Aleksandra Fichtel z kl. 1a,  

III miejsce (Ex aequo) – Jakub Jeżak z kl. 1a i Krystian Szutka z kl. 1d.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz nauczycielom za przygotowanie uczniów.

 

Skip to content