List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do rodziców

Prosimy o zapoznanie się z treścią listu Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do rodziców.

Odbiór legitymacji szkolnych

W związku z wejściem w życie nowego rozporządzenia w sprawie świadectw, dyplomów państwowych i innych druków, który określa warunki wydawania tych dokumentów, legitymacje szkolne uczniów wydawane będą tylko ich rodzicom, po pisemnym pokwitowani odbioru.

Majsterkowanie w klasie 2A

Nie od dzisiaj wiadomo, że dzieci są bardzo zdolne i potrafią zrobić wszystko !

Uczniowie klasy 2A uczestniczyli w warsztatach technicznych Majsterkowo, organizowanych przez Castoramę. Pod okiem specjalisty mali majsterkowicze składali elementy wg instrukcji- używając młotka i gwoździ.  Wielu z nich po raz pierwszy miało okazję nauczyć się  bezpiecznego użycia tego typu narzędzi.  Zapału dzieciom nie brakowało 😉 Samodzielnie wykonały drewniane pudełko na skarby, a potem ozdobiły je według własnego pomysłu.  Zajęcia dostarczyły niezapomnianych emocji .

Uniwersytet Senioralny

Przyjmowanie interesantów Uniwersytetu Senioralnego

Zapisy trwają od 16.09.2019 r.

w poniedziałki, środy, piątki w godzinach od 13:00 do 15:00 w pokoju nr 33

lub telefonicznie (76-746-83-30) w godzinach i dniach jak wyżej.

Zapisy na obiady w roku szkolnym 2019/2020

Przypominamy, że każde dziecko które będzie korzystało z obiadów w Szkole Podstawowej nr 14 w Lubinie w roku szkolnym 2019/2020 należy zapisać w gabinecie 33 (obowiązuje podpisana przez rodziców karta zgłoszenia do pobrania u intendenta lub ze strony internetowej szkoły).

Obiady wydawane będą od 05 września 2019 r. (czwartek)

Opłata za miesiąc wrzesień 2019:

Termin wpłaty : 02-10 września 2019 r.

Uczniowie 72,00 zł (18 dni x 4,00 zł)

Nauczyciele: 122,40 zł (18 dni x 6,80 zł)