„Kartka Wielkanocna do Papieża Franciszka

Chętni uczniowie naszej szkoły z klas I – VII przygotowali i wykonali prace na OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „Kartka Wielkanocna do Papieża Franciszka”. Organizatorem konkursu jest Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Cel konkursu to kultywowanie tradycji składania życzeń świątecznych i wysyłania okolicznościowych kartek. Nasi uczniowie wykazali się starannością i pomysłowością twórczą. Wykonane prace zostały wysłane do Organizatora Konkursu w dniu 11.03.2024r. Oceny prac i wyboru zwycięzców dokona Jury złożone z przedstawicieli Organizatora w terminie do 22.03.2024 r. Wyniki Konkursu zostaną podane i ogłoszone na stronie internetowej https://idmjp2.pl/. Dwanaście wybranych prac zostanie wysłanych do Watykanu!

Dziękujemy 42 uczniom za wykonanie prac, życzymy powodzenia i sukcesów w zdobyciu NAGRÓD.

Skip to content