Osiągnięcia sportowe

I OKRES     2015/2016
NAZWA TURNIEJU ORGANIZATOR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA LOKATA OPIEKUN
ZAWODY WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
Turniej Piłki Ręcznej

w kat.chłopców

SP 3 Świebodzin Reprezentacja klas VI III miejsce J.Tadla
Liga Dolnośląska w kat. dziewcząt DZPR Wrocław Ciulkiewicz Ewa, Czarny Zofia, Filipińska Amelia, Jurek Jagoda, Puc Agnieszka, Smolira Natalia, Szulga Kamila, Wawrzków Kamila, Ziemlicka Karolina 6c, Jędrkowiak Aleksandra 6b, Racińska Daria, Radtke Kamila 6a, Milena Hubscher, Zuzanna Kałużny 6d III miejsce M.Ilnicka

I.Hipner

Turniej Piłki Ręcznej

w kat.chłopców

OSiR Głogów Reprezentacja klas VI III miejsce J.Tadla
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej dla klas IV w kat. dziewcząt Szkoła Podstawowa nr 9

w Legnicy

A.Ziemba, A.Słota, H.Węglińska 4a, K.Woźniak, O.Matkowska 4b, N.Stępień, K.Dzioba, M.Łukasiewicz 4c, K.Król, M.Krok, J.Kozar 4d, K.Ordon 5a, II miejsce A.Gil

J.Tadla

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej dla klas IV w kat. chłopców Szkoła Podstawowa nr 9

w Legnicy

M.Sroka, A.Domnik, I.Szechnicki 4b, M.Kołodziej, K.Kłosowski, O.Mirowski, O.Lierlik, W.Duda, K.Karpisz, M.Górny 4c, J.Dymalski 4d, D.Mazij Vc. I miejsce A.Gil

J.Tadla

VI Turniej Piłki Ręcznej im. gen. broni St. Maczka Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
Reprezentacja klas VI I miejsce M.Ilnicka
VI Turniej Piłki Ręcznej im. gen. broni St. Maczka Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
Reprezentacja klas VI I miejsce J.Tadla
ZAWODY POWIATOWE
Mistrzostwa Powiatu
w Szachach
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Anna Miller 4a, Wiktor Michalik 6d, Maciej Przygoda 4a, Jakub Kołodziej 5b V miejsce J.Siebyła
Jesienny Turniej Piłki Ręcznej – dziewczęta Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
Reprezentacja klas V

Reprezentacja klas VI

III miejsce

I miejsce

M.Ilnicka
Mistrzostwa powiatu

w sztafetowych  biegach przełajowych dziewczęta

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Ciulkiewicz Ewa, Czarny Zofia, Filipińska Amelia, Małecka Marta, Smolira Natalia, Szulga Kamila 6c, Jaroszewska Maja, Jędrkowiak Ola, Fiebig Maja 6b, Racińska Daria, Radtke Kamila, Pępkowska Magda 6a V miejsce I.Hipner

M.Ilnicka

Mistrzostwa powiatu w sztafetowych  biegach przełajowych chłopcy Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Jakubowski Kacper, Kałuża Dominik, Pinisz Krystian, Szmagaj Mateusz, Pirga Kamil, Zyber Kacper, Sroka Mateusz, Król Jakub, Czapski Mateusz, Zuzelski Igor II miejsce J.Tadla

D.Jeżak

Mistrzostwa Powiatu
w Koszykówce dziewcząt
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Julia Gowin 5c, Milena Hubscher 6d, Zuzanna Kałużny 6d, Karolina Ziemlicka, Agnieszka Puc, Kamila Szulga, Kamila Wawrzków, Natalia Smolira, I miejsce M.Ilnicka

I.Hipner

Mistrzostwa Powiatu
w Koszykówce chłopców
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły I miejsce J.Tadla
Turrniej Rugby – Tag Rugby Tag Miedziowi Lubin Mateusz Sroka, Adam Domnik, Jacek Jarzyło,

Igor Szechnicki, Oliwia Matkowska, Klaudia Woźniak 4b

I miejsce A.Gil

J.Tadla

Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w piłce siatkowej klasy VI Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja chłopców III miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu Lubińskiego w piłce siatkowej klasy V Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja dziewcząt

Reprezentacja chłopców

IV miejsce

IV miejsce

J.Siebyła

A.Gil

Mistrzostwa Powiatu

w Piłce Nożnej dziewcząt

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Milena Hubscher, Zuzanna Kałużny, Daria Jackiewicz, Agata Porzycka 6d, Julia Gowin 5c, Agnieszka Puc, Kamila Wawrzków, Karolina Ziemlicka, Alicja 6c II miejsce I.Hipner

M.Ilnicka

Mistrzostwa Powiatu

w Piłce Nożnej

chłopców

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły IV miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu
w Unihokeju
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły IV miejsce J.Siebyła
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Powiatowy Szkolny Związek Sportowy J.Gawin, W.Paterak, M.Hubscher, D.Jackiewicz II miejsce

IV miejsce

I.Hipner
J.Tadla
Bieg o Lampkę Górniczą Regionalne Centrum Sportowe Julian Jankowski 5b

Dawid Łącki 6d

III miejsce

IV miejsce

J.Siebyła
ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE
VII Otwarte Mistrzostwa Lubina

w Nordic Walking

Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie Patryk Antosz 6b III miejsce M.Petryk

 

 

 

 

 

 

II okres 2015/2016

 

NAZWA TURNIEJU ORGANIZATOR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA LOKATA OPIEKUN
ZAWODY WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
Ćwierćfinał Pucharu Polski Związek Piłki Ręczne  w Polsce E.Ciulkiewicz, A.Filipińska, K.Szulga, A.Puc, N.Smolira, K.Ziemlicka 6c, W.Lewandowska, K.Radtke 6a, Z.Kałużny, M.Hubscher 6d 3 miejsce M.Ilnicka
Finał wojewódzki „Szczypiorniak

na Orlikach”

DZPR Wrocław E.Ciulkiewicz, A.Filipińska, K.Szulga, A.Puc, N.Smolira, K.Ziemlicka 6c, Z.Kałużny, M.Hubscher 6d 2 miejsce M.Ilnicka
Finał wojewódzki „Szczypiorniak

na Orlikach”

DZPR Wrocław Drużyna chłopców 4 miejsce J.Tadla
Liga Dolnośląska

w Piłce Ręcznej dziewcząt

DZPR Wrocław E.Ciulkiewicz, A.Filipińska, K.Szulga, A.Puc, N.Smolira, K.Ziemlicka 6c, W.Lewandowska, D.Racińska, K.Radtke 6a, Z.Kałużny, M.Hubscher 6d 2 miejsce M.Ilnicka
Liga Dolnośląska

w Piłce Ręcznej Chłopców

DZPR Wrocław Drużyna chłopców 6 miejsce J.Tadla
Aerobik rekreacyjny Dolnośląski Związek Sportowy Karolina Świerszcz 5d, Kamila Radtke, Weronika Lewandowska, Magdalena Pępkowska 6a 4 miejsce A.Gil
ZAWODY POWIATOWE
Mistrzostwa Powiatu

w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Szkolny Związek Sportowy E.Ciulkiewicz, A.Filipińska, K.Szulga , N.Smolira A.Puc, K.Ziemlicka 6c, W.Lewandowska, D.Racińska, K.Radtke 6a, Z.Kałużny, M.Hubscher 6d 2 miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Powiatu

w Piłce Ręcznej Chłopców

Szkolny Związek Sportowy Drużyna chłopców 1 miejsce J.Tadla
Festiwal Piłki Ręcznej MKS Zagłębie Lubin Drużyna dziewcząt 3 miejsce M.Ilnicka
Festiwal Piłki Ręcznej MKS Zagłębie Lubin Drużyna Chłopców 4 miejsce J.Tadla
Mistrzostwach Powiatu „Szczypiorniak na Orlikach” DZPR Wrocław E.Ciulkiewicz, A.Filipińska, K.Szulga , A.Puc, K.Ziemlicka 6c, W.Lewandowska, D.Racińska, K.Radtke 6a 1 miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwach Powiatu „Szczypiorniak na Orlikach” DZPR Wrocław Drużyna chłopców 2 miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu

w Trójboju LA

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Drużyna klas IV chłopcy 1 miejsce A.Gil, D.Jeżak, J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu

W Trójboju LA

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Drużyna klas IV dziewczęta 1 miejsce A.Gil, D.Jeżak, J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu

w Czwórboju LA

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy E.Ciulkiewicz, A.Filipińska, K.Szulga , A.Puc, K.Ziemlicka 6c, W.Lewandowska, D.Racińska, K.Radtke 6a 4 miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Powiatu

w Czwórboju LA

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy K.Jakubowski, D.Kałuża, K.Pinisz 6c, J.Król, D.Czapski 6b, J.Jankowski 5b 4 miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu

w Biegach Przelajowych

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Mateusz Sroka 4b 3 miejsce J.Siebyla
Powiatowy Turniej

w Rugby – Tag

Drużyna szkolna 1 miejsce J.Tadla

A.Gil

Bieg Papieski – bieg dla dzieci 400m RCS Lubin Eryk Marciniak 3b 3 miejsce M.Dorożyńska
Igrzyska Lekkoatletyczne Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Grzegorz Hurkała 6c pchnięcie kulą

Amelia Filpińska 6c – bieg na 300 m

Dominik Kałuża 6c – bieg na 300m

Jakub Król 6b – bieg na 1000m.

Kacper Jakubowski – skok w dal

Agnieszka Puc 6c – rzut piłeczką palantową

Sztafeta szwedzka dziewcząt

Sztafeta 4×100 dziewcząt

Oliwia Jesion 6d – bieg na 60m

1 miejsce

3 miejsce

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

2 miejsce

J.Tadla

M.Ilnicka

J.Tadla

J.Tadla

J.Tadla

M.Ilnicka

M.Ilnicka

M.Ilnicka

I.Hipner

ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE
Rugby Tag M.Sroka, Igor Szechnicki, Klaudia Woźniak, Oliwia Matkowska 4b, Karolina Ordon 5a, Agata Słota 4a 1 miejsce A.Gil
Międzyszkolny turniej warcabowy Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie Maksymilian Szulc 2c 4 miejsce B.Gaweł

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

NAZWA TURNIEJU ORGANIZATOR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA LOKATA OPIEKUN
I SEMESTR
ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej „Gniezno Cup” MKS MOS Gniezno Reprezentacja szkoły IV miejsce M.Ilnicka

I.Hipner

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej KOSiR Kępno Hryniuk Klaudia, Lewandowska Weronika, Miller Anna 5a, Chełpa Karolina, Jędrkowiak Aleksandra 5b, Ciulkiewicz Ewa, Czarny Zofia, Filipińska Amelia, Kardela Sandra, PucAgnieszka, Smolira Natalia, Wawrzków Kamila, Ziemlicka Karolina,  Ziomek Martyna 5c,  Kałużny Zuzanna 5d VIII miejsce M.Ilnicka
ZAWODY WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
Turniej Piłki Ręcznej w kat.chłopców SP 3 Świebodzin Reprezentacja klas VI III miejsce J.Tadla
Turniej Piłki Ręcznej w kat.chłopców OSiR Głogów Reprezentacja klas VI III miejsce J.Tadla
Turniej Piłki Ręcznej w kat.dziewcząt kl.IV SP 9 Legnica Reprezentacja klas IV III miejsce J.Tadla
Turniej Piłki Ręcznej w kat.chłopców kl.IV SP 9 Legnica Reprezentacja klas IV I miejsce J.Tadla
V Turniej Piłki Ręcznej im. gen. broni St. Maczka Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
Reprezentacja klas V III miejsce M.Ilnicka
V Turniej Piłki Ręcznej im. gen. broni St. Maczka Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
Reprezentacja klas V I miejsce J.Tadla
ZAWODY REJONOWE/STREFA LEGNICKA
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej dla klas VI dziewcząt Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
Reprezentacja klas VI II miejsce I.Hipner
Świąteczny Turniej Piłki Ręcznej chłopców Szkoła Podstawowa

Nr 14 w Lubinie

Reprezentacja klas IV I miejsce J.Tadla
ZAWODY POWIATOWE
Mistrzostwa Powiatu
w Szachach
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Anna Miller 4a, Wiktor Michalik 6d, Maciej Przygoda 4a, Jakub Kołodziej 5b IV miejsce D.Jeżak
Mistrzostwa powiatu w sztafetowych  biegach przełajowych dziewczęta Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły z klas V – VI V miejsce I.Hipner

M.Ilnicka

Mistrzostwa powiatu w sztafetowych  biegach przełajowych chłopcy Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły z klas V – VI II miejsce J.Tadla

D.Jeżak

Mistrzostwa Powiatu
w Koszykówce dziewcząt
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły I miejsce I.Hipner
Mistrzostwa Powiatu
w Koszykówce chłopców
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły I miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu

w Piłce Nożnej dziewcząt

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły I miejsce I.Hipner
Mistrzostwa Powiatu

w Piłce Nożnej

chłopców

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły III miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu
w Unihokeju
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły VI miejsce J.Siebyła
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

w kat. dziewcząt

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Sandra Kubieniec 6d

Milena Hubscher 5d

II miejsce I.Hipner
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

w kat. chłopców

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja szkoły I miejsce J.Tadla
Bieg o Lampkę Górniczą Regionalne Centrum Sportowe Konrad Ryszko I miejsce J.Tadla

J.Siebyła

ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE
Mikołajkowy Turniej w Tenisie Stołowym Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Mikołaj Kaciuba 2a

Milena Hubscher 5d

I miejsce I.Hipner

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

NAZWA TURNIEJU ORGANIZATOR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA LOKATA OPIEKUN
I SEMESTR
ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
turniej z serii Tenis 10
o Puchar Starosty
w Gnieźnie
Gniezno Nikodem Pruchnicki 2a I miejsce D.Jeżak
turniej tenisa ziemnego “Tenismania” Wrocław Kasper Kulpa 1c I miejsce D.Jeżak
Ogólnopolski cykl turniejów tenisa ziemnego Kasper Kulpa 1c III miejsce D.Jeżak
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej KOSiR Kępno Chełpa Karolina, Jędrkowiak Aleksandra 4b, Ciulkiewicz Ewa, Czarny Zofia, Filipińska Amelia, Kardela Sandra, Puc Agnieszka, Siwak Zuzanna, Smolira Natalia, Szulga Kamila, Wawrzków Kamila, Ziemlicka Karolina, Ziomek Martyna 4c,  Kałużny Zuzanna 4d IX M.Ilnicka
X Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Buku OSiR Buk V d J.Tadla
ZAWODY WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
IV Turniej Piłki Ręcznej im. gen. broni St. Maczka Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
Buckiewicz Zuzanna, Buczyńska Wiktoria, Grajek Karolina, Karpisz Karolina, Kubieniec Sandra. Pisarska Wiktoria, Półtorak Wiktoria, Serafin Aleksandra, Stańczyk Maja, Szczepańska Joanna, Tarnowska Nikola II I.Hipner
IV Turniej Piłki Ręcznej im. gen. broni St. Maczka Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
Brodecki Konrad, Domnik Marcel, Frankowski Seweryn, Górski Cezary, Kłosowski Maksymilian, Kowalik Konrad, Krupa Mateusz Kucharski Mateusz, Nowak Konrad, Ostaszewski Ahsan Ul Haq, Otto Oskar Ryszko Konrad, Sienkiewicz Bartosz, Soszyński Marcin IV J.Tadla
XII Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej SPR Chrobry Głogów Brodecki Konrad, Domnik Marcel, Frankowski Seweryn, Górski Cezary, Kłosowski Maksymilian, Kowalik Konrad, Krupa Mateusz Kucharski Mateusz, Nowak Konrad, Ostaszewski Ahsan Ul Haq, Otto Oskar Ryszko Konrad, Sienkiewicz Bartosz, Soszyński Marcin IV J.Tadla
Turniej Piłki Ręcznej kl. IV dziewcząt SP 9 Legnica Chełpa Karolina, Jędrkowiak Aleksandra 4b, Ciulkiewicz Ewa, Czarny Zofia, Filipińska Amelia, Kardela Sandra, Puc Agnieszka, Siwak Zuzanna, Smolira Natalia, Szulga Kamila,Wawrzków Kamila, Ziemlicka Karolina, Ziomek Martyna 4c,  Kałużny Zuzanna 4d I miejsce M.Ilnicka
Turniej Piłki Ręcznej kl. IV chłopców SP 9 Legnica reprezentacja klas IV I miejsce J.Tadla
ZAWODY REJONOWE
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej dla klas IV Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
I miejsce M.Ilnicka

J.Tadla

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej dla klas IV Szkoła Podstawowa

Nr 14 w Lubinie

III miejsce M.Ilnicka

J.Tadla

Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Koszykówce Dziewcząt Powiatowy Szkolny Związek Sportowy VI c,  Weronika Lichman 6b, Margareta Kowalewicz 6b, Natalia Sroga 6b, Natalia Zielińska 6b III miejsce G.Grzelka
Mistrzostwa Podstrefy Legnickiej w Koszykówce chłopców Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Marcel Domański, Adam Gaworczyk, Maciej Palczewski, Dominik Renda, Dominik Palica, Wojciech Gałach, Michał Świder, Mateusz Eliszewski, FIlip Wojnarowski, Jan Łukaszewicz, Jan Krażewski, Mikołaj Jaszczyszyn, Bartosz Kasprzyk 6c II miejsce D.Jeżak
Mistrzostwa Podstrefy Legnickiej w Koszykówce dziewcząt Powiatowy Szkolny Związek Sportowy VI c,  Weronika Lichman 6b, Margareta Kowalewicz 6b, Natalia Sroga 6b, Natalia Zielińska 6b II miejsce G.Grzelka
ZAWODY POWIATOWE
Mistrzostwa Powiatu
w Szachach
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Anna Miller 4a, Wiktor Michalik 6d, Maciej Przygoda 4a, Jakub Kołodziej 5b II miejsce J.Siebyła
Mistrzostwa Powiatu
w Koszykówce dziewcząt
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy VI c, Weronika Lichman 6b, Margareta Kowalewicz 6b, Natalia Sroga 6b, Natalia Zielińska 6b I miejsce G.Grzelka

P.Sołonynka

Mistrzostwa Powiatu
w Koszykówce chłopców
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy VI c I miejsce D.Jeżak
Mistrzostwa Powiatu

w Piłce Nożnej dziewcząt

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy VIc, Sandra Kubieniec 5d, Wiktoria Buczyńska 5d, Milena Hubscher 4d, Weronika Lichman 6b II miejsce G.Grzelka

I.Hipner

P.Sołonynka

Mistrzostwa Powiatu
w Unihokeju
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy reprezentacja klas VI I miejsce J.Siebyła
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt Powiatowy Szkolny Związek Sportowy VIc, Sandra Kubieniec 5d, Wiktoria Buczyńska 5d, Maja Stańczyk, Zuzanna Buckiewicz, Karolina Karpisz II miejsce G.Grzelka
I.Hipner
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Marcel Domański, Adam Gaworczyk, Maciej Palczewski, Dominik Renda, Dominik Palica, Wojciech Gałach, Michał Świder, Mateusz Eliszewski, FIlip Wojnarowski, Jan Łukaszewicz, Jan Krażewski, Mikołaj Jaszczyszyn, Bartosz Kasprzyk 6c I miejsce D.Jeżak
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Aleksandra Merena, Zuzanna Stefańska II miejsce J.Tadla

I.Hipner

 

 

 

 

II SEMESTR 2013/2014
ZAWODY WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
Dolnośląskie  Lekkoatletyczne  Igrzyska  Dzieci SZS Wrocław Nikola Tarnowska 1 miejsce I.Hipner
Szczypiorniak na Orlikach DZPR Reprezentacja klas V i VI III miejsce J.Tadla

D.Jeżak

ZAWODY REJONOWE/STREFA LEGNICKA
Lekkoatletyczne  Igrzyska  Dzieci Szkolny Związek Sportowy Nikola Tarnowska 1 miejsce I.Hipner
Turniej Piłki Ręcznej w Legnicy

kat. chłopców

Szkoła Podstawowa nr 9 w Legnicy Reprezentacja klas IV II miejsce J.Tadla
Turniej Piłki Ręcznej w Legnicy

kat. dziewcząt

Szkoła Podstaowa nr 9 w Legnicy Reprezentacja klas IV II miejsce M.Ilnicka
Wiosenny Turniej Piłki Ręcznej

kat. dziewcząt

Szkoła Podstawowa

nr 14 w Lubinie

Reprezentacja klas V I miejsce I.Hipner
Turniej Piłki Ręcznej SP 12 Głogów Reprezentacja klas IV III miejsce J.Tadla
ZAWODY POWIATOWE
Lekkoatletyczne  Igrzyska  Dzieci Szkolny Związek Sportowy Nikola Tarnowska I miejsce I.Hipner
Lekkoatletyczne  Igrzyska  Dzieci Szkolny Związek Sportowy Klasyfikacja drużynowa: kategoria chłopców

kategoria dziewcząt

 

II miejsce

IImiejsce

n-le wf
Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce dziewcząt klas IV Szkolny Związek Sportowy Zuzanna Kałużny, Milena Hubscher 4d, Karolina Ziemlicka, Natalia Smolira 4c, Karolina Chełpa 4b II  miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Powiatu w Siatkówce chłopców klas IV Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja klas IV II miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu w Czwórboju LA

w kat. chłopców

Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja klas VI II miejsce D.Jeżak
Mistrzostwa Powiatu w Trójboju LA

w  kat. dziewcząt

Szkolny Związek Sportowy Radtke Kamila, Hryniuk Klaudia, Racińska Daria,  Lewandowska Weronika 4a, Jesion Oliwia, Fiebig Maja 4b, Hubscher Milena 4d, II miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Powiatu w Trójboju LA

w kat. chłopców

Szkolny Związek Sportowy Jakubowski Kacper , Kuśnierz Ksawier, Pinisz Krystian, Kałuża Dominik 4c, Czapski Dominik 4b, Romaniec Mateusz 4d II miejsce J.Tadla
Mistrzostwa powiatu – Indywidualne Biegi Przełajowe Szkolny Związek Sportowy Reprezentacja klas IV – VI – klasyfikacja drużynowa w kategorii chłopców II miejsce n-le wf
ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolny Turniej Warcabowy dla świetlic Szkoła Podstawowa

nr 8 w Lubinie

Łukasz Bodzęta 3c

Jakub Rak 3b

I miejsce

II miejsce

M.Korczak
Szczypiorniak na Orlikach DZPR Reprezentacja klas V i VI w kategorii chłopców I miejsce J.Tadla

D.Jeżak

Szczypiorniak na Orlikach DZPR Reprezentacja klas V i VI w kategorii dziewcząt II miejsce  

G.Grzelka

I.Hipner

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

 

I SEMESTR
NAZWA KONKURSU ORGANIZATOR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA LOKATA OPIEKUN
ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Ogólnopolski Turniej
Piłki Ręcznej
w Głuchołazach
Patrycja Kaźmierczak, Kinga Stanisławczyk, Anna Dubińska, Katarzyna Walacik, Weronika Domska, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska. I miejsce M.Ilnicka
Ogólnopolski Turniej
Piłki Ręcznej
w Głuchołazach
Nikola Gruszecka, Klaudia Piróg, Karolina Sławińska, Alina Śliwowska, Kamila Semeńczuk, Sandra Parkietna III miejsce M.Ilnicka
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej w Kępnie KOS Kępno Patrycja Kaźmierczak, Kinga Stanisławczyk, Anna Dubińska, Katarzyna Walacik, Weronika Domska, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Weronika Hipner, Nikola Gruszecka VII miejsce M.Ilnicka
Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Buku Patrycja Kaźmierczak, Kinga Stanisławczyk, Anna Dubińska, Weronika Domska, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Alina Śliwowska, Karolina Sławińska (6c), Dominika Tatarynowicz (5c) III miejsce M.Ilnicka
VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców UKS „Olimpia” Banie Jakub Osuch, Krzysztof Osuch, Bartek Bartosik, Krzysztof Urbanik, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Dawid Jambrożek – 6c III miejsce J.Tadla
ZAWODY WOJEWÓDZKIE
Turniej Piłki Ręcznej im.gen. broni S.Maczka Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Nikola Gruszecka, Ania Dubińska, Weronika Domska, Karolina Sławińska, Alina Śliwowska, Klaudia Piróg. Patrycja Kaźmierczak II miejsce M.Ilnicka
Liga Dolnośląska Dziewcząt
Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej Patrycja Kaźmierczak, Kinga Stanisławczyk, Anna Dubińska, Katarzyna Walacik, Weronika Hipner, Klaudia Piróg, Weronika Domska, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska. II miejsce M.Ilnicka
Liga Dolnośląska Chłopców Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej Jakub Osuch, Krzysztof Osuch, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Dawid Jambrożek, Bartek Bartosik, Krzysztof Urbanik IV miejsce J.Tadla
III Memoriał Piłki Ręcznej im. W. Szmidta SPR Głogów Jakub Osuch, Krzysztof Osuch, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Dawid Jambrożek, Bartek Bartosik, Krzysztof Urbanik III miejsce J.Tadla
Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej w Legnicy UKS Dziewiątka
w Legnicy
Armata Agata, Buckiewicz Zuzanna, Buczyńska Wiktoria, Grajek Karolina, Karpisz Karolina, Kubieniec Sandra. Pisarska Wiktoria, Półtorak Wiktoria, Serafin Aleksandra, Stańczyk Maja, Szczepańska Joanna, Tarnowska Nikola I miejsce I.Hipner
Noworoczny Turniej Piłki Ręcznej w Legnicy UKS Dziewiątka
w Legnicy
Domnik Marcel, Frankowski Seweryn, Górski Cezary, Kłosowski Maksymilian, Kowalik Konrad, Krupa Mateusz Kucharski Mateusz, Nowak Konrad, Ostaszewski Ahsan Ul Haq, Otto Oskar Ryszko Konrad, Sienkiewicz Bartosz, Soszyński Marcin II miejsce J.Tadla
ZAWODY POWIATOWE
Mistrzostwa Powiatu
w Piłce Nożnej Dziewcząt
Powiatowy
Szkolny Związek
Sportowy
Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Nikola Gruszecka, Ania Dubińska, Weronika Domska – 6c I miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Powiatu
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Powiatowy
Szkolny Związek
Sportowy
Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Angela Winkowska, Klaudia Piróg, Alina Śliwowska, Karolina Sławińska, Ania Dubińska, Weronika Domska, Patrycja Kaźmierczak – 6c II miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Powiatu
w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Powiatowy
Szkolny Związek
Sportowy
Jakub Osuch, Krzysztof OsuchSzymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper – 6c II miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Powiatowy
Szkolny Związek
Sportowy
Szymon Krawczyński, Paweł Melnarowicz, Marcin Czerniawski, Klara Zimna, Jakub Stec, Dorota Szydłowska – 6a, Kinga Stanisławczyk – 6c II miejsce J.Siebyła
Mistrzostwa Powiatu w Szachach Powiatowy
Szkolny Związek
Sportowy
Dorota Szydłowska, Szymon Krawczyński, Michał Gruszczyński 6a, Dawid Franzoso 6e, II miejsce P.Sołonynka
Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Nikola Gruszecka, Ania Dubińska, Weronika Domska, Karolina Sławińska, Weronika Hipner, Patrycja Kaźmierczak – 6c, Kamila Semeńczuk – 5c I miejsce M.Inicka
Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Jakub Osuch, Krzysztof OsuchSzymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper II miejsce J.Tadla
XVII Festiwal Piłki Ręcznej UKS Chocianów Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Ania Dubińska, Weronika Domska, Weronika Hipner, Patrycja Kaźmierczak – 6c I miejsce M.Ilnicka
XVII Festiwal Piłki Ręcznej UKS Chocianów Drzemicka Katarzyna, Mierzwa Paulina, Niemczyk Aleksandra, Parkietna Sandra, Semeńczuk Kamila, Szczepańska Aleksandra, Szewczyk Julia, Tatarynowicz Dominika,Zięba Karolina – 5c, Agata Siadul, Natalia Sroga 5b IV miejsce G.Grzelka
ZAWODY MIĘDZYSZKOLNE
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej klas IV Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
klasa IV d I miejsce I.Hipner
J.Tadla
II SEMESTR
ZAWODY OGÓLNOPOLSKIE
Półfinał Pucharu Polski
w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Polski Związek Piłki Ręcznej Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Nikola Gruszecka, Ania Dubińska, Weronika Domska, Weronika Hipner, Weronika Krawczak, Klaudia Piróg, Patrycja Kaźmierczak – 6c I miejsce M.Ilnicka
J.Tadla
Finał Ogólnopolski
w Czwórboju Lekkoatletycznym
Szkolny Związek Sportowy Warszawa
Szkolny Związek Sportowy Radom
Weronika Hipner, Anna Dubińska, Angela Winkowska, WIktoria Kocińska, Katarzyna Walacik, Klaudia Piróg 10 miejsce M.Ilnicka
ZAWODY WOJEWÓDZKIE
Finał Dolnośląski
w Czwórboju Lekkoatletycznym
Szkolny Związek Sportowy we Wrocławiu Weronika Hipner, Anna Dubińska, Angela Winkowska, WIktoria Kocińska, Katarzyna Walacik, Klaudia Piróg I miejsce M.Ilnicka
Igrzyska Lekkoatletyczne Szkolny Związek Sportowy we Wrocławiu Angela Winkowska – rzut piłeczką palantową
Szymon Pedryc – rzut piłeczką palantową
III miejsce
III miejsce
M.Ilnicka
Mistrzostwa Podstrefy Lubińskiej w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Szkolny Związek Sportowy we Wrocławiu
Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Nikola Gruszecka, Ania Dubińska, Weronika Domska, Karolina Sławińska, Weronika Hipner, Weronika Krawczak, Klaudia Piróg, Alina Śliwowska, Patrycja Kaźmierczak – 6c I miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Strefy Legnickiej
w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Szkolny Związek Sportowy we Wrocławiu Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Nikola Gruszecka, Ania Dubińska, Weronika Domska, Karolina Sławińska, Weronika Hipner, Weronika Krawczak, Klaudia Piróg, Alina Śliwowska, Patrycja Kaźmierczak – 6c II miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Podstrefy Lubińskiej w Piłce Ręcznej Chłopców Szkolny Związek Sportowy we Wrocławiu Jakub Osuch, Krzysztof Osuch, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Dawid Jambrożek, Bartek Bartosik, Krzysztof Urbanik I miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Strefy Legnickiej
w Piłce Ręcznej Chłopców
Szkolny Związek Sportowy we Wrocławiu Jakub Osuch, Krzysztof Osuch, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Dawid Jambrożek, Bartek Bartosik, Krzysztof Urbanik III miejsce J.Tadla
Liga Dolnośląska w Piłce Ręcznej Dziewcząt Dolnośląski Szkolny Związek Sportowy Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Nikola Gruszecka, Ania Dubińska, Weronika Domska, Karolina Sławińska, Weronika Hipner, Weronika Krawczak, Klaudia Piróg, Alina Śliwowska, Patrycja Kaźmierczak – 6c III miejsce M.Ilnicka
Liga Dolnośląska w Piłce Ręcznej Chłopców Dolnośląski Szkolny Związek Sportowy Jakub Osuch, Krzysztof Osuch, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Dawid Jambrożek, Bartek Bartosik, Krzysztof Urbanik – 6c IV miejsce J.Tadla
“Szczypiorniak na Orlikach” – finał wojewódzki Polski Związek Piłki Ręcznej Kinga Stanisławczyk, Patrycja Kaźmierczak, Weronika Domska, Weronika Krawczak, Nikola Gruszecka – 6c, Dominika Tatarynowicz, Katarzyna Drzemicka, Kamila Semeńczuk – 5c, Sandra Kubieniec – 4d IV miejsce M.Ilnicka
I.Hipner
G.Grzelka
“Szczypiorniak na Orlikach” – finał wojewódzki Polski Związek Piłki Ręcznej Jakub Osuch, Krzysztof Osuch, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Dawid Jambrożek, Bartek Bartosik, Krzysztof Urbanik IV miejsce J.Tadla
ZAWODY REGIONALNE
Mistrzosta Podstrefy Legnickiej
w Piłce Nożnej Dziewcząt
Regionalny Szkolny Związek Sportowy Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Ania Dubińska, Weronika Domska, Weronika Hipner, Weronika Krawczak, Klaudia Piróg, Patrycja Kaźmierczak – 6c I miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Podstrefy Legnickiej w Czwórboju Lekkoatletycznym Regionalny Szkolny Związek Sportowy Weronika Hipner, Anna Dubińska, Angela Winkowska, WIktoria Kocińska, Katarzyna Walacik, Klaudia Piróg I miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Strefy Legnickiej
w Tenisie Stołowym
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Kamila Gruchała 6b, Adrianna Gółkowska 6b, Dorota Szydłowska 6c III miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Strefy Legnickiej
w Lekkiej Atletyce
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Szymon Pedryc – rzut piłeczką palantową
Weronika Hipner – skok w dal
Angela Winkowska – rzut piłeczką palantową
Anna Dubińska – 300m
Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Hipner, Angela Winkowska – sztafeta szwedzka
Panajoti Lolis – skok w dal
Patrycja Kaźmieczak, Kinga Stanisławczyk, Anna Dubińska, Klaudia Piróg – sztafeta 4x100m
Katarzyna Walacik – 300m
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
V miejsce
V miejsce
VI miejsce
J.Tadla
M.Ilnicka
M.Ilnicka
M.Ilnicka
M.Ilnicka
J.Siebyła
M.Ilnicka
M.Ilnicka

ZAWODY POWIATOWE
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Kinga Stanisławczyk, Katarzyna Walacik, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Angela Winkowska, Nikola Gruszecka, Ania Dubińska, Weronika Domska, Karolina Sławińska, Weronika Hipner, Weronika Krawczak, Klaudia Piróg, Alina Śliwowska, Patrycja Kaźmierczak – 6c I miejsce M.Ilnicka
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Jakub Osuch, Krzysztof Osuch, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Dawid Jambrożek, Bartek Bartosik, Krzysztof Urbanik I miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy III miejsce J.Siebyła
Mistrzostwa Powiatu
w Czwórboju Lekkoatletletycznym
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Weronika Hipner, Anna Dubińska, Angela Winkowska, WIktoria Kocińska, Katarzyna Walacik, Klaudia Piróg I miejsce M.Ilnicka
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Katarzyna Walacik – bieg na 300m
Angela Winkowska – rzut piłeczką palantową
Weronika Hipner – skok w dal
Anna Dubińska – bieg na 300m
Wiktoria Kocińska, Katarzyna Walacik, Weronika Hipner, Angela Winkowska – sztafeta szwedzka
Anna Dubińska, Patrycja Kaźmierczak, Kinga Stanisławczyk, Klaudia Piróg – sztafeta 4×100
drużyna dziewcząt – klasyfikacja drużynowa
Szymon Pedryc – rzut piłeczką palantową
drużyna chłopców – klasyfikacja drużynowa
III miejsce
II miejsce
I miejsce
IV miejsce
II miejsce

II miejsce

II miejsce
I miejsce
IV miejsce

M.Ilnicka

J.Tadla

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Kamila Gruchała 6b, Adrianna Gółkowska 6b, Dorota Szydłowska 6c I miejsce J.Tadla
“Szczypiorniak na Orlikach” Dolnośląski Szkolny Związek Sportowy Patrycja Kaźmierczak, Nikola Gruszecka, Weronika Hipner, Weronika Domska, Weronika Krawczak, Kinga Stanisławczyk, Anna Dubińska, Wiktoria Kocińska, Angela Winkowska, Klaudia Piróg, Katarzyna Walacik I miejsce M.Ilnicka
“Szczypiorniak na Orlikach” Dolnośląski Szkolny Związek Sportowy Jakub Osuch, Krzysztof Osuch, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Mateusz Łabęcki, Panas Marcin, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Dawid Jambrożek, Bartek Bartosik, Krzysztof Urbanik I miejsce J.Tadla
ROK SZKOLNY 2011/2012
I SEMESTR
NAZWA KONKURSU ORGANIZATOR IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA LOKATA OPIEKUN
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt rocznika 2000 Autonomiczna Sekcja Piłki Ręcznej KKS Polonia Kępno Patrycja Kaźmierczak, Maja Czajkowska, Weronika Domska Ania Dubińska, Nikola Gruszecka, Weronika Hipner, Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Klaudia Piróg, Kinga Stanisławczyk, Dorota Szydłowska, Alina Śliwowska, Kasia Walacik, Angela Winkowska. 1 miejsce Monika Ilnicka
Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Związek Piłki Ręcznej w Polsce Igor Lubos, Filip Jasiński, Gracjan Miś, Maciej Jarszak, Sławomir Kardasz, Dominik Kaczmarczyk, Patryk Jankowski, Kacper Białecki, Marcin Napiórkowski, Kacper Polański (6d), Szymon Pedryc, Krzysztof Osuch (5c), 9 miejsce Jerzy Tadla
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Eliminacje dolnośląskie do ogólnopolskiego Festiwalu Piłki Ręcznej Związek Piłki Ręcznej w Polsce Gracjan Miś, Sławomir Kardasz, Igor Lubos, Filip Jasiński, Marcin Napiórkowski, Dominik Kaczmarczyk, Maciej Jarszak, Marcin Napiórkowski (6d), Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Bartosz Bartosik (5c) 1 miejsce (awans) Jerzy Tadla
Turniej Piłki Ręcznej w ramach Ligii Dolnośląskiej Dziewcząt Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej we Wrocławiu (miejsce – Polkowice) Barbara Kaczkowska (6d), Katarzyna Skupień, Julia Pater (6d), Patrycja Kaźmierczak, Ania Dubińska, Kinga Stanisławczyk, Angela Winkowska (5c) 2 miejsce Monika Ilnicka
Grzegorz Grzelka
KONKURSY REJONOWE
Turniej Piłki Ręcznej im. gen. broni St.Maczka Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie Czajkowska Maja, Domska Weronika, Dubińska Anna, Gruszecka Nikola, Hipner Weronika, Kinga Jaworska, Kaźmierczak Patrycja, Kocińska Wiktoria, Krawczak Weronika, Piróg Klaudia, Sławińska Karolina, Stanisławczyk Kinga, Dorota Szydłowska, Śliwowska Alina, Walacik Katarzyna, Winkowska Angela – 5c 1 miejsce Monika Ilnicka
KONKURSY POWIATOWE
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Powiatowy Szkolny Zwiazek Sportowy Kasia Walacik, Ania Dubińska, Wiktoria Kocińska, Basia Kaczkowska, Angela Winkowska, Wiktoria Ogonowska, Klaudia Piróg, Julka Pater, Alina Śliwowska, Weronika Hipner 2 miejsce Monika Ilnicka, Grzegorz Grzelka
Gracjan Miś, Sławomir Kardasz, Jacek Boryczka, Filip Jasiński, Marcin Napiórkowski (6d), Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Krzysiek Osuch, Kuba Osuch, Mateusz Łabęcki (5c) 4 miejsce Jerzy Tadla
Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Gracjan Miś, Sławomir Kardasz, Kacper Białecki, Jacek Boryczka, Filip Jasiński, Marcin Napiórkowski, Szymon Pedryc,  Krzysiek Osuch. 2 miejsce Jerzy Tadla
Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Dziewcząt Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Kinga Buczyńska, Barbara Kaczkowska, Ewa Kołodziejczyk, Klaudia Krawczak, Natalia Linert, Katarzyna Łyszczarz, Wiktoria Nowak, Wiktoria Ogonowska, Julia Pater, Katarzyna Skupień (VId), Anna Dubińska, Weronika Hipner (Vc)
II SEMESTR
KONKURSY POWIATOWE
Mistrzostwa Powiatu w Szachach Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Dorota Szydłowska 5c, Szymon Krawczyński 5a, 1 miejsce P.Sołonynka
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Katarzyna Skupień, Kinga Buczyńska, Barbara Kaczkowska, Wiktoria Nowak, Natalia Linert, Wiktoria Ogonowska, Julia Pater – 6d, Weronika Hipner, Katarzyna Walacik, Patrycja Kaźmierczak, Kinga Stanisławczyk, Wiktoria Kocińska, Angela Winkowska – 5c 2 miejsce G.Grzelka
M.Ilnicka
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Powiatowy Szkolny Związek Sportowy kat. dziewcząt – Katarzyna Walacik, Anna Dubińska – 5c, 2 miejsce J.Siebyła
A.Gil
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Gracjan Miś, Sławomir Kardasz, Igor Lubos, Filip Jasiński, Marcin Napiórkowski, Dominik Kaczmarczyk, Maciej Jarszak, Marcin Napiórkowski (6d), Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Bartosz Bartosik (5c) 1 miejsce J.Tadla
KONKURSY STREFOWE (REJONOWE)
Mistrzostwa Podstrefy Lubińskiej w Piłce Ręcznej Chłopców Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Gracjan Miś, Sławomir Kardasz, Igor Lubos, Filip Jasiński, Marcin Napiórkowski, Dominik Kaczmarczyk, Maciej Jarszak, Marcin Napiórkowski (6d), Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Bartosz Bartosik (5c) 2 miejsce J.Tadla
Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Piłce Ręcznej Chłopców Powiatowy i Dolnośląski Związek Sportowy Gracjan Miś, Sławomir Kardasz, Igor Lubos, Filip Jasiński, Marcin Napiórkowski, Dominik Kaczmarczyk, Maciej Jarszak, Marcin Napiórkowski (6d), Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Bartosz Bartosik (5c) 1  miejsce J.Tadla

 

ROK SZKOLNY 2010/2011
NAZWA
KONKURSU
ORGANIZATOR IMIĘ I NAZWISKO
UCZNIA
MIEJSCE OPIEKUN
ZAWODY WOJEWÓDZKIE
Mistrzostw Dolnego Śląska w Aerobiku Dolnośląski Szkolny Związek Sportowy Sylwia Klin, Agnieszka Bełza, Paulina Zazula, Ewa Górecka – 6c  I miejsce A.Gil
Turniej Piłki Ręcznej Sulechów Bacia Kacper, Bogdanowicz Maciej, Bogdanowicz Tomasz, Czyż Daniel, Demski Jakub, Kochan Oskar, Lewandowski Rafał, Mański Przemysław, Mirosławski Kamil, Skiba Marcin, Sołoguba Grzegorz, Spaliński Grzegorz, Ziemacki Krystian – 6d
Kardasz Sławomir, Lubos Igor, Napiórkowski Marcin, Kańczuga Szymon, Kaczmarczyk Dominik, Jasiński Filip, Jarszak Maciej, Boryczka Jacek -5d
IV miejsce D. Jeżak

J. Tadla

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt klas IV KPR Kobierzyce Czajkowska Maja, Domska Weronika, Dubińska Anna, Gruszecka Nikola, Hipner Weronika, Kaźmierczak Patrycja, Kocińska Wiktoria, Krawczak Weronika, Piróg Klaudia, Sławińska Karolina, Stanisławczyk Kinga, Dorota Szydłowska, Śliwowska Alina, Walacik Katarzyna – 4c I miejsce M.Ilnicka
ZAWODY REJONOWE
Mistrzostwa Podstrefy Lubińskiej
w Koszykówce Dziewcząt
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Lubin Birut Katarzyna, Czajkowska Agnieszka, Dec Anna, Demkowicz Noelia, Kobeluszczyk Natalia, Lichman Paulina, Makowska Sylwia, Maziarz Barbara, Paszkowska Magdalena, Najwer Sabina, Szcześniak Julia, Wodziczko Agata, Waśniewska Julia – 6d
Skupień Katarzyna, Julia Pater -5d 
1 miejsce I. Hipner

G. Grzelka

Mistrzostwa Strefy Legnickiej
w Koszykówce Dziewcząt
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Lubin
Birut Katarzyna, Czajkowska Agnieszka, Dec Anna, Demkowicz Noelia, Kobeluszczyk Natalia, Lichman Paulina, Makowska Sylwia, Maziarz Barbara, Paszkowska Magdalena, Najwer Sabina, Szcześniak Julia, Wodziczko Agata, Waśniewska Julia – 6d

Skupień Katarzyna, Julia Pater – 5d

2 miejsce
I.Hipner

G.Grzelka

Mistrzostwa Podstrefy Lubińskiej w Piłce Ręcznej Chłopców Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Bacia Kacper, Bogdanowicz Maciej, Bogdanowicz Tomasz, Czyż Daniel, Demski Jakub, Kochan Oskar, Lewandowski Rafał, Mański Przemysław, Mirosławski Kamil, Skiba Marcin, Sołoguba Grzegorz, Spaliński Grzegorz, Ziemacki Krystian – 6d

Kardasz Sławomir, Lubos Igor – 5d

1 miejsce
D. Jeżak

 

 

J. Tadla

Mistrzostwa strefy Legnickiej
w Piłce Ręcznej Chłopców
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Bacia Kacper, Bogdanowicz Maciej, Bogdanowicz Tomasz, Czyż Daniel, Demski Jakub, Kochan Oskar, Lewandowski Rafał, Mański Przemysław, Mirosławski Kamil, Skiba Marcin, Sołoguba Grzegorz, Spaliński Grzegorz, Ziemacki Krystian – 6d
Kardasz Sławomir, Kaczmarczyk Dominik – 5d
1 miejsce
D. Jeżak

 

J. Tadla

II Mikołajkowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły SP 14 Szkoła Podstawowa
nr 14 w Lubinie
Czajkowska Maja, Domska Weronika, Dubińska Anna, Gruszecka Nikola, Hipner Weronika, Jaworska Kinga, Kaźmierczak Patrycja, Kocińska Wiktoria, Krawczak Weronika, Piróg Klaudia, Sławińska Karolina Stanisławczyk Kinga, Dorota Szydłowska, Śliwowska Alina, Walacik Katarzyna – 4c I miejsce M. Ilnicka
II Mikołajkowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły SP 14 Szkoła Podstawowa
nr 14 w Lubinie
Bartosik Bartłomiej, Biernat Kacper, Jambrożek Dawid, Łabęcki Mateusz, Nużyński Mirosław, Osuch Jakub, Osuch Krzysztof, Panas Marcin, Pedryc Szymon, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Urbanik Krzysztof – 4c I miejsce J. Tadla
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt klas V Polkowice Buczyńska Kinga, Kaczkowska Barbara, Kołodziejczyk Ewa, Krawczak Klaudia, Linert Natalia, Łyszczarz Katarzyna, Nowak Wiktoria, Ogonowska Wiktoria, Pater Julia, Skupień Katarzyna, Wysoczańska Monika – 5d II miejsce G. Grzelka
Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt klas V Polkowice Czajkowska Maja, Domska Weronika, Dubińska Anna, Gruszecka Nikola, Hipner Weronika, Jaworska Kinga, Kaźmierczak Patrycja, Kocińska Wiktoria, Krawczak Weronika, Piróg Klaudia, Sławińska Karolina Stanisławczyk Kinga, Dorota Szydłowska, Śliwowska Alina, Walacik Katarzyna – 4c IV miejsce M. Ilnicka
Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt klas V Polkowice Buczyńska Kinga, Kaczkowska Barbara, Kołodziejczyk Ewa, Krawczak Klaudia, Linert Natalia, Łyszczarz Katarzyna, Nowak Wiktoria, Ogonowska Wiktoria, Pater Julia, Skupień Katarzyna, Wysoczańska Monika – 5d III miejsce G. Grzelka
Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt klas V Polkowice Czajkowska Maja, Domska Weronika, Dubińska Anna, Gruszecka Nikola, Hipner Weronika, Jaworska Kinga, Kaźmierczak Patrycja, Kocińska Wiktoria, Krawczak Weronika, Piróg Klaudia, Sławińska Karolina Stanisławczyk Kinga, Dorota Szydłowska, Śliwowska Alina, Walacik Katarzyna – 4c V miejsce M. Ilnicka
Turniej Piłki Ręcznej Chłopców Świdnica ŚKPR Świdnica Bartosik Bartłomiej, Biernat Kacper, Jambrożek Dawid, Łabęcki Mateusz, Nużyński Mirosław, Osuch Jakub, Osuch Krzysztof, Panas Marcin, Pedryc Szymon, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Urbanik Krzysztof – 4c I miejsce J. Tadla
Turniej Piłki Ręcznej Chłopców
w Głogowie
OSiR Głogów Bacia Kacper, Bogdanowicz Maciej, Bogdanowicz Tomasz, Czyż Daniel, Demski Jakub, Kochan Oskar, Lewandowski Rafał, Mański Przemysław, Mirosławski Kamil, Skiba Marcin, Sołoguba Grzegorz, Spaliński Grzegorz, Ziemacki Krystian – 6d III miejsce D. Jeżak
Turniej Piłki Ręcznej Chłopców
w Głogowie
OSiR Głogów Kardasz Sławomir, Lubos Igor, Napiórkowski Marcin, Kańczuga Szymon, Kaczmarczyk Dominik, Jasiński Filip, Jarszak Maciej, Boryczka Jacek – 5d III miejsce J. Tadla
Turniej Piłki Ręcznej Chłopców
w Głogowie
OSiR Głogów Bartosik Bartłomiej, Biernat Kacper, Jambrożek Dawid, Łabęcki Mateusz, Nużyński Mirosław, Osuch Jakub, Osuch Krzysztof, Panas Marcin, Pedryc Szymon, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Urbanik Krzysztof – 4c IV miejsce J. Tadla
Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt w Legnicy UKS “Dziewiątka” Legnica Weronika Domska, Nikola Gruszecka, Weronika Hipner, Kinga Jaworska, Patrycja Kaźmierczak (bramkarka), Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Kinga Stanisławczyk, Dorota Szydłowska, Alina Śliwowska, Kasia Walacik, Angelika Winkowska. – 4c I miejsce M.Ilnicka
Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w Legnicy UKS “Dziewiątka” Legnica Bartek Bartosik, Kacper Biernat, Dawid Jambrożek, Mateusz Łabęcki, Mirek Nużyński, Kuba Osuch, Krzysiek Osuch, Szymon Pedryc, Szkrapko Kacper – 4c. Arek Banach i Grzesiek Kalinka – IVe. II miejsce J.Tadla
Turniej Piłki Ręcznej im. gen. broni Stanisława Maczka Szkoła Podstawowa nr 14 w Lubinie Weronika Domska, Nikola Gruszecka, Weronika Hipner, Kinga Jaworska, Patrycja Kaźmierczak (bramkarka), Wiktoria Kocińska, Weronika Krawczak, Kinga Stanisławczyk, Dorota Szydłowska, Alina Śliwowska, Kasia Walacik, Angelika Winkowska. – 4c I miejsce M.Ilnicka
Bartosik Bartłomiej, Biernat Kacper, Jambrożek Dawid, Łabęcki Mateusz, Nużyński Mirosław, Osuch Jakub, Osuch Krzysztof, Panas Marcin, Pedryc Szymon, Pielech Damian, Szkrapko Kacper, Urbanik Krzysztof – 4c I miejsce J. Tadla
Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Trójboju Lekkoatletycznym Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Angelika Winkowska, Wiktoria Kocińska, Anna Dubińska, Karolina Sławińska, Patrycja Kaźmierczak, Katarzyna Walacik, Kacper Biernat, Krzysztof Osuch, Łabęcki Mateusz, Kacper Szkrapko,  – wszyscy z klasy IV c I miejsce M.Ilnicka
J.Tadla
Mistrzostwa Podstrefy Lubińskiej w Piłce Nożnej Dziewcząt Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lubinie Noelia Demkowicz, Anna Dec, Natalia Kobeluszczyk, Barbara Maziarz, Julia Szcześniak, Paulina Lichman, Agata Wodziczko (6d), Kamila Bodzek (5a), Katarzyna Skupień, Katarzyna Łyszczarz (5d) II miejsce I.Hipner
ZAWODY POWIATOWE
Mistrzostwa Powiatu
w Szachach
Szkolny Związek
Sportowy
w Lubinie
Dorota Szydłowska 4c Paweł Szyposz 6a Hubert Droździak 5c Szymon Maciborski 5a III miejsce P. Sołonynka
Mistrzostwa Powiatu
w Koszykówce Dziewcząt
Szkolny Związek
Sportowy
w Lubinie
Kasia Birut 6d Agnieszka Czajkowska 6d Ania Dec 6d Noelia Demkowicz 6d Juszczak Dominika 6d Natalia Kobeluszczyk 6d Basia Maziarz 6d Sabina Najwer 6d Magda Paszkowska 6d Julia Szcześniak 6d Julia Waśniewska 6d Agata Wodziczko 6d
Julia Pater – 5d
I miejsce I. Hipner
Mistrzostwa Powiatu
w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy Lubin Birut Katarzyna, Czajkowska Agnieszka, Dec Anna, Demkowicz Noelia, Kobeluszczyk Natalia, Lichman Paulina, Makowska Sylwia, Maziarz Barbara, Paszkowska Magdalena, Najwer Sabina, Szcześniak Julia, Wodziczko Agata, Waśniewska Julia – 6d
Julia Pater -5d
2 miejsce I. Hipner

G. Grzelka

Mistrzostwa Powiatu
w Piłce Ręcznej Chłopców
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Bacia Kacper, Bogdanowicz Maciej, Bogdanowicz Tomasz, Czyż Daniel, Demski Jakub, Kochan Oskar, Lewandowski Rafał, Mański Przemysław, Mirosławski Kamil, Skiba Marcin, Sołoguba Grzegorz, Spaliński Grzegorz, Ziemacki Krystian – 6d
Kardasz Sławomir, Lubos Igor – 5d
1 miejsce D. Jeżak

J. Tadla

Mistrzostwa Powiatu
w Koszykówce Chłopców
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Bacia Kacper, Bogdanowicz Maciej, Bogdanowicz Tomasz, Czyż Daniel, Demski Jakub, Kochan Oskar, Lewandowski Rafał, Mański Przemysław, Mirosławski Kamil, Skiba Marcin, Sołoguba Grzegorz, Spaliński Grzegorz, Ziemacki Krystian – 6d 4 miejsce D. Jeżak
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Przedstawiciele klas III, IV, V, VI – dziewczęta 4 miejsce J.Siebyła
Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Przedstawiciele klas III, IV, V, VI – chłopcy 5 miejsce J. Siebyła
Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Demkowicz Noelia, Szcześniak Julia, Wodziczko Agata – 6d
Szczepańska Kamila – 6c
Kukuć Mateusz, Szyposz Paweł – 6a
4 miejsce J. Siebyła
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Dziewcząt Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Noelia Demkowicz, Anna Dec, Paulina Lichman, Julia Szcześniak, Natalia Kobeluszczyk, Julia Waśniewska, Dominika Juszczak (6d), Katarzyna Skupień, Katarzyna Łyszczarz (5d), Weronika Krawczak (4c), Kamila Bodzek (5a) 1 miejsce I.Hipner
Mistrzostwa Powiatu
w Czwórboju Lekkoatletycznym
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Noelia Demkowicz, Julia Szcześniak, Anna Dec, Natalia Kobeluszczyk, Paulina Lichman III miejsce I.Hipner
Mistrzostwa Powiatu
w Trójboju Lekkoatletycznym
(kategoria klas IV)
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Weronika Hipner, Wiktoria Kocińska, Anna Dubińska, Karolina Sławińska, Patrycja Kaźmierczak, Katarzyna Walacik, Szymon Pedryc, Kacper Biernat, Kuba Osuch, Krzysztof Osuch, Krzysztof Urbanik, Łabęcki Mateusz – wszyscy z klasy IV c 1 miejsce M.Ilnicka
J.Tadla
Mistrzostwa Powiatu
w Trójboju Lekkoatletycznym
(kategoria klas III)
Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
2 miejsce A.Skiba
E.Czul
A.Nędzewicz
Lekkoatletyczne Igrzyska Dzieci Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
w Lubinie
Barbara Maziarz – skok w dal
Julia Szcześniak – rzut piłeczką palantową
1 m
3 m
I.Hipner
ZAWODY MIEJSKIE
Turniej Piłki Nożnej Cuprum Arena Maciej Bogdanowicz, Tomasz Bogdanowicz, Przemysław Mański, Marcin Skiba – 6d, Nikolaus Gromadzik – 6b II miejsce G. Grzelka
Międzyszkolny Turniej Warcabowy Szkoła Podstawowa nr 8 w Lubinie Ola Merena – IIIa
Adam Gaworczyk – IIId
I m-ce
III m-ce
A.Skiba
E.Czul

ROK SZKOLNY 2009/2010

NAZWA KONKURSU/
ORGANIZATOR
RANGA KONKURSU/

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA/ KLASA DATA/ OPIEKUN
Bieg Młodzieżowy w trakcie

Biegu o Lampkę Górniczą

OSiR Lubin

miasto

1 miejsce

3 miejsce

Wojciech Krawczyk 6d

Dominika Mańska 6d

10.2009r.

Jerzy Tadla

Monika Ilnicka

XII Memoriał Tadeusza Gottfrieda

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców

OSiR Ziębice

1 miejsce Przemek Mański, Maciek Bogdanowicz,

Kacper Bacia, Daniel Czyż,

Kuba Demski, Rafał Lewandowski,

Kamil Mirosławski, Krystian Ziemacki,

Grzesiek Sołoguba, Marcin Skiba,

Grzegorz Spaliński, Sławek Kardasz,

Igor Lubos, Filip Jasiński, Kacper Polański

22.10.2009r.

Damian Jeżak

Jerzy Tadla

Mistrzostwa Powiatu

w Koszykówce Chłopców

Szkolny Związek

Sportowy Lubin

powiat

3 miejsce

Andrzej Ajgner, Wojciech Krawczyk,

Paweł Pedryc, Dominik Narbuntowicz,

Andrzej Lolis, Karol Kurpiński,

Michał Cytryński

 

 

 

27.11.2009r.

Jerzy Tadla

MistrzostwaPowiatu

w Koszykówce

Dziewcząt

Szkolny Związek

Sportowy Lubin

powiat

3 miejsce

Karolina Lewandowska, Jula Zimna,

Marysia Dubińska, Natalia Kaliska,

Patrycja Kowalska, Dominika Mańska,

Marzena Wróblewska, Ania Waśko,

Marlena Baczyńska, Klaudia Gałązka

 

 

30.11.2009r.

Monika Ilnicka

Turniej Piłki Ręcznej klas V

Chocianów

1 miejsce Kacper Bacia

Maciek Bogdanowicz

Kuba Demski

Rafał Lewandowski

Przemek Mański

Kamil Mirosławski

Marcin Skiba

Grzesiek Sołoguba

Grzesiek Spaliński

Krysian Ziemacki

Sławek Kardasz

Igor Lubos

Filip Jasiński

Maciek Jarszak

20.11.2009r

Damian Jeżak

Jerzy Tadla

 

Mini Handball Inter Liga Europejska

Legnica

II miejsce

turniej międzynarodowy

Maciek Bogdanowicz

Kacper Bacia

Czyż Daniel

Rafał Lewandowski

Przemek Mański

Kamil Mirosławski

Marcin Skiba

Grzesiek Sołoguba

Grzesiek Spaliński

Krystian Ziemacki

 

4-6.12.2009r

Damian Jeżak

Jerzy Tadla

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

OSiR Kępno

4 miejsce

ogólnopolski

Marlena Baczyńska

Marysia Dubińska

Natalia Kaliska

Patrycja Kowalska

Karolina Lewandowska

Dominika Mańska

Anna Waśko

Noelia Demkowicz

Jula Szcześniak

Agata Wodziczko

Agata Kaliciak (SP7)

4-6.12.2009r

Monika Ilnicka

Iwona Hipner

Skip to content