Nauczyciele
Edukacja wczesnoszkolna
1a mgr Karolina Tokarek
1b mgr Barbara Tadla
1c mgr Anna Olszowiak
1d mgr Alicja Orlikowska
2a mgr Marta Fritsch
2b mgr Dorota Baryłkiewicz
2c mgr Magdalena Górska
2d mgr Aleksandra Nowak
3a mgr Bogumiła Niedźwiedź
3b mgr Alina Skiba
3c mgr Kamila Borowska
3d mgr Elżbieta Czul
Język angielski dla klas I – III
mgr Paulina Wojtasik
Język polski
mgr Elżbieta Jandulska
mgr Jowita Kozłowska
mgr Beata Kubajewska
mgr Monika Woźniak
mgr Olga Żylicz – Gambal
Matematyka
mgr Agnieszka Kaciuba
mgr Elżbieta Kolber
mgr Elżbieta Komaniecka
mgr Kamila Bogus
Historia
mgr Iwona Hipner
mgr Monika Dorożyńska
mgr Katarzyna Węglińska
Język angielski
mgr Bogdan Borowiec
mgr Małgorzata Borowiec
mgr Małgorzata Imbra
mgr Marta Jakimiec-Marciniak
mgr Katarzyna Walęga
mgr Izabela Woźniak
mgr Marzena Wyrwa
Język niemiecki
mgr Ewa Grabowska – Żuber
mgr Aleksandra Nowak
mgr Gabriela Racińska – Zięcik
Muzyka
mgr Krzysztof Figurski
Plastyka
mgr Katarzyna Węglińska
mgr Krzysztof Figurski
Geografia
mgr Karolina Szymanowska
mgr Agnieszka Kocaba
Przyroda
mgr Katarzyna Włodarczyk
Biologia
mgr Agnieszka Kocaba
mgr Katarzyna Włodarczyk
Chemia
Agnieszka Grocholska – zastępstwo za panią Aleksandrę Michalak
Wiedza o społeczeństwie
mgr Katarzyna Walęga
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Kamila Borowska
Fizyka
mgr Paweł Ujazdowski
Wychowanie fizyczne
mgr Agata Gil
mgr Agnieszka Grolewska
mgr Grzegorz Grzelka
mgr Jarosław Hipner
mgr Jolanta Koszut
mgr Patrycja Sołonynka
mgr Jerzy Tadla
Technika
mgr Paweł Ujazdowski
mgr Danuta Czajkowska
Informatyka
mgr Monika Ilnicka
mgr Marzena Petryk
Doradztwo zawodowe
mgr Beata Kubajewska
Religia
ks. Przemysław Rogusz
mgr Karolina Szymanowska
Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Barbara Tadla
Świetlica
mgr Anna Gąsecka
mgr Małgorzata Korczak
mgr Aneta Kozak
mgr Justyna Miklusz
mgr Joanna Mofina
mgr Anna Olszowiak
mgr Aleksandra Nowak
mgr Agata Gil
mgr Gabriela Racińska- Zięcik
Pedagog
mgr Irena Michalec zastępstwo za panią Jolantę Osadczuk
Biblioteka
mgr Teresa Misztal
mgr Mirosława Badeńska
Nauczyciele świetlicy
mgr Małgorzata Korczak
mgr Anna Olszowiak
mgr Anna Gąsecka
mgr Aneta Kozak
mgr Joanna Mofina
mgr Aleksandra Nowak
mgr Gabriela Racińska- Zięcik
mgr Justyna Miklusz