Wyniki międzyszkolnego konkursu „Miś kukiełka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia w naszej szkole od lat propagujemy obchody tego jakże miłego święta. W tym roku zaprosiliśmy Świetliczaków z lubińskich szkół podstawowych do udziału w konkursie plastyczno-technicznym. Zadaniem jego uczestników było wykonanie pracy przestrzennej – misia kukiełki. Konkurs międzyszkolny poprzedziły eliminacje szkolne. Dzieci jak zwykle wykazały się pomysłowością, kreatywnością i doskonałymi umiejętnościami manualnymi. Do organizatorów wpłynęły prace wykonane z przeróżnych materiałów.

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Komisji – nagrody otrzymali: Ewelina Kobielus – SP nr 3, Jagoda Pabiszewska – SP nr 10, Vanessa Gawek – SP nr 14, Oliwia Michalak – SP „Zielona Szkoła”. Natomiast wyróżnienia uzyskali: Aleksandra Andelt – SP nr 7, Paweł Skrzypek – SP nr 10, Hania Cichanowicz, Miłosz Jach i Amelia Szandała – SP nr 14 oraz Beniamin Olczak – SP „Zielona Szkoła”.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Dziękujemy za udział w konkursie pozostałym uczestnikom oraz nauczycielom sprawującym opiekę artystyczną.

Skip to content