Wnioski na bilet +

Rodzice uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Lubin:
Proszę o złożenie do 30 czerwca 2020 r. wniosku o udzielenie wsparcia materialnego uczniom w ramach “Lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych dla dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Gminy Lubin” na rok szkolny 2020/2021.

Rodzice uczniów zamieszkałych na terenie miasta Lubina:
Proszę o złożenie do 30 czerwca 2020 r. wniosku o „Bilet+” na rok szkolny 2020/2021.

Uzupełniony i podpisany wniosek można składać w formie elektronicznej na e-mail: sp14@sp14.lubin.pl lub w formie papierowej wrzucając do skrzynki w holu szkoły.

Wnioski uczniowie  mogą przekazać wychowawcy 26.06.2020 r. podczas odbioru świadectw.

Wniosek “Bilet +” kliknij tutaj

Wniosek o udzielenie wsparcia materialnego uczniom w ramach “Lokalnego programu wyrównywania szans edukacyjnych dla dzieci i młodzieży zamieszkałych na terenie Gminy Lubin” kliknij tutaj