Konkurs „Laurka dla nauczyciela”

14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji w świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Laurka dla Nauczyciela”. Do organizatorów wpłynęło dużo prac, wykonanych różnymi technikami. „Świetliczaki” wykazały się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Widać również, że dzieci „włożyły serce” w ich wykonanie. Decyzją Jury, nagrody otrzymują:

Natalia Bajger – gr. II (kl. 1b), Aleksander Tetera – gr. X (kl. 3d) oraz Zuzanna Stańczyk – gr. XI (kl. 3e). Natomiast wyróżnienia: Oskar Józefowski – gr. I  (kl.1a); Alicja Bubnowska – gr. II (kl.1b); Aleksander Kanclerz – gr. VI (kl. 1c); Natalia Kuraś, Alicja Poraszka, Alicja Dudziak, Maria Di Guardo – gr. VII (kl. 2b); Amelia Jaworska – gr. VII (kl. 2e); Julia Czekajło – gr. V (kl. 3a); Aleksandra Ochocka, Aleksandra Kruszka, Amelia Kaczor, Julia Kaczor, Adam Jaworski – gr. X (kl. 3d);  Jakub Jakubowski, Błażej Jach – gr. XI (kl. 3e).

Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy laureatom oraz składamy serdeczne życzenia wszystkim pracownikom naszej Szkoły – organizatorzy: M. Korczak i A. Olszowiak. Wystawa prac znajduje się w holu przy wejściu głównym, a zdjęcie w galerii.

%d bloggers like this: