Category Archives: Osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W I OKRESIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
NAZWA
KONKURSU
RODZAJ
KONKURSU
ORGANIZATOR
UCZEŃ
LOKATA
OPIEKUN
KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
,,Anioły są takie”
plastyczny
MDK Lubin
I.Orlikowski 3e
T.Dydyna 3e
Nagroda
Wyróżnienie
M.Górska
KONKURSY POWIATOWE
Konkurs na plakat „100. rocznica odzyskania niepodległości”
plastyczny
Zespół Szkół Sportowych
w Lubinie
K.Słabicka-7 c
A.Klaczko-7d
M.Kłudka-7 c
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
D.Wisłocka
Ks. J.Popiełuszko – w służbie Bogu i ojczyźnie
plastyczny
Parafiaw Parszowicach
Al.Klaczko 7d
M.Piasecka Vc
A.Stępień Vd
O.Janczyński IV b
Nagroda
Nagroda
Wyróżnienie
Nagroda
W. Fedorska
B. Gnojska
B. Gnojska
K.Szymanowska
„Rodzinne szopki bożonarodzeniowe”
plastyczny
Salezjańskie Gimnazjum im. Św. Dominika Savio w Lubinie
H.Sztraub 4b  i Z.Sztraub 2a
P.Jurasz 5b
L.Pelc 2b
L.Jaskólska 4c
D.Garguła 1e
Nagroda
 
Nagroda
Nagroda
Wyróżnienie
Wyróżnienie
K.Szymanowska
B.Gnojska
K.Szymanowska
W.Fedorska
B.Gnojska
B.Gnojska
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
„Nici , nitki, niteczki  -smacznie, zdrowo, kolorowo”
plastyczny
Zespole Szkół Integracyjnych
w Lubinie
B.Szajwaj 1b
A.Grzesiak 1b
K.Baran 1b
G.Borowiec 1d
P.Gąsior 1c
W.Wyrwa 1d
Nagroda
Nagroda
Wyróżnienie
Nagroda
Wyróżnienie
Wyróżnienie
B.Gaweł
B. Gaweł
B. Gaweł
M. Korczak
M. Korczak
M. Korczak
Moja Ojczyzna
Plastyczny
Zespół Szkół Sportowych
w Lubinie
Al.Kruszka 1d
wyróżnienie
M. Korczak
Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa
Plastyczny
Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie
Z.Kowal 1b
B.Szajwaj 1b
A.Kruszka 1d
J.Majcherczyk 1d
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Nagroda
wyróżnienie
B.Gaweł
B. Gaweł
M. Korczak
M. Korczak

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W II OKRESIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

NAZWA KONKURSU
RODZAJ
KONKURSU
ORGANI
ZATOR
UCZEŃ
LOKATA
OPIEKUN
KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
XIV Ogólnopolski Konkurs Piosenki w Chojnowie
Wokalny
 
K.ZIemlicka 6c
1 miejsce
K.Figurski
XIV Międzynarodowy Festiwal Kultury dziecięcej Pacanów – Chorwacja 2016
Wokalny
 
K.Ziemlicka 6c
Nominacja do udziału w X Spotkaniach Mistrzów Muzyki
K.Figurski
XXIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej
Wokalny
 
A.Wróbel 6c
3 miejsce
K.Figurski
XI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Głogowie
Wokalny
 
K.Zemlicka 6c
Wyróżnienie
K.Figurski
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Mama jak z obrazka
Plastyczny
MDK Lubin
A.Ilczuk 1e
Wyróżnienie
M.Górska
Wygraj sukces
Wokalny
 
W.Krakowiak 6b
Awans do Koncertu Galowego
K.Figurski
Dolnośląski konkurs „Toyota – Ekologiczny samochód moich marzeń
Plastyczny
MCK Legnica
E.Kocur 1c
W.Tyndyk 2e
S.Kozber 2e
M.Śrutwa 2e
Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie
B.Niedźwiedź
E.Czul
E.Czul
E.Czul
XVIII Dolnośląski Przegląd Form Teatr Finał Wojew „FART”
Teatralny
 
H.Węglińska 4a
A.Miller 6a
M.Fiebig 6b
1 miejsce
Nagroda
1 miesce
K.Węglińska
 
Dolnośląski Konkurs „Zwierzątko Wielkanocne”
Plastyczny
MDK Lubin
M.Berezowska 1e
Wyróżninie
M.Górska
KONKURSY POWIATOWE
Rejonowy konkurs recytatorski „Maluchy lubią wiersze”
Recytatorski
MCK Legnica
N.Nazimek 2g
S.Ordon 1c
H.Nocuń 3a
2 miejsce
Wyróżnienie
Wyróżnienie
N.Ratajczak
B.Niedźwiedź
D.Baryłkiewicz
Powiatowy Konkurs na Medal Okolicznościowy z okazji Chrztu Polski
Plastyczny
ZSS w Lubinie
OK ‘Wzgórze Zamkowe”
N.Witwicka 6a
1 miejsce
D.Wisłocka
Rejonowy konkurs plastyczny „Walentynkowe serce”
Plastyczny
MDK Lubin
S.Popko 1e
Wyróżnienie
M.Górska
VIII Otwarty Przegląd Teatru Jednego Aktora
Teatralny
Raszówka
S.Pelak 2g
M.Pabian 2g
O.Żelazna 3a
Nagroda
Nagroda gł.
nagroda
N.Ratajczak
N.Ratajczak
D.Baryłkiewicz
Anioły Kultury Gminy
 
 
H.Węglińska 4a
A.Miller 6a
M.Fiebig 6b
Nagroda
Nagroda
Nagroda
 
IV Rejonowy konkurs wokalny „Śpiewowisko”
Wokalny
MDK Lubin
A.Wróbel 6c
K.Ziemlicka
Wyróżnienie
Grand Prix
K.Figurski
XVI Regionalny Konkurs Recytatorski  Szkół Podstawowych
Recytatorski
MDK Lubin
A.Wróbel 6c
H.Węglińska 4a
K.Jężak 4a
A.Miller 6a
M.Machaj 6a
Wyróżnienie
Nagroda
Wyróżnienie
Nagroda
Wyróżnienie
B.Kubajewska
M.Woźniak
M.Woźniak
W.Zemboń
W.Zembroń
V Gminny konkurs piosenki angielskiej „Singstar”
Wokalny
SP 14 Lubin
A.Wróbel
I miejsce
K.Figurski
M.Jakimiec- Marciniak
XXIII Dziecięcy Konkurs Wokalny „O złotą nutkę”
Wokalny
CK Muza
K.ZIemlicka 6c
M.Zimna 2c
Srebrna Nutka
wyróżnienie
K.Figurski
A.Skiba
Międzyszkolny konkurs „Pegazik”
Recytatorski
MDK w Lubinie
A.Wróbel 6c
Wyróżnienie
B.Kubajewska
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolny konkurs recytatorski wierszy M.Strzałkowskiej
Recytatorski
Biblioteka „Czytnik”
M.Pabian 2g
J.Paździerz 2g
K.Dacko 2g
A.Tarnowska 3e
P.Litwin 3a
A.Trzczak 3e
H.Nocuń 3a
W.Matyas 3a
2 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
Nagroda
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
N.Ratajczak
N.Ratajczak
N.Ratajczak
K.Tokarek
D.Baryłkiewicz
K.Tokarek
D.Baryłkiewicz
D.Baryłkiewicz
Międzyszkolny konkurs „Pocztówka z Lubina”
Plastyczny
Szkoła Podstawowa Nr 8 Lubin
A.Siadul 6d
Wyróżnienie
D.Wisłocka
Międzyszkolny konkurs „Wierszyki łamiące języki”
Recytatorski
Szkoła Podstawowa nr 10 w Lubinie
N.Nazimek 2g
2 miejsce
B.Gaweł
Międzyszkolny konkurs pięknego czytania
Czytelniczy
Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie
N.Nazimek 2g
2 miejsce
2 miejsce
B.Gaweł
Konkurs Plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły”
Plastyczny
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie
A.Poźniak 2c
O.Cegiełka
2 miejsce
3 miejsce
A.Skiba

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W I OKRESIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

 

NAZWA KONKURSU

RODZAJ

KONKURSU

ORGANIZATOR

UCZEŃ

LOKATA

OPIEKUN

KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE

Turniej Słowa Literatury Patriotycznej

Wokalny

MDK im. M.Kopernika Wrocław

Hanna Napiórkowska, Anna Miller, Mikołaj Machaj, Oliwia Czarny, Aleksandra Czarny

I miejsce

W.Zembroń

KONKURSY POWIATOWE

Turniej Słowa i Literatury Patriotycznej

Wokalny

MDK Lubin

Hanna Napiórkowska, Anna Miller, Mikołaj Machaj, Oliwia Czarny, Aleksandra Czarny 6a

Alicja Wróbel 6c

Wyróżnienie

W.Zembroń

Rejonowy konkurs

Wokalny

MDK Lubin

Alicja Wróbel 6c

Nagroda

W.Zembroń

XII Festiwal Kolęd i Pastorałek

Wokalny

Gimnazjum Salezjańskie

K.Ziemlicka

Grand Prix

K.Figurski

Rejonowy konkurs “Psiaki, kociaki i inne zwierzaki”

plastyczny

MDK Legnica

Hanna Węglińska

Joanna Kołpa

Oliwia Bielecka 6b

Wojciech Grzybowski 6a

wyróżnienie wystawa

wystawa wystawa

K.Figurski

Bezpieczeństwo w oczach dziecka

Plastyczny

Starostwo Powiatowe w Lubinie

Policja

Sołonynka Nataliel 1d

Maćków Monika 1c

Sołonynka Tobiasz 3c

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

W.Miłek–Kluwak

B.Niedźwiedź

B.Tadla

Rejonowy konkurs “Psiaki, kociaki i inne zwierzaki”

plastyczny

MDK Legnica

Cichowska Emilia 3e

wyróżnienie

K.Tokarek

Rodzinne Szopki Bożoanarodzeniowe

Plastyczny

Salezjańskie Gimnazjum Lubin

E.Sołtysiak 4b

Popko Szymon 1e

Draganik Natasza 1d

Król Wiktoria 3b

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

M.Jędrusiak

K.Szymanowska K.Szymanowska K.Szymanowska

Ks. J.Popiełuszko – patron naszych czasów

Plastyczny

Proboszcz Parafii w Parowej

Klaczko Aleksandra 5d

Trepiak Natalia 5d

II miejsce

Wyróżnienie

K.Szymanowska

W imię miłości

Plastyczny

Wydział Katechetyczny Legnickiej Kurii

Draganik Natasza 1d

Klaczko Aleksandra 5d

I miejsce

Wyróżnienie

K.Szymanowska K.Szymanowska

Kartka Bożonarodzeniowa

Plastyczny

Starostwo Powiatowe

w Lubinie

Przygrodzka Maja 3b

Dąbrowska Maja 1d

Wyróżnienie

Nagroda

A.Ludwicka

W.Miłek-Kluwak

Gminny Przegląd Form „uHa Ha”

Teatralny

Gminny Ośrodek Kultury w Lubinie

Baran Zuzanna 3a

III miejsce

D.Baryłkiewicz

Powiatowy konkurs recytatorski

Recytatorski

Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie

Tyndyk Wiktoria 2e

nagroda

E.Czul

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Międzyszkolny konkurs wokalny – Konkurs kolęd i pastorałek

wokalny

Szkoła Podstawowa Nr 7 w Lubinie

Ala Postrożny z kl. 3 c Matylda Zimna z kl. 2 c

I miejsce

I miejsce

A.Skiba

A.Olszowiak

,,Woda w moim mieście”- konkurs plastyczny

plastyczny

MPWiK- Lubin

Kocur Emilia 1c

II miejsce

B.Niedźwiedź

Miejski konkurs plastyczny „Najsympatyczniejszy kot z bajki”

plastyczny

MBP Lubin Filia nr 4

Aleksandra Opanowicz 1b

Martyna Florczyk 1b

Kacper Poraszka 1b

Malina Kołodziejczyk 1b Cierlik Marcel 1c

Jagoda Lachowicz 1c

Jeżak Natalia 1c

Kocur Emilia 1c

Piasecki Michał 1c

Jakub Bielak 1c

Dominik Kaczorowski 1c

Marcin Trzybulski 1c

Michał Mrozinski 1c

Sosnowska Martyna 1c

Aleksandra Łokaj 1d

Nataniel Sołonynka 1d

Fuczek Pola 1e

Szymon Hofma 1e

Popko Szymon 1e

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie  Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

II miejsce

P.Wojtasik

P.Wojtasik

P.Wojtasik

P.Wojtasik

B.Niedźwiedź

B.Niedźwiedź

B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź

B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź

W.Miłek

W.Miłek

M.Górska M.Górska M.Górska

„Świąteczny łańcuch” (praca zbiorowa)

plastyczny

CK Muza

Barcikowska Paulina 1c

Chaczko Martyna 1c

Cierlik Marcel 1c

Jeżak Natalia 1c

Kaczorowski Dominik 1c

Kocur Emilia 1c

Krzyżanowska Aleksandra 1c

Ordon Szymon 1c

Piasecki Michał 1c

Sosnowska Martyna 1c

Nagroda

B.Niedźwiedź

Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs Plastyczny – „Bezpieczne Ferie”

plastyczny

Szkoła Podstawowa Nr 12 w Lubinie

Weronika Wojtczak

Alicja Postrożny

II miejsce

Wyróżnienie

A.Olszowiak

“Znak drogowy zaprowadzi mnie do szkoły

Plastyczny

Komenda Powiatowa Policji  w Lubinie

Klasa III e

I miejsce

K.Tokarek

,, Wesołe gadułki” – wiersze Joanny Papużińskiej

recytatorski

Miejska Biblioteka Publiczna

Sosnowska Martyna 1c

Szymon Ordon 1c

Nazimek Natalia 2g

I miejsce

1 miejsce

I miejsce

B.Niedźwiedź

B.Niedźwiedź
N.Ratajczak

ROK SZKOLNY 2014/2015

NAZWA KONKURSU

RODZAJ

KONKURSU

ORGANIZATOR

UCZEŃ

LOKATA

OPIEKUN

I OKRES

 

KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE

VIII Ponadregionalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

wokalny

Wołowski Ośrodek Kultury

Wiktoria Krakowiak 5b

K.Ziemlicka 5c

2 miejsce

udział

K.Figurski

KONKURSY POWIATOWE

X  edycja konkursu plastycznego “Bezpieczeństwo w oczach dziecka”

plastyczny

Starostwo Powiatowe
w Lubinie

Natalia Noga

Nikola Piechurska

Paulina Sosnowska

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

B.Niedźwiedź
M.Fritsch

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Konkurs plastyczny EKO ŻYCIE

plastyczny

Galeria Cuprum w Lubinie

Michał Kosior 3e

Bartek Sowiński 3e

I miejsce

III miejsce

A.Kowalczyk

Międzyszkolny konkurs krasomówczy „Wakacyjne opowieści”.

recytatorski

Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie

Olena Żelazna 2a

Klaudii Lewandowskiej 3e

Benon Gołowejno 2a

I miejsce

II miejsce

III miejsce

D.Baryłkiewicz
A.Kowalczyk
D.Baryłkiewicz

konkurs recytatorski dla klas I – III “Wesołe Gadułki”.

recytatorski

Miejska Biblioteka Publiczna

Hanna Węglińska 3a Magdalena Pabian 1g

Oskar Urbaniak 1a

I miejsce

I miejsce

udział

B.Niedźiedź
N.Ratajczak
M.Maciszonek

Konkurs plastyczny „Papier, plastik, bio i szkło. Segregacja to jest to!”

Plastyczny

MPWiK

Hanna Kałuża 2e

Wyróżnienie

K.Tokarek

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Nitki, nici, niteczki – w lesie, w ogrodzie”.

Plastyczny

Zespole Szkół Integracyjnych w Lubinie

Julia Leśków 1e
Maksymilian Szulc 1c
Wojciech Przygocki 1c
Wiktoria Tyndyk 1e

1 miejsce

1 miejsce

3 miejsce

wyróznienie

B.Gaweł

M.Korczak

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Dary jesieni”

plastyczny

Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie

Patrycja Młynarczyk 1e Wiktoria Tyndyk 1e

Michał Małecki 1 f

Maja Szkraba kl. 2 e

Aleksandra Kaźmierczak 1e

Maksymilian Frątczak 1e

Wiktoria Kowal 1c

Katarzyna Duławska 1c

Julia Zamiara 1c

Wiktor Małek 1d

Natalia Nazimek 1g

Weronika Wojtczak 2c

Małgorzata Piasecka 2c

Milena Biały 2a

Nadia Nowak kl. 2c

Amelia Małek 2c

Alicja Postrożny 2c

Angelina Tarnowska 2e

Ewelina Zalińska 2a

Elison Dobi 2e

Nagroda

Nagroda

Nagroda

Nagroda

 

II OKRES

NAZWA KONKURSU

RODZAJ

KONKURSU

ORGANIZATOR

UCZEŃ

LOKATA

OPIEKUN

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej

wokalny

 

Wiktoria Krakowiak 5b

III miejsce

K.Figurski

KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE

X Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Dzieciopiewy”

wokalny

MCK Legnica

K.Ziemlicka 5c

Wiktoria Krakowiak 5b

I miejsce

udział

K.Figurski

KONKURSY POWIATOWE

Iii Rejonowy Konkurs Wokalny Dzieci I Młodzieży „Śpiewowisko 2015”

wokalny

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

Karolina Ziemlicka 5c

nagroda

K.Figurski

VIII Przegląd Teatru Jednego Aktora

teatralny

Gminny Ośrodek Kultury
w Raszówce

Hanna Węglińska 3a Patrycja Urbaniak

Klara Zawadzka

Nagroda gł.

nagroda nagroda

B.Niedźwiedź

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs pt. „Palma wielkanocna”.

 

Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie

Nadia Nowak 2c

Milena Biały 2a

II miejsce

A.Olszowiak

„Dzieciaki kochają zwierzaki”

 

Szkoła Podstawowa Nr 9 w Lubinie

Małgorzata Piasecka 2a

Natalia Kurzac 2a

III miejsce

wyróżnienie

A.Olszowiak

Międzyszkolny konkurs dla świetlic “Polska, moja Ojczyzna”

plastyczny

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lubinie

Karolina Śliwińska 1e

Wiktoria Tyndyk 1e

III miejsce

wyróżnienie

M.Korczak

ROK SZKOLNY 2013/2014

NAZWA KONKURSU
RODZAJ
KONKURSU
ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
I SEMESTR
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
“Jestem kibicem z klasą” plastyczny
Szkoła Podstawowa nr 37
w Białymstoku
Emilia Sołtysiak 2b
Adam Domnik 2b
II miejsce
III miejsce
M.Fritsch
KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
VIII Ponadregionalny Konkurs Piosenki Obcojezycznej wokalny MCK w Legnicy Wiktoria Krakowiak 4b 1 miejsce K.Figurski
XVI Dolnośląski Konkurs Plastyczny “Tradycją Dyktowane” plastyczny Polkowickie Centrum Animacji
kat. ozdoba świąteczna: Katarzyna Słabicka 3c

Małgorzata Piasecka 1c
kat. kartka świąt.: Adrianna Urbańska 3b
kat. Anioł Bożonarodzeniowy Katarzyna Słabicka

nagroda główna
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

 
KONKURSY POWIATOWE
Powiatowy Konkurs Literacki
„Podrabiamy wielkich poetów – wiersze”
literacki Szkoła Podstawowa
Nr 9 w Lubinie
Joasia Kołpa 2a
Emilka Sołtysiak 2b
Wiktoria Werbowy 2b
Marcelina Nieckarz 2b
nagroda

wyróżnienie

 

A.Kowalczyk

A.Ludwicka

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski
“Zwierzęta w poezji”
recytatorski
Szkoła Podstawowa
Nr 14
w Lubinie
Hubert Gółkowski 2b wyróżnienie A.Ludwicka
“Podróż w głąb ziemi – codzienna praca górnika” plastyczny Polkowickie Centrum Animacji Emilia Cichowska 1e 3 miejsce M.Maciszonek
“Bezpieczeństwo w oczach dziecka” plastyczny Starostwo Powiatowe
w Lubinie
Agata Słota 2a
Katarzyna Dróżdż 2b
Hubert Gółkowski 2b
wyróżnienie B.Niedźwiedź
M.Fritsch
           
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
“Dziecięca Akcja – Segregacja” plastyczny MPWiK Sp. z o.o. w Lubinie  

Emilia Sołtysiak 2b
Hanna Kałuża 1e

 

wyróżnienie

nagroda
M.Fritsch
K.Tokarek
Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny
“Nitki, nici, niteczki”
plastyczny
Zespół Szkół
Integracyjnych
w Lubinie
Joasia Banach 3c
Tosia Biały 3c
Martynka Krawczyńska 3c
Kasia Słabicka 3c
Amelka Skrzypczyk3e
Paulina Sosnowska 2a
 

nagroda
wyróżnienie

 

 

 

M.Korczak
B.Gaweł
A.Kowalczyk
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
“Wesołe Gadulki – Tuwim i ja”
recytatorski Miejska Biblioteka Publiczna
w Lubinie
Martyna Krawczynska 3c
Angelina Tarnowska 1e
2 miejsce N.Ratajczak
K.Tokarek
Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną plastyczny
Szkoła Podstawowa nr 8
w Lubinie
Tosia Biały 3c
Martyna Stec 3c
Katarzyna Słabicka 3c
I miejsce
wyróżnienie
 
M.Korczak
Międzyszkolny konkurs recytatorski “FUN WITH RHYMES” recytatorski
Szkoła Podstawowa nr 5
w Lubinie
Maja Fiebig 4b I miejsce M.Borowiec
Powiatowy Przeglad Teatru 1 Aktora “Witajcie w naszej bajce” teatralny CK Muza
Zuzanna Baran 1a
Kaja Jężak
nagroda
nagroda
D.Baryłkiewicz
B.Niedźwiedź

II SEMESTR 2013/2014

NAZWA KONKURSU

RODZAJ

KONKURSU

ORGANIZATOR

UCZEŃ

LOKATA

OPIEKUN

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2014

wokalny

Zielonogórski Ośrodek Kultury

Wiktoria Krakowiak 4b

Awans do finału

K.Figurski

Ogólnopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego i Kartki Wielkanocnej „Wiosna”

plastyczny

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy

Aleksandra Świniarska 6d

nagroda

K.Figurski

KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE

V Dolnoślaska Gali Talentow 2014

wokalny

Dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu

Wiktoria Krakowiak 4b

awans do finału

K.Figurski

“Samochód moich marzeń”

plastyczny

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy,

firma Toyota Dobrygowski

Emilia Sołtysiak 2b

Agata Słota 2a

Joanna Kołpa 2a

Adam Domnik 2b

Nagroda

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

M.Fritsch

B.Niedźwiedź

B.Niedźwiedź
M.Fritsch

“Piękno drzemiące

w wulkanach”

plastyczny

Złotoryjski Ośrodek Kultury, Muzeum Złota

Emilia Sołtysiak 2b

III miejsce

M.Fritsch

Dolnośląski Konkurs Recytatorski “Pegazik”

Recytatorski

MDK Lubin

Karolina Ziemlicka 4c

Jakub Kozłowski 5a

Laureat

laureat

B.Kubajewska

M.Woźniak

KONKURSY POWIATOWE I WYŻSZE

Rejonowy Konkurs Recytatorski „Maluchy lubią wiersze”

recytatorski

MCK Legnica

Paweł Litwin 1a

Weronika Lubera 2a

I miejsce

Wyróżnienie

D.Baryłkiewicz

B. Niedźwiedź

Gminny konkurs piosenki angielskiej Sing Star.

wokalny

Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie

Karolina Ziemlicka 4c

Wiktoria Piosik, Wiktoria Szymańska 6d

I miejsce

III miejsce

 
V Otwarty Przegląd Teatru Jednego Aktora
„Bliżej Teatru”

teatralny

Gminny Ośrodek Kultury w Raszówce

Martyna Krawczyńska 3c

Agata Trzczak 1e
nagroda
nagroda
N.Ratajczak
K.Tokarek

Powiatowy Konkurs na plakat promujący Bibliotekę

Plastyczny

Miejskiej Bibliotece “Czytnik”

Martynka Krawczyńska z klasy 3c

nagroda

M.Korczak

XXI Dzieciecego Konkursu Wokalnego “O Złotą Nutkę”

Wokalny

MDK w Lubinie

Karolina Ziemlicka 4c

Mateusz Łysak 1a

Martyna Wilczura 1a

Kinga Bogdańska 3a

Kacper Grześkiewicz 3a

Barbara Mikoda3d

Srebrna Nutka

Wyróżnienie

wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie

nagroda publ.

wyróżnienie

D.Baryłkiewicz
 

 

A.Skiba

E.Czul

Powiatowy Przegląd Form Teatralnych “Melpomena 2014”

teatralny

Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie

Martyna Krawczyńska 3c

Nagroda główna

N.Ratajczak

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego “Wiosenny Kolaż”

Plastyczny

Szkole Podstawowej nr 9

Emilia Sołtysiak 2b Martyna Krawczyńska 3c

I miejsce

III miejsce

A.Ludwicka

M.Korczak

konkurs plastyczny “Mama jak z obrazka”.

Plastyczny

MDK w Lubinie

Milena Biały 1a

Patrycja Droszczak z 3b

wyróżnienie

 

Świetlicowy Konkurs Recytatorski „Bezpieczeństwo na drodze”

Recytatorski

Szkole Podstawowej Nr 3

Julia Gigiel 1e

Tomasz Mularczyk 3a

I miejsce

wyróżnienie

M.Maciszonek

B.Gaweł

Międzyszkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego

recytatorski

Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie

Karolina Ziemlicka 4c

I miejsce

M.Jakimiec-Marciniak

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

NAZWA KONKURSU RODZAJ
KONKURSU
ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
I SEMESTR
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
“Jestem kibicem z klasą” plastyczny SP 37 Białystok A. Domnik 1b
Emilia Sołtysiak 1b
III miejsce
wyróżnienie
M.Fritsch
KONKURSY DOLNOŚLĄSKIE
XV Dolnośląski Konkurs plastyczny “Tradycją dyktowane” plastyczny Polkowickie Centrum Animacji Antonina Biały 2c
Katarzyna Słabicka 2c
Ada Urbańska
Igor Terlecki – Semkowicz
Dominik Mazij 2c
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
 
KONKURSY REGIONALNE
XIX Rejonowy Przegląd Kolęd
“Wśród nocnej ciszy”
wokalny MCK Legnica Alicja Trzczak 2a wyróżnienie A.Skiba
„Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym” plastyczny Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego
w Legnicy
Nela Drużkowska 2d wyróżnienie E.Czul
“Anioł i tradycje…” plastyczny MCK Legnica Margareta Kowalewicz 5b wyróżnienie K.Figurski
“Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” plastyczny MCK Legnica Damian Szczupak 6b
Klaudia Stefaniak 4c
wyróżnienie
wyróżnienie
K.Figurski
IX Przegląd Kolęd i Pastorałek wokalny Gimnazjum Salezjańskie
w Lubinie
Wiktoria Krakowiak 3b, Klara Zimna 6a, Dorota Szydłowska 6a, Martyna Zembroń 6a, Maja Krok 1d, Julia Żelichowska 1b, Basia Mikoda 2d, Jola Lach 3a, Jakub Stachów 3a, Mikołaj Machaj 3a, Alicja Tczak 2a, Martyna Stec 2c oraz Nikola Gruszecka 6c
Dorota Szydłowska 6a
I miejsce
w kategorii zespołu

I miejsceK.FigurskiKONKURSY POWIATOWE„Bezpieczeństwo w oczach
dziecka”plastycznyStarostwo Powiatowe
w LubinieEmilia Sołtysiak I b
Małgorzata Dydyna I b
Agata Słota I awyróżnienie

M. Fritsch

B.Niedźwiedź

“Woda, skarb ziemi”plastycznyMPWiK w LubinieMałgorzata Dydyna 1b
Emilia Soltysiak 1b
Oliwia Markowska 2d
I miejsce
wyróżnienie
wyróżnienieM.Fritsch
M.Fritsch
E.CzulKONKURSY GMINNE      KONKURSY MIĘDZYSZKOLNEŚwiąteczny stroikplastycznySzkoła Podstawowa

nr 10 w LubiniePaulina Sosnowskanagroda
głównaA.Kowalczyk”Kiedy pada, dzieci się nudzą”plastycznySzkoła Podstawowa
nr 9 w LubinieWeronika Gałka 2b
Domnik Mazij 2c
Karolina Mucha 2b
Joanna Banach 2cI nagroda
wyróżnienie
wyróżninie
wyróżnienieM.KorczakKonkurs na najśmieszniejszą straszną dynięplastycznySzkoła Podstawowa
nr 10 w LubinieMaja Krok
Marcelina Nieckarznagroda
wyróżnienieA.LudwickaII SEMESTRKONKURSY MIĘDZYNARODOWEMiędzynarodowy Konkurs Plastyczny “Rodzina nadzieją jutra”plastycznyStowarzyszenie Święta Matki
w CieplicachAdam Domnik 1bwyróżnienieM.FritschKONKURSY OGÓLNOPOLSKIEKonkurs Dzięciecego Rękodzieła Artystycznego i Kartki Wielkanocnej “Wiosna”plastycznyMCK w LegnicyMargareta Kowalewicz 5bwyróżnienieK.FigurskiKonkurs “Nasze piękne polskie słowa”plastycznyWyd. KOMLOGO Zespół Szkół Specjalnych
w DębicyZofia Ryżewska 5aIII miejsceB.GawełOgólnopolski Konkurs „Poznajemy źródła historii i kultury naszego regionu”plastycznySzkoła Podstawowa w Gryfowie ŚląskimEmilia Sołtysiak 1bwyróżnienieM.FritschKONKURSY WOJEWÓDZKIEDolnośląski konkurs “Turniej Słowa Literatury Patriotycznej

i Religijnej”

recytatorski

wokalny

Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

Klara Zimna 6a
Marcin Czerniawski 6a
Dorota Szydłowska 6a
Szymon Ciszewski 6a
Laura Chodacka 6a
I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce

W.ZembrońDolnośląski Konkurs Plastyczny “Smok Obibok i jego przyjaciele”plastycznyMłodzieżowy Dom Kultury w LubinieMaciej Chmielewski 1bwyróżnienieM.Fritsch”Mama jak z obrazka”plastycznyMłodzieżowy Dom Kultury w LubinieMagdalena Borecka 1ewyróżnienieM.GórskaVII Dolnośląski Konkurs Plastyczny „Ekologiczny Samochód Moich Marzeń”plastycznyMCK w LegnicyEmilia Sołtysiak 1b
Karol Owerko 1aI miejsce
wyróżnienieM.Fritsch
B.NiedźwiedźKONKURSY POWIATOWEII Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych
w jęz. angielskim
wokalnyPolkowickie Centrum AnimacjiDalia Wojnarowska, Klara Zimna, Laura Chodacka, Milena Wisio, Dorota Szydłowska, Kuba Stec, Artur Wołoszczak, Paweł Melarowicz i Michał Gruszczyński – 6aI miejsceM.Jakimiec –

MarciniakPowiatowy etap dolnośląskiego konkursu “Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej”recytatorski
wokalnyMłodzieżowy Dom Kultury w Lubinie

Laura Chodacka
Marcin Czerniawski
Dorota Szydłowska
Szymon Ciszewski
Klara Zimna

nagroda
nagroda

 

nagroda

wyróżnienie
wyróżnienieW.ZembrońEliminacje powiatowe
XIII Regionalnego Konkursu RecytatorskiegorecytatorskiMłodzieżowy Dom Kultury w LubinieKlara Zimna 6a
Jakub Kozłowski 4a
Anna Kafel 6a

nagroda
nagroda
wyróżnienie

W.ZembrońEliminacje powiatowe XVIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „PEGAZIK”recytatorskiMłodzieżowy Dom Kultury w LubinieKlara Zimna 6a
Jakub Kozłowski 4a
Anna Kafel 6a

nagroda
nagroda

wyróżnienie

W.ZembrońXX Dziecięcy Konkurs Wokalny
“O złotą nutkę”wokalnyCK Muza w LubineWiktoria Krakowiak 3b
Klara Zimna 6a
Barbara Mikoda 2dZłota Nutka
Brązowa Nutka

wyróżnienie Rejonowy Konkurs Recytatorski “Maluchy lubią wiersze”recytatorskiMCK w LegnicyMaja Kołodziejczyk 3c
Piotr Śliwka 2c
Kaja Jężak 1aI miejsce
II miejsce
wyróżnienieB.Tadla
N.Ratajczak
B.NiedźwiedźPowiatowy Przegląd Form Teatralnych “Melpomena 2013″recytatorskiMłodzieżowy Dom Kultury w LubinieMartyna Krawczyńska 2c
Sandra Polniak 5anagroda za kreację aktorską
nagrodaN.RatajczakPrzegląd Teatru Jednego Aktora “Bliżej Teatru 2013″recytatorskiGOK w RaszówceMartyna Krawczyńska 2cnagroda głównaN.RatajczakKONKURSY MIĘDZYSZKOLNEMiędzyszkolny konkurs recytatorski “Wiosna w poezji”recytatorskiSzkoła Podstawowa
Nr 14 w LubinieWeronika Mikołajczyk 2bnagrodaM.KorczakMiędzyszkolny konkurs “Kolorowy bukiet kwiatów”plastycznySzkoła Podstawowa
nr 9 w LubinieMartyna Krawczyńska 2c
Joanna Banach 2c
Antonina Biały 2c
Kaja Jężak 1a
Bartosz Grygielski 1b2 nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie Międzyszkolny konkurs “Żyjmy zdrowo, kolorowo”plastycznySzkoła Podstawowa
nr 3 w LubinieJoanna Banach 2 cI miejsce 

 

 

ROK SZKOLNY 2011/2012

NAZWA KONKURSU RODZAJ KONKURSU ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
„Szkoła moich marzeń bezpieczna i dla każdego” plastyczny

MDK w Lubinie

Zuzanna Knapik 3a nagroda B.Niedźwiedź
“Jestem kibicem z klasą” plastyczny SP 37 Białystok Marcin Pokora 3b 3 miejsce M.Fritsch
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej wokalny   Dorota Szydłowska 5c
Klara Zimna 5a
1 miejsce

2  miejsce

W.Zembroń
           
KONKURSY REJONOWE
II SEMESTR
“Smok Obibok i przyjaciele” plastyczny MDK w Lubinie Marcel Domnik 3b
Agata Armata 3b
Michał Huzior 3b
wyróżnienia M.Fritsch
KONKURSY POWIATOWE
“Bezpieczeństwo w oczach dziecka” plastyczny Starostwo Powiatowe
w Lubinie

Aleksandra Mikutel 3a
Karolina Zawadzka 3a
Jagoda Czajkowska 3a

wyróżnienia B.Niedźwiedź
Eliminacje powiatowe 15. Turnieju Słowa Literatury Patriotycznej
i Religijnej
wokalny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Klara Zimna 5a
Dorota Szydłowska 5c
nagroda
nagroda
W.Zembroń
II SEMESTR
Teatr Jednego Aktora “Witajcie w naszej bajce” recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Julia Bachurska 1c nagroda N.Ratajczak
Powiatowy etap XVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego “Pegazik” recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Sandra Polniak 4d
Klara Zimna 5a
Szymon Ciszewski 5a
Marcin Czerniawski 5a
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
B.Kubajewska
W.Zembroń
 

 Powiatowy Konkurs Plastyczny “Kartka Wielkanocna”plastycznyMłodzieżowy Dom Kultury w LubinieAleksandra Jędrkowiak 2bwyróżnienieB.GnojskaKONKURSY MIĘDZYSZKOLNE“Przygody kropelki wody”plastycznyMPWiK w LubinieJulia Hejber 3b
Karina Bieńko 3aIII miejsce
wyróżnienieM.Fritsch
B.Niedźwiedź”W krainie wierszy Doroty Gellner”recytatorskiSzkoła Podstawowa nr 9 w LubinieJakub Kozłowski 3a
Maja Fiebigwyróżnienie
wyróżnienieA.Ludwicka
A.Furga”Jesień zdrowa, kolorowa”plastycznySzkoła Podstawowa nr 10 w LubinieMalwina Bednarz
Alicja Trzczak
Jullia Chmielowska
Milena Jaskółka
Jolanta Jach
Zuzanna Kałużny
Oliwia Łyszczarz
Jakub Kozłowski (wiersz)wszyscy
otrzymali wyróżnieniaB.Gaweł
M.Korczak
B.Woźniak
A.Furga”Nitki, nici, niteczki – Jesienne bukiety”plastycznyZespół Szkół IntegracyjnychKatarzyna Słabicka
Joanna Banach
Antonina Białynagroda główna
wyróżnienie
wyróżnienieM.KorczakFestiwal Pięknej MowyrecytatorskiMDK LubinKlara Zimna 5a
Dorota Szydłowska 5c
Milena Wisio 5aII miejsce
wyróżnienie
wyróżnienieW.Zembroń      


ROK SZKOLNY 2010/2011

NAZWA
KONKURSU
RODZAJ
KONKURSU
ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
  plastyczny Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie Jakub Siwek 3d wyróżnienie Elżbieta Czul
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
Jestem kibicem z klasą plastyczny Szkoła Podstawowa
nr 37 w Białymstoku

Wojetek Sołtysiak 2b
Marcin Pokora 2b
Marcel Dominik 2b

1miejsce
2 miejsce
wyróżnienie
Marta Fritsch
IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny “Rozśpiewane nutki” wokalny Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie Karolina Ziemlicka 1c II miejsce B.Tadla
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maszyna nie tylko latająca” plastyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Szczepańska Joanna 2b
Sołtysiak Wojciech 2b

nagroda
wyróżnienie

Marta Fritsch
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej recytatorski Stowarzyszenie Twórców
i Animatorów Kultury we Wrocławiu
Czerniawski Marcin
Chodacka Laura
Zimna Klara
4a
1 miejsce
2 miejsce
wyróżnienie
W. Zembroń
VI Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Dzieciopiewy” 2011 recytatorski MCK w Legnicy Klara Zimna 4a
Weronika Kwiatkowska 6c
wyróżnienie
udział

W. Zembroń

K. Figurski

XII Dolnośląski Konkurs Plastyczny „Tradycją Dyktowane” plastyczny Polkowickie Centrum Animacji Karolina Zawadzka 2a
Zofia Ryżewska 3a
Joanna Szczepańska 2b
wyróżnienie w kat. ozdoba świat.
wyróżnienie w kat. Anioł bożonarodz.
nagroda specjalna w kat. ozdoba św.
M.Korczak

B. Gaweł

A. Miszczyk

KONKURSY REGIONALNE
Regionalny Konkurs Plastyczny „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” plastyczny Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy Czajkowska Agnieszka 6d
Zięba Karolina 3d
Humecka Aurelia 3d
nagroda
nagroda
wyróżnienie

K. Figurski
E. Czul
E. Czul

Konkurs plastyczny „Anioł” plastyczny Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy Piecuch Jolanta 6c
Dawidczyk Jakub 5c
Birut Katarzyna 6d
Chodacka Laura 4a
nagroda
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
K. Figurski
K. Figurski
K. Szymanowska
B. Gaweł
XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Powódź, pożar, dniem czy nocą – strażak przychodzi ci z pomocą” plastyczny Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich Wojciech Sołtysiak kwalifikacja do etapu wojewódzkiego M.Fritsch
KONKURSY POWIATOWE
Moja szkoła fajna, bezpieczna
i dla każdego
plastyczny MDK w Lubinie Hania Górzyńska
II a
Edyta Jęsko IIc
Wiktoria Niemochód IIb
Daria Racińska Ia
Jolanta Lach Ia
Weronika DrozdowskaIId
Ola Serafin IId
Nikola Jaworska IIc
Natalia Kacprzyk IIb
Hania Napiórkowska Ia
Magda Pępkowska Ia
Inga Zabłotna Ia

Grand Prix

nagroda
nagroda

nagroda
nagroda
wyróżnienie

wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

wyróżnienie
wyróżnienie

wyróżnienie

B. Niedźwiedź

J. Mofina
M. Fritsch

M. Danek
M. Danek
M. Korczak

M. Korczak
J. Mofina
M. Fritsch

M. Danek
M. Danek

M. Danek

eliminacje gminne XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Powódź, pożar, dniem czy nocą – strażak przychodzi ci z pomocą” plastyczny Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich Karol Kołodziejczyk Alicja Wróbel
Wojciech Sołtysiak
Inga Zabłotna
kwalifikacja do kolejnego etapu  
Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Chodacka Laura 4a 1 miejsce W. Zembroń
Teatr Jednego Aktora „Witajcie
w naszej bajce”
recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Maciej Rapa 3d
Wiktoria Przybyła 3c
Sandra Polniak 3c
Marcin Czerniawski 4a
nagroda
Nagroda
Nagroda
nagroda
E.Czul
N.Ratajczak
N.Ratajczak
D.Baryłkiewicz
KONKURSY REJONOWE
Rejonowy konkurs plastyczny „Anielskie Miasteczko” plastyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Szewczykowska Marta 2a
Marciniak Filip 2a
Szewczykowska Marta 2a
Puk Karolina 2a
Bieńko Karina 2a
Ziemlicka Karolina 1c
Nagroda

Nagroda
Wyróżnienie

wyróżnienie
Wyróżnienie
wyróżnienie

B. Niedźwiedź

B. Niedźwiedź
M. Korczak

B. Niedźwiedź
B. Niedźwiedź
K. Tokarek

IV Otwarty Przegląd Teatru Jednego Aktora “Bliżej Teatru” recytatorski GOK w Raszówce Sandra Polniak 3c
Marcin Czerniawski 4a
Oliwia Doleżek 3c
Wiktoria Przybyła 3c
Laura Chodacka 4a
1 miejsce
2 miejsce

2 miejsce
3 miejsce
3 miejsceN.Ratajczak
D.Baryłkiewicz

N.Ratajczak
N.Ratajczak
D.BaryłkiewiczRejonowy Konkurs Plastyczny pt. „Stwory Potwory i Inne Przytulaki”plastycznyMłodzieżowy Dom Kultury w LubinieGóralska Marlena 2b
Nowak Konrad 2b
Rosiak Jakub 2a
Zabłotna Inga 1a

Wyróżnienie

wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie

A. Miszczyk

A. Miszczyk
B Niedźwiedź
M. Danek

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE

Konkurs plastyczny “Stroik Wielkanocny”plastycznyZespół Szkół Integracyjnych
w LubinieDominika Ciepłpwska 2d
Daria Racińska 1a

nagroda

wyróżnienie

M.Korczak
M.DanekKonkurs na palmę wielkanocnąplastycznyMłodzieżowy Dom Kultury w LubinieWiktoria Pisarska IIdGrand PrixM.Korczak      Konkurs piosenki “Żyjmy zdrowo”wokalnySzkoła Podstawowa nr 3 w LubinieKarolina Ziemlicka 1c
Ola Siadul 1 d

1 miejsce

3 miejsce

K.Tokarek

M.Danek

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej Sing StarwokalnySziła Podstawowa nr 14 w LubinieDorota Szydłowska 4c
Monika Obajda

1 miejsce

2 miejsce

M.BorowiecMiędzyszkolny Konkurs Piosenki FrancuskiejwokalnyMDK LubinKarolina Ziemlicka 1c1 miejsceB.TadlaKonkurs Plastyczny “Jeden dzień z życia posła”plastycznyBiuro Poselskie POWojciech Sołtysiak 2b1 miejsceM.FritschKonkurs plastyczny “Bezpieczne wakacje”plastycznySzkoła Podstawowa nr 12 w LubinieM.Hubscher 1d
Natalia Rojek 1a1 miejsce
wyróżnienieM.DanekKonkurs plastyczny “Witaj Lato”plastycznySzkoła Podstawowa nr 9 w LubinieAgnieszka Osiewalska 3a
Julia Kochańska 3d

1 miejsce

wyróżnienie

B.GawełMiędzyszkolny Konkurs Plastyczny “Wizerunki Maryi w Litanii Loretańskiejplastyczny    VII Festiwal Kolęd i PastorałekwokalnyGimnazjum SalezjańskieZimna Klara 4a
Kowalczyk Maria 4e1 miejsce
wyróżnienieW. Zembroń
Reprezentantka Par. św. BarbaryMiędzyświetlicowy „Zimowy Konkurs Recytatorski”recytatorskiSzkoła Podstawowa
nr 9 w LubinieJakub Kozłowski  2a
Martyna Majcher 3d1 miejsce
wyróżnienieM.Korczak
B. GawełMiędzyświetlicowy konkurs wokalny „Zima lubi dzieci”wokalnySzkoła Podstawowa
nr 10 w LubinieAleksandra Siadul 1d
Karolina Ziemlicka 1c1 miejsce
wyróżnienieM. Danek
K.TokarekLubińskie BetlejemplastycznyCK Muza w LubinieGórzyńska Hanna 2a
Żbikowska Wiktoria 2anagroda
nagrodaB. NiedźwiedźMiędzyszkolny konkurs plastyczny„W Bałwankowym świecie”plastycznyZespół Szkół Integracyjnych w LubinieKarolina Puk 2a
Natalia Nużyńska 2c
Agnieszka Osiewalska 3a
Aleksandra Mech 3a
Julia LichwałaNagroda główna
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
WyróżnienieM.Korczak
A. Miszczyk

 

Bożena Gaweł

Bożena Gaweł

Bożena GawełJesienny pejzaźplastycznySzkoła Podstawowa
nr 9 w LubinieHania Górzyńska 2a
Zosia Ryżewska 3a
Martyna Majcher 3d

Nagroda

Wyróżnienie

wyróżnienie

M. Korczak

B. Gaweł

B. Gaweł

Wesoła Wierszykarnia
“Jesienne wierszyki”recytatorskiBiblioteka MIejska
w LubinieOliwia Doleżek 3cnagroda głównaNatalia RatajczakSzaro, buro i ponuro –
jesień oczami dzieckaplastycznySzkoła Podstawowa
nr 14Monika SukiennikwyróżnienieM. KorczakNitki, nici, niteczki –
bajka nitką malowanaplastycznyZespół Szkół
IntegracyjnychOla Merena 3a
Zosia Ryżewska 3a
Agnieszka Osiewalska 3a
Milena Hubscher 1d
Karina Bieńko 2a
Martyna Wychodzka 2aNagroda
wyróżnienie

 

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienieBożena Gaweł
Bożena Gaweł

Bożena Gaweł

Bożena Gaweł

M.Korczak

M.KorczakWiersze o naszych
zwierzakachrecytatorskiBiblioteka Miejska
“Czytnik”

Sandra Polniak 3c
Kuba Kozłowski 2a
Maciej Rapa 3d
Ola Świniarska 3d
Gosia Krzyszak 2b
Jagoda Czajkowska 2a
Wiktor Fąfara 3b
Kamila Cieślik 3b
Laura Kasian 2c
Wiktoria Przybyła 3c

I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce

 

wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienieNatalia Ratajczak
Bogumiła Niedźwiedź
Elżbieta Czul
Elżbieta Czul
Marta Fritsch
Bogumiła Niedźwiedż

Anita Nędzewicz
Anita Nędzewicz
Joanna Mofina
Natalia RatajczakI Festiwal Poezji Śpiewanej “Choć struna pęka”wokalnyWzgórze Zamkowe
w LubinieKLara Zimna 4a1 miejsceWiesława ZembrońWoda w życiu człowiekaplastycznyMPWiK w LubinieWojtek Sołtysiak 2b
Nikola Tarnowska 2a
Ola Jędrkowiak1b
Hania Górzyńska 2a
Marta Szewczykowska 2a
Marta Czerwień 2a

1 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie”

wyróżnienie

wyróżnienie

M. Fritsch

B. Niedwiedź

K. Tokarek

B. Niedwiedź

B. Niedwiedź

B. Niedwiedź

Energetyczne malowankiplastycznySpółka Energetyka
sp. z o.o. w LubinieWojtek Sołtysiak 2b
Jagoda Czajkowska 2a
Ola Jędrkowiak 1b1 miejsce
2 miejsce
3 miejsceMarta Fritsch
Bogumiła Niedźwiedź
Danuta Radom

 


ROK SZKOLNY 2009/2010

 

NAZWA KONKURSU

ORGANIZATOR

RANGA KONKURSU

UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
I SEMESTR 2009/2010

Regionalny konkurs plastyczny i fotograficzny “Chrońmy przyrodę ojczystą”

Oddział Miejski TPD w Legnicy Region Marcel Dominik 1b wyróżnienie Marta Fritsch
konkurs wokalny “Mały Idol” SP nr 10 w Lubinie międzyszkolny

Klara Zimna 3a

Anna Waśko 6d

1 miejsce

3 miejsce

Dorota Baryłkiewicz

Krzysztof Figurski

V Wesoła Wierszykarnia – Zimowe wierszyki Miejska Biblioteka Publiczna w Lubinie międzyszkolny

Jagoda Czajkowska 1a

Wiktoria Przybyła 2c

nagroda

nagroda

Bogumiła Niedźwiedź

Natalia Ratajczak

Konkurs wokalny “Wesołe kolędy bracia śpiewajcie” SP nr 10 w Lubinie międzyszkolny Dorota Szydłowska 1 miejsce Magdalena Danek
Konkurs recytatorski CK Muza Rejon Natalia Kowalik 1a 1 miejsce Justyna Garbera – Piasecka
Barwy przyrody w mojej miejscowości – plastyczny PTTK Zagłębie Miedziowe w Lubinie Rejon

Maja Czajkowska 3c

Jolanta Piecuch 5c

Dawid Niemochód 1b

Wiktoria Niemochód 1b

Jakub Siwek

Żaneta Załęcka 3c

Gracjan Miś

Julia Hejber 1b

Alicja Downar 3c

Marcin Pokora 1b

1 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Barbara Tadla

Krzysztof Figurski

Marta Fritsch

Elżbieta Czul

Bożena Gaweł

Karolina Tokarek

Konkurs plastyczny “Niepełnosprawni są wśród nas” Zespół Szkół Specjalnych w Lubinie powiat

Marcel Dominik 1b

Nikola Tarnowska 1a

Jagoda Czajkowska 1a

Wojciech Sołtysiak 1b

Wiktoria Żbikowska 1a

Jagoda Ostaszewska 2a

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Marta Fritsch

Bogumiła Niedźwiedź

Bożena Gaweł

Lubin – Miastem Górników – konkurs plastyczn0 – literacki konkurs dla świetlic SP nr 14 w Lubinie międzyszkolny

Mikołaj Jaszczyszyn 2a

Gabriela Goldszajdt 1a

Filip Marciniak 1a

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Bożena Gaweł

Małgorzata Korczak

“Jesienny konkurs Recytatorski”

SP 9

Międzyszkolny

16 X

Marcelina Hajduga 3c

Sandra Polniak 2c

I miejsce

 

wyróżnienie

Karolina Tokarek

Konkurs plastyczny “Kolorowe Barwy Jesieni – Nitki – nici – niteczki”.

Zespół Szkół Integracyjnych

Międzyszkolny

22 X

Emilia Topolska 2a

Marta Szewczykowska 1a

Marta Czerwień 1a

Agnieszka Osiewalska 2a

Dominika Przybysławska 2b

Klaudia Gaczyńska 2c

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Małgorzata Korczak

Bożena Gaweł

“Jesień zdrowa, kolorowa” konkurs plastyczny

SP 10

Międzyszkolny

30 X

Karina Bieńko 1a

Wojciech Sołtysiak 1b

Dominika Ciepłowska 1d

nagroda

nagroda

wyróżnienia

Magdalena Tkocz

Małgorzata Korczak

Konkurs plastyczny “Mój przyjaciel smok”

MDK LUBIN

Powiatowy

24 XI

 

nagroda

nagroda

wyróżnienie

 

“Energetyczne malowanki”

Spółka “Energetyka” Lubin

Międzyszkolny

X

Marcin Pokora I B

Iga Perechuda I A

Jagoda Ostaszewska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej

MDK Lubin

Powiatowy

Michał Poręba

VI A

I miejsce

Wiesława Zembroń
XIII Dolnośląskie Finały Turnieju Słowa w Roku Slowackiego Stowarzyszenie Twórców i Animatorów Kultury we Wrocławiu

wojewódzki

3 XII

Michał Poręba

VI A

I miejsce Wiesława Zembroń

Konkurs plastyczny “Mikołajkowe Radości”

SP 12

międzyszkolny

8 XII

Marta Szewczykowska

Maja Stańczyk

Monika Sukiennik

Karolina Zawadzka

Julia Chlipała

Julia Szewczyk

Monika Kotwas

Dalia Wojnarowska

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Małgorzata Korczak

Magdalena Danek

Najpiękniej zapakowany prezent SP nr 9 w Lubinie międzyszkolny

Klaudia Gaczyńska 2c

Jagoda Ostaszewska 2a

1 miejsce

wyróżnienie

Bożena Gaweł
Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy SP nr 8 w Lubinie międzyszkolny Zofia Ryżewska 2a wyróżnienie Bożena Gaweł

Konkurs plastyczny

Najpiękniejsza kartka świąteczna

SP 3

międzyszkolny

10 XII

Maja Stańczyk

Julia Szewczyk

Weronika Drozdowska

Anna Siemaszko

Agata Siadul

Maja Czajkowska

I miejsce

II miejsce

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Małgorzata Korczak

Magdalena Danek

Bożena Gaweł

Karolina Tokarek

„Gwiazdkowy świat”- konkurs plastyczny na kartkę świąteczną. Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie międzynarodowy

Katarzyna Birut 5d

wyróżnienie

Karolina Szymanowska

Konkurs plastyczny „Jestem kibicem z klasą” SP nr 37 Białystok ogólnopolski

Marcel Domnik

1 b

1 miejsce Marta Fritsch
„Anioły są takie…” MDK Lubin międzynarodowy Zuzanna Knapik 1a wyróżnienie Małgorzata Korczak
„Miejsce, które warto zobaczyć w mojej okolicy”- konkurs plastyczno-literacki SP nr 7 Gliwice międzynarodowy

Wojciech Sołtysiak

1b

3 miejsce Marta Fritsch
Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe MCK Legnica dolnośląski Magdalena Paszkowska
5d
Patryk Komaniecki 6bDorota Szydłowska 3aJakub Stec 3aBarbara Maziarz 5dJulia Zimna 6dKlaudia Gałązka 6dMarzena Wróblewska 6d
nagroda

nagroda

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Karolina Szymanowska

Beata Gnojska

Elżbieta Komaniecka

Krzysztof Figurski

Tradycje i Zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia
wyróżnienie
MCK Legnica dolnośląski

Lidia Dąbrowska

3a

Agnieszka Czajkowska

5d

wyróżnienie

wyróżnienie

Beata Gnojska

Krzysztof Figurski

„Moja droga do szkoły”- plastyczny Gazeta wrocławska dolnośląski

Margareta Kowalewicz

2b

Kinga Dziwińska

2b

Katarzyna Drzemicka

2a

nagroda

wyróżnienie

wyróżnienie

Anita Nędzewicz

Alina Skiba

„Turniej słowa literatury patriotycznej i religijnej” MDK Lubin powiatowy Michał Poręba 6a nagroda Wiesława Zembroń
„Mój przyjaciel smok” MDK Lubin powiatowy

Bartosz Kasprzyk

Patryk Komaniecki 6b

Karol Krupiński

Nikola Tarnowska 1a

Karolina Zawadzka 1a

Dorota Szydłowska 3a

nagroda

nagroda

wyróżnienie

dyplom

dyplom

dyplom

Bożena Gaweł

Bożena Gaweł

Magdalena Danek

Bogumiła Niedźwiedź

Bogumiła Niedźwiedź

Magdalena Danek

XIII Powiatowy Przegląd Teatru Jednego Aktora „Witajcie w naszej bajce” MDK Lubin powiatowy Laura Chodacka 3a
Wiktoria Przybyła 2c Sandra Polniak 2c
nagroda nagroda nagroda Dorota Baryłkiewicz Natalia Ratajczak
Przegląd kolęd “Wśród nocnej ciszy” MCK Legnica regionalny

Kamila Semeńczuk 2a

Jagoda Ostaszewska 2a

2 miejsce

3 miejsce

Alina Skiba
Konkurs recytatorski MDK Legnica regionalny

Katarzyna Sitek 4a

Weronika Turchan 5c

1 miejsce

1 miejsce

Elżbieta Jandulska

Monika Woźniak

Bezpieczeństwo w oczach dziecka Starostwo Powiatowe w Lubinie; Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego   Karolina Zawadzka 1aNorbert JaworskiMarta Czerwień 1a wyróżnienie

nagroda

wyróżnienie

Bogumiła Niedźwiedź

Karolina Tokarek

Małgorzata Korczak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE