Tuż za podium…

16 maja 2019 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Powiatowych rozgrywkach piłki nożnej chłopców. Rozgrywki w tym roku przebiegały dwuetapowo. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze w grupie eliminacyjnej. W finałach rozegranych przy Szkole Podstawowej nr 10 musieliśmy uznać wyższość innych szkół i ostatecznie zajęliśmy miejsce tuż za podium.  Szkołę reprezentowali Maksymilian Szulc Aleksander Stasiszyn Mateusz Chmielowiec Mateusz Wingert Jakub Bielak Alan Bebas Gracjan Bebas, Oskar Urbaniak Seweryn Solecki.

Dotyczy konsultacji z nauczycielami

Przypominamy, że konsultacje z nauczycielami zaplanowane na 15.05.2019 r. odbyły się 09.05.2019 r.

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus

W marcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus. Wszystkim uczestnikom olimpiad serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejną edycję.

Medale na Czwórboju Lekkoatletycznym

13 maja 2019 r. nasza szkoła wzięła udział w  Finale Mistrzostw Powiatu Lubińskiego w  Czwórboju Lekkoatletycznym. Drużyna chłopców z klas 4-6 zajęła II miejsce (Eryk Marciniak, Jakub Szewczuk 6b, Kasper Kulpa, Jan Królczyk 6c, Seweryn Solecki, Fiebig Bartek 5f), natomiast dziewczęta (Lechwar Hannna, Węglińska Hanna 7a, Marciniak Oliwia 6b, Biały Milena, Laskowska Oliwia 6a, Kozłowska Wiktoria 5f) stanęły na trzecim stopniu podium. Zawodnicy i zawodniczki startowali w czterech konkurencjach: bieg 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 600 m (dziewczęta)  1000 m (chłopcy). Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

zdjęcia ze zmagań naszych medalistów można obejrzeć w galerii

Piłkarskie Mistrzynie Powiatu

9 maja 2019 r., w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, odbył się Finał Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt klas 7-8. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Gawin 8c, Trzczak Alicja 8a, Malwina Bednarz 8a, Karolina Ordon 8a, Oliwia Matkowska 7b, Wiktoria Werbowy 7b, Klaudia Woźniak 7b, , Oliwia Laskowska 6a, Milena Biały 6a oraz bramkarki Aleksandra Zielińska 7b i Weronika Piwowarska 7c.  Mimo deszczowej aury w tym dniu, drużyna dziewcząt SP 14 pokazała się z najlepszej strony zajmując I miejsce. W trakcie turnieju pokonała wszystkie zgłoszone do rozgrywek ekipy. Wysoko wygrane mecze zrekompensowały załamanie pogody i przysporzyły mnóstwo uśmiechu i zadowolenia naszych dziewcząt. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.