X-mas Sing Star

15 stycznia 2020 roku, w Szkole Podstawowej nr 14 im. gen. broni Stanisława Maczka w Lubinie, odbyła się 2 edycja gminnego konkursu piosenki angielskiej „Sing Star”. Po raz drugi w odsłonie świątecznej, czyli „X-mas Sing Star”. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się fantastycznie a wykonywane piosenki utrzymały nas w cudownym świątecznym nastroju.

Uczestnicy zmagali się w dwóch kategoriach: klasy 4-6 oraz 7-8. Jury w składzie: Pani Zofia Koszykowska, Pan Krzysztof Figurski oraz Pani Agnieszka Kujawska, przyznali następujące miejsca:

W kategorii klas 4-6:

I miejsce – Stella Sokołowska ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie

II miejsce – Julia Chrząszcz ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Lubinie

W kategorii klas 7-8:

I miejsce – Zofia Dańczuk ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Lubinie

II miejsce –  Dominika Ślązak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubinie

III miejsce – Milena Stachowska z Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Lubinie

Wyróżnienie – Julia Żelichowska ze Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie podczas kolejnych edycji.

Serdeczne podziękowania kierujemy także do Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” w Przedsiębiorstwie Budowy Kopalń „PeBeKa” w Lubinie, za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników.

Organizatorzy: Małgorzata Imbra, Marzanna Wyrwa

Na fotorelację ze zmagań uczestników zapraszamy do galerii