Projekt SaveMe

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbyły się warsztaty prowadzone przez uczniów 1LO w Lubinie. Zajęcia realizowane w ramach projektu “SaveMe – ocalmy dzieciństwo” miały na celu pokazanie dzieciom alternatywnych do korzystania z elektroniki form spędzania czasu wolnego. Warsztaty podzielone były na części – pierwszego dnia …

przeprowadzono zajęcia z piłki nożnej, tańca oraz harcerskie zabawy z najmłodszymi. Prowadzili je Jakub Lis, Karolina Zawadzka oraz Marcel Domnik wraz z piłkarzami Zagłębia Lubin. Drugiego dnia przywitaliśmy Michała Andrzejewskiego, prowadzącego w Legnicy firmę Planszowisko. Michał, wraz z Karoliną, Marcelem, Igorem Lechem oraz Olą Haniecką pokazywali najmłodszym i nieco starszym gry planszowe, w które następnie wszyscy wspólnie grali. Uczniowie byli zaciekawieni, chętnie współpracowali z prowadzącymi, a z zajęć wyszli uśmiechnięci od ucha do ucha. Autorami fotografii z zajęć są Igor Lech oraz Jakub Lis. Partnerami, dzięki którym uczniowie otrzymali upominki, są Level5, Zagłębie Lubin, Bajkowa Kraina oraz Los Lodos.

Zdjęcia znajdują się w szkolnej galerii