Zaproszenie do kontaktu z psychologiem Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Lubinie

„Wesoła Nauka” w TVP2 – pasmo dla najmłodszych

Informacja ze strony Ministerstwa Edukacji Narodowej:

Od dziś, każdego dnia od poniedziałku do piątku, po zakończeniu programu „Pytanie na śniadanie”, po godz. 11:05 na antenie TVP2 pojawi się nowy cykl edukacyjny. Jest on skierowany do przedszkolaków i dzieci z klas I-III szkoły podstawowej, a także ich rodziców i nauczycieli.

Program „Wesoła Nauka”

„Wesoła Nauka” to …

Zdalne lekcje wf nie tylko dla uczniów

Zespół Aktywnych Szkół Multisport zaprasza:

zdalne lekcje i zadania domowe to rzeczywistość, z którą wszyscy musimy się teraz zmierzyć. Choć zajęcia on-line z języka polskiego czy chemii stały się już codziennością, wspólnie zadbajmy o to, by uczniowie mieli ….

Próbny egzamin ósmoklasisty

Informacje na temat próbnego egzaminu ósmoklasisty znajdują się w zakładce “Kształcenie na odległość”.

Webinar dla rodziców

Plan daltoński w domu, czyli jak ogarnąć system? – webinar 28.03.2020 r. godz. 12.00