ZAPISY DO ŚWIETLICY

Informujemy, że od 1 kwietnia 2020r. wydawane będą karty zgłoszenia do świetlicy szkolnej.

Przypominamy, że warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest praca zawodowa obojga rodziców oraz złożenie karty zgłoszenia wraz z zaświadczeniami o zatrudnieniu:

– osoby prowadzące własną działalność gospodarczą dostarczają zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej z Centralnej Ewidencji i Informacji
o Działalności Gospodarczej

–     osoby zatrudnione w zakładach pracy dostarczają zaświadczenie o zatrudnieniu, które powinno zawierać

• informację na jaki czas jest podpisana umowa
  • informację o przebywaniu na urlopie – rodzaj, termin

Przyjmowany będzie wyłącznie komplet dokumentów /karta zgłoszenia  + zaświadczenia o zatrudnieniu obojga rodziców/opiekunów.

Karty zgłoszenia wraz z zaświadczeniami przyjmowane będą do 30 czerwca 2020r w pokoju 33

Lista dzieci przyjętych do świetlicy będzie wywieszona w holu  szkoły w ostatnim tygodniu sierpnia.

Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021

Informacje na temat naboru uczniów na nowy rok szkolny znajdziemy w zakładce “Rekrutacja 2020/2021”

Dzień Babci i Dziadka w klasie 2E

Styczeń to miesiąc, w którym swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie. I właśnie z tej okazji wszyscy uczniowie klasy 2e gościli u siebie swoje ukochane Babcie i ukochanych Dziadków, by za pomocą piosenek i wierszy oraz uroczystego przyjęcia, złożyć im moc najserdeczniejszych życzeń zdrowia, szczęścia i spełnienia wszelkich marzeń.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszej uroczystości.

Bilety na mecz piłki ręcznej

Informacja przekazana przez MKS Zagłębie Lubin:
 “W imieniu MKS Zagłębie Lubin S.A. pragnę zaprosić Waszą Placówkę na MECZ PIŁKI RĘCZNEJ KOBIET z udziałem ZAGŁĘBIA LUBIN!

Mecz odbędzie się w PIĄTEK (31 stycznia)

g. 18:00 – METRACO ZAGŁĘBIE LUBIN vs. EUROBUD JAROSŁAW

Spotkanie odbędzie się w hali RCS przy ul. ODRODZENIA 28B
Cena biletu to 2 zł. za mecz.
Do takiej ceny prawo mają dzieci, rodzice, opiekunowie grup, pracownicy, nauczyciele, uczniowie i każdy kto jest związany z Waszą Placówką!”
Bilety można zamówić u p. Moniki Ilnickiej w gab. 24.

X-mas Sing Star

15 stycznia 2020 roku, w Szkole Podstawowej nr 14 im. gen. broni Stanisława Maczka w Lubinie, odbyła się 2 edycja gminnego konkursu piosenki angielskiej „Sing Star”. Po raz drugi w odsłonie świątecznej, czyli „X-mas Sing Star”. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się fantastycznie a wykonywane piosenki utrzymały nas w cudownym świątecznym nastroju.

Uczestnicy zmagali się w dwóch kategoriach: klasy 4-6 oraz 7-8. Jury w składzie: Pani Zofia Koszykowska, Pan Krzysztof Figurski oraz Pani Agnieszka Kujawska, przyznali następujące miejsca: