Stypendium

Stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe można odebrać w sekretariacie szkoły w dniach 02.07.2018 r. – 06.07.2018 r. w godz. 8.00 – 15.00.

Z “Krainy Alfabecji” wrócili z nagrodami

5 czerwca  w Szkole Podstawowej nr 12 odbył się Międzyszkolny Konkurs pod hasłem „W KRAINIE ALFABECJI”, w którym uczestniczyli pierwszoklasiści z wielu lubińskich szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. 1a – Julia Czekajło i Adam Kołodziej pod opieką wychowawcy p. Anny Olszowiak. Nasi reprezentanci wykazali się doskonałą znajomością m.in.: alfabetu, samogłosek i spółgłosek oraz wieloma innymi umiejętnościami i nie dali się konkurencji. Po obliczeniu wyników okazało się, że cztery drużyny uzyskały maksymalną ilość punktów, zajmując tym samym cztery 1. miejsca. Oczywiście wśród laureatów, znaleźli się Julia i Adam, którzy bezbłędnie wykonali wszystkie zadania konkursowe – choć nie należały do najłatwiejszych! Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Zdjęcia w naszej galerii….

ZWROT PODRĘCZNIKÓW

Do 15.06.2018. należy zwrócić wypożyczone przez uczniów podręczniki. Informacja dla rodziców i uczniów dotycząca zwrotu bezpłatnych podręczników lub materiałów edukacyjnych jest dostępna w menu:  DOKUMENTY > DOKUMENTY SZKOLNE oraz zakładkach DLA RODZICÓW i BIBLIOTEKA

Jesteśmy aktywną szkołą!

Za nami Runda I Turnieju Aktywnych Szkół MultiSport (ASM). W czasie przeprowadzonych w szkole testów EuroFit+, nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje siły w prostych ćwiczeniach sprawnościowych takich jak próba równowagi, skłon tułowia w siadzie czy bieg wytrzymałościowy. Pokonując kolejne zadania, walczyli z przybyszami z Galaktyki Bezruchu i zdobywali punkty dla naszej szkoły. Zobacz zdjęcia w naszej galerii.

W Turnieju ASM nie ma rywalizacji indywidualnej. Jedynym zadaniem ucznia jest

List Minister Edukacji Narodowej

List Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z 18 maja 2018 r. skierowany do rodziców i opiekunów uczniów klas VII szkoły podstawowej oraz klas II gimnazjum, dotyczący rekrutacji na rok szkolny 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i klas szkół ponadgimnazjalnych. kliknij tutaj