Wymarzony zawód ucznia klasy 2A

Podczas zdalnego nauczania uczniowie klasy 2A nie próżnują.  Podczas  zajęć dydaktycznych, rozmawiamy i poznajemy  rozmaite zawody. Zapoznaliśmy się m.in. z pracą dietetyka, ornitologa, ekologa, leśniczego. Odwiedziliśmy interaktywne miasteczko, w którym mogliśmy poznać wiele ciekawych zawodów. Uczniowie …

z chęcią  i zapałem  odszukiwali , opisywali poszczególne profesje i zajęcia. Niektóre z nich były bardzo zaskakujące.  Każdy mógł wybrać taki zawód/ zajęcie, które najbardziej go zaciekawiło i poznać go bardziej szczegółowo.  Rozmawialiśmy o zainteresowaniach, predyspozycjach każdego z nas. Wielu z uczniów jeszcze nie ma sprecyzowanego zawodu, ale kilka profesji jest godnych zainteresowania. Efektem działań były wypowiedzi pisemne n/t przyszłego zawodu oraz przepiękne  prace plastyczne. Pomysłowości, kreatywności nie zabrakło, o czym można przekonać się w naszej galerii.