Osiągnięcia artystyczne

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W II OKRESIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

NAZWA KONKURSU RODZAJ

KONKURSU

ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
XIV Ogólnopolski Konkurs Piosenki w Chojnowie Wokalny Karolina ZIemlicka 6c 1 miejsce K.Figurski
XIV Międzynarodowy Festiwal Kultury dziecięcej Pacanów – Chorwacja 2016 Wokalny Karolina Ziemlicka 6c Nominacja do udziału w X Spotkaniach Mistrzów Muzyki K.Figurski
XXIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej Wokalny Alicja Wróbel 6c 3 miejsce K.Figurski
XI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Głogowie Wokalny Karolina Zemlicka 6c Wyróżnienie K.Figurski
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Mama jak z obrazka” Plastyczny MDK Lubin Anna Ilczuk 1e Wyróżnienie M.Górska
Wygraj sukces Wokalny Wiktoria Krakowiak 6b Awans do Koncertu Galowego K.Figurski
Dolnośląski konkurs „Toyota – Ekologiczny samochód moich marzeń Plastyczny MCK Legnica Emilia Kocur 1c

Wiktoria Tyndyk 2e

Szymon Kozber 2e

Martyna Śrutwa 2e

Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie Wyróżnienie B.Niedźwiedź

E.Czul

E.Czul

E.Czul

XVIII Dolnośląski Przegląd Form Teatralnych Finał Wojewódzki „F – ART” Teatralny Hanna Węglińska 4a

Anna Miller 6a

Maja Fiebig 6b

1 miejsce

Nagroda

1 miesce

K.Węglińska

 

 

Dolnośląski Konkurs Plastyczny „Zwierzątko Wielkanocne” Plastyczny MDK Lubin Maja Berezowska 1e Wyróżninie M.Górska
KONKURSY POWIATOWE
Rejonowy konkurs recytatorski „Maluchy lubią wiersze” Recytatorski MCK Legnica Natalia Nazimek 2g

Szymon Ordon 1c

Hanna Nocuń 3a

2 miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

N.Ratajczak

B.Niedźwiedź

D.Baryłkiewicz

Powiatowy Konkurs na Medal Okolicznościowy z okazji Chrztu Polski Plastyczny ZSS w Lubinie

OK ‘Wzgórze Zamkowe”

Natalia Witwicka 6a 1 miejsce D.Wisłocka
Rejonowy konkurs plastyczny „Walentynkowe serce” Plastyczny MDK Lubin Szymon Popko 1e Wyróżnienie M.Górska
VIII Otwarty Przegląd Teatru Jednego Aktora Teatralny Raszówka Sara Pelak 2g

Magdalena Pabian 2g

Olena Żelazna 3a

Nagroda

Nagroda gł.

nagroda

N.Ratajczak

N.Ratajczak

D.Baryłkiewicz

Anioły Kultury Gminy Hanna Węglińska 4a

Anna Miller 6a

Maja Fiebig 6b

Nagroda

Nagroda

Nagroda

IV Rejonowy konkurs wokalny „Śpiewowisko” Wokalny MDK Lubin Alicja Wróbel 6c

Karolina Ziemlicka

Wyróżnienie

Grand Prix

K.Figurski
XVI Regionalny Konkurs Recytatorski  Szkół Podstawowych Recytatorski MDK Lubin Alicja Wróbel 6c

Hanna Węglińska 4a

Kaja Jężak 4a

Anna Miller 6a

Mikołaj Machaj 6a

Wyróżnienie

Nagroda

Wyróżnienie

Nagroda

Wyróżnienie

B.Kubajewska

M.Woźniak

M.Woźniak

W.Zemboń

W.Zembroń

V Gminny konkurs piosenki angielskiej „Singstar” Wokalny SP 14 Lubin Alicja Wróbel I miejsce K.Figurski

M.Jakimiec- Marciniak

XXIII Dziecięcy Konkurs Wokalny „O złotą nutkę” Wokalny CK Muza Karolina ZIemlicka 6c

Matylda Zimna 2c

Srebrna Nutka

wyróżnienie

K.Figurski

A.Skiba

Międzyszkolny konkurs „Pegazik” Recytatorski MDK w Lubinie Alicja Wróbel 6c Wyróżnienie B.Kubajewska
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolny konkurs recytatorski wierszy M.Strzałkowskiej Recytatorski Biblioteka „Czytnik” Magdalena Pabian 2g

Julia Paździerz 2g

Konstancja Dacko 2g

Angelina Tarnowska 3e

Paweł Litwin 3a

Alicja Trzczak 3e

Hanna Nocuń 3a

Weronika Matyas 3a

2 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

Nagroda

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

N.Ratajczak

N.Ratajczak

N.Ratajczak

K.Tokarek

D.Baryłkiewicz

K.Tokarek

D.Baryłkiewicz

D.Baryłkiewicz

Międzyszkolny konkurs „Pocztówka z Lubina” Plastyczny Szkoła Podstawowa Nr 8 Lubin Aleksandra Siadul 6d Wyróżnienie D.Wisłocka
Międzyszkolny konkurs „Wierszyki łamiące języki” Recytatorski Szkoła Podstawowa nr 10 w Lubinie Natalia Nazimek 2g 2 miejsce B.Gaweł
Międzyszkolny konkurs pięknego czytania Czytelniczy Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie Natalia Nazimek 2g 2 miejsce

2 miejsce

B.Gaweł
Konkurs Plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły” Plastyczny Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie Aleksandra Poźniak 2c

Olga Cegiełka

2 miejsce

3 miejsce

A.Skiba

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W I OKRESIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

 

NAZWA KONKURSU RODZAJ

KONKURSU

ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
Turniej Słowa Literatury Patriotycznej Wokalny MDK im. M.Kopernika Wrocław Hanna Napiórkowska, Anna Miller, Mikołaj Machaj, Oliwia Czarny, Aleksandra Czarny I miejsce W.Zembroń
KONKURSY POWIATOWE
Turniej Słowa i Literatury Patriotycznej Wokalny MDK Lubin Hanna Napiórkowska, Anna Miller, Mikołaj Machaj, Oliwia Czarny, Aleksandra Czarny 6a

Alicja Wróbel 6c

Wyróżnienie W.Zembroń
Rejonowy konkurs Wokalny MDK Lubin Alicja Wróbel 6c Nagroda W.Zembroń
XII Festiwal Kolęd i Pastorałek Wokalny Gimnazjum Salezjańskie Karolina Ziemlicka Grand Prix K.Figurski
Rejonowy konkurs “Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” plastyczny MDK Legnica Hanna Węglińska

Joanna Kołpa

Oliwia Bielecka 6b

Wojciech Grzybowski 6a

wyróżnienie wystawa

wystawa wystawa

K.Figurski
Bezpieczeństwo w oczach dziecka Plastyczny Starostwo Powiatowe w Lubinie

Policja

Sołonynka Nataliel 1d

Maćków Monika 1c

Sołonynka Tobiasz 3c

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

W.Miłek–Kluwak

B.Niedźwiedź

B.Tadla

Rejonowy konkurs “Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” plastyczny MDK Legnica Cichowska Emilia 3e wyróżnienie K.Tokarek
Rodzinne Szopki Bożoanarodzeniowe Plastyczny Salezjańskie Gimnazjum Lubin Sołtysiak Emilia 4b

Popko Szymon 1e

Draganik Natasza 1d

Król Wiktoria 3b

I miejsce

II miejsce

III miejsce

III miejsce

M.Jędrusiak

K.Szymanowska K.Szymanowska K.Szymanowska

Ks. J.Popiełuszko – patron naszych czasów Plastyczny Proboszcz Parafii w Parowej Klaczko Aleksandra 5d

Trepiak Natalia 5d

II miejsce

Wyróżnienie

K.Szymanowska
W imię miłości Plastyczny Wydział Katechetyczny Legnickiej Kurii Draganik Natasza 1d

Klaczko Aleksandra 5d

I miejsce

Wyróżnienie

K.Szymanowska K.Szymanowska
Kartka Bożonarodzeniowa Plastyczny Starostwo Powiatowe

w Lubinie

Przygrodzka Maja 3b

Dąbrowska Maja 1d

Wyróżnienie

Nagroda

A.Ludwicka

W.Miłek-Kluwak

Gminny Przegląd Form „uHa Ha” Teatralny Gminny Ośrodek Kultury w Lubinie Baran Zuzanna 3a III miejsce D.Baryłkiewicz
Powiatowy konkurs recytatorski Recytatorski Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie Tyndyk Wiktoria 2e nagroda E.Czul
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolny konkurs wokalny – Konkurs kolęd i pastorałek wokalny Szkoła Podstawowa Nr 7 w Lubinie Ala Postrożny z kl. 3 c Matylda Zimna z kl. 2 c I miejsce

I miejsce

A.Skiba

A.Olszowiak

,,Woda w moim mieście”- konkurs plastyczny plastyczny MPWiK- Lubin Kocur Emilia 1c II miejsce B.Niedźwiedź
Miejski konkurs plastyczny „Najsympatyczniejszy kot z bajki” plastyczny MBP Lubin Filia nr 4 Aleksandra Opanowicz 1b

Martyna Florczyk 1b

Kacper Poraszka 1b

Malina Kołodziejczyk 1b Cierlik Marcel 1c

Jagoda Lachowicz 1c

Jeżak Natalia 1c

Kocur Emilia 1c

Piasecki Michał 1c

Jakub Bielak 1c

Dominik Kaczorowski 1c

Marcin Trzybulski 1c

Michał Mrozinski 1c

Sosnowska Martyna 1c

Aleksandra Łokaj 1d

Nataniel Sołonynka 1d

Fuczek Pola 1e

Szymon Hofma 1e

Popko Szymon 1e

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie  Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

II miejsce

P.Wojtasik

P.Wojtasik

P.Wojtasik

P.Wojtasik

B.Niedźwiedź

B.Niedźwiedź

B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź

B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź B.Niedźwiedź

W.Miłek

W.Miłek

M.Górska M.Górska M.Górska

„Świąteczny łańcuch” (praca zbiorowa) plastyczny CK Muza Barcikowska Paulina 1c

Chaczko Martyna 1c

Cierlik Marcel 1c

Jeżak Natalia 1c

Kaczorowski Dominik 1c

Kocur Emilia 1c

Krzyżanowska Aleksandra 1c

Ordon Szymon 1c

Piasecki Michał 1c

Sosnowska Martyna 1c

Nagroda B.Niedźwiedź
Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs Plastyczny – „Bezpieczne Ferie” plastyczny Szkoła Podstawowa Nr 12 w Lubinie Weronika Wojtczak

Alicja Postrożny

II miejsce

Wyróżnienie

A.Olszowiak
“Znak drogowy zaprowadzi mnie do szkoły Plastyczny Komenda Powiatowa Policji  w Lubinie Klasa III e I miejsce K.Tokarek
,, Wesołe gadułki” – wiersze Joanny Papużińskiej recytatorski Miejska Biblioteka Publiczna Sosnowska Martyna 1c

Szymon Ordon 1c

Nazimek Natalia 2g

I miejsce

1 miejsce

I miejsce

B.Niedźwiedź

B.Niedźwiedź
N.Ratajczak

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

NAZWA KONKURSU RODZAJ

KONKURSU

ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
I OKRES

KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
VIII Ponadregionalny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej wokalny Wołowski Ośrodek Kultury Wiktoria Krakowiak 5b

Karolina Ziemlicka 5c

2 miejsce

udział

K.Figurski
KONKURSY POWIATOWE
X  edycja konkursu plastycznego “Bezpieczeństwo w oczach dziecka” plastyczny Starostwo Powiatowe
w Lubinie
Natalia Noga

Nikola Piechurska

Paulina Sosnowska

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

B.Niedźwiedź
M.Fritsch
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Konkurs plastyczny EKO ŻYCIE plastyczny Galeria Cuprum w Lubinie Michał Kosior 3e

Bartek Sowiński 3e

I miejsce

III miejsce

A.Kowalczyk
Międzyszkolny konkurs krasomówczy „Wakacyjne opowieści”. recytatorski Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie Olena Żelazna 2a

Klaudii Lewandowskiej 3e

Benon Gołowejno 2a

I miejsce

II miejsce

III miejsce

D.Baryłkiewicz
A.Kowalczyk
D.Baryłkiewicz
konkurs recytatorski dla klas I – III “Wesołe Gadułki”. recytatorski Miejska Biblioteka Publiczna Hanna Węglińska 3a Magdalena Pabian 1g

Oskar Urbaniak 1a

I miejsce

I miejsce

udział

B.Niedźiedź
N.Ratajczak
M.Maciszonek
Konkurs plastyczny „Papier, plastik, bio i szkło. Segregacja to jest to!” Plastyczny MPWiK Hanna Kałuża 2e Wyróżnienie K.Tokarek
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Nitki, nici, niteczki – w lesie, w ogrodzie”. Plastyczny Zespole Szkół Integracyjnych w Lubinie Julia Leśków 1e
Maksymilian Szulc 1c
Wojciech Przygocki 1c
Wiktoria Tyndyk 1e
1 miejsce

1 miejsce

3 miejsce

wyróznienie

B.Gaweł

M.Korczak

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Dary jesieni” plastyczny Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie Patrycja Młynarczyk 1e Wiktoria Tyndyk 1e

Michał Małecki 1 f

Maja Szkraba kl. 2 e

Aleksandra Kaźmierczak 1e

Maksymilian Frątczak 1e

Wiktoria Kowal 1c

Katarzyna Duławska 1c

Julia Zamiara 1c

Wiktor Małek 1d

Natalia Nazimek 1g

Weronika Wojtczak 2c

Małgorzata Piasecka 2c

Milena Biały 2a

Nadia Nowak kl. 2c

Amelia Małek 2c

Alicja Postrożny 2c

Angelina Tarnowska 2e

Ewelina Zalińska 2a

Elison Dobi 2e

Nagroda

Nagroda

Nagroda

Nagroda

II OKRES
NAZWA KONKURSU RODZAJ

KONKURSU

ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
XXIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Obcojęzycznej wokalny Wiktoria Krakowiak 5b III miejsce K.Figurski
KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
X Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Dzieciopiewy” wokalny MCK Legnica Karolina Ziemlicka 5c

Wiktoria Krakowiak 5b

I miejsce

udział

K.Figurski
KONKURSY POWIATOWE
Iii Rejonowy Konkurs Wokalny Dzieci I Młodzieży „Śpiewowisko 2015” wokalny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Karolina Ziemlicka 5c nagroda K.Figurski
VIII Przegląd Teatru Jednego Aktora teatralny Gminny Ośrodek Kultury
w Raszówce
Hanna Węglińska 3a Patrycja Urbaniak

Klara Zawadzka

Nagroda gł.

nagroda nagroda

B.Niedźwiedź
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolny Świetlicowy Konkurs pt. „Palma wielkanocna”. Szkoła Podstawowa Nr 10 w Lubinie Nadia Nowak 2c

Milena Biały 2a

II miejsce A.Olszowiak
„Dzieciaki kochają zwierzaki” Szkoła Podstawowa Nr 9 w Lubinie Małgorzata Piasecka 2a

Natalia Kurzac 2a

III miejsce

wyróżnienie

A.Olszowiak
Międzyszkolny konkurs dla świetlic “Polska, moja Ojczyzna” plastyczny Szkoła Podstawowa Nr 8 w Lubinie Karolina Śliwińska 1e

Wiktoria Tyndyk 1e

III miejsce

wyróżnienie

M.Korczak

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

NAZWA KONKURSU RODZAJ

KONKURSU

ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
I SEMESTR
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
“Jestem kibicem z klasą” plastyczny Szkoła Podstawowa nr 37

w Białymstoku

Emilia Sołtysiak 2b

Adam Domnik 2b

II miejsce

III miejsce

M.Fritsch
KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
VIII Ponadregionalny Konkurs Piosenki Obcojezycznej wokalny MCK w Legnicy Wiktoria Krakowiak 4b 1 miejsce K.Figurski
XVI Dolnośląski Konkurs Plastyczny “Tradycją Dyktowane” plastyczny Polkowickie Centrum Animacji kat. ozdoba świąteczna: Katarzyna Słabicka 3c

Małgorzata Piasecka 1c
kat. kartka świąt.: Adrianna Urbańska 3b
kat. Anioł Bożonarodzeniowy Katarzyna Słabicka

nagroda główna
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
KONKURSY POWIATOWE
Powiatowy Konkurs Literacki

„Podrabiamy wielkich poetów – wiersze”

literacki Szkoła Podstawowa
Nr 9 w Lubinie
Joasia Kołpa 2a

Emilka Sołtysiak 2b

Wiktoria Werbowy 2b
Marcelina Nieckarz 2b

nagroda

wyróżnienie

A.Kowalczyk

A.Ludwicka

Powiatowy Konkurs Recytatorski

“Zwierzęta w poezji”

recytatorski Szkoła Podstawowa
Nr 14
w Lubinie
Hubert Gółkowski 2b wyróżnienie A.Ludwicka
“Podróż w głąb ziemi – codzienna praca górnika” plastyczny Polkowickie Centrum Animacji Emilia Cichowska 1e 3 miejsce M.Maciszonek
“Bezpieczeństwo w oczach dziecka” plastyczny Starostwo Powiatowe
w Lubinie
Agata Słota 2a
Katarzyna Dróżdż 2b
Hubert Gółkowski 2b
wyróżnienie B.Niedźwiedź
M.Fritsch
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
“Dziecięca Akcja – Segregacja” plastyczny MPWiK Sp. z o.o. w Lubinie Emilia Sołtysiak 2b

Hanna Kałuża 1e

wyróżnienie
nagroda
M.Fritsch

K.Tokarek

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny

“Nitki, nici, niteczki”

plastyczny Zespół Szkół
Integracyjnych

w Lubinie

Joasia Banach 3c

Tosia Biały 3c

Martynka Krawczyńska 3c

Kasia Słabicka 3c

Amelka Skrzypczyk3e
Paulina Sosnowska 2a

nagroda

wyróżnienie

M.Korczak

B.Gaweł
A.Kowalczyk

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
“Wesołe Gadulki – Tuwim i ja”
recytatorski Miejska Biblioteka Publiczna
w Lubinie
Martyna Krawczynska 3c
Angelina Tarnowska 1e
2 miejsce N.Ratajczak
K.Tokarek
Konkurs na najładniejszą ozdobę świąteczną plastyczny Szkoła Podstawowa nr 8

w Lubinie

Tosia Biały 3c

Martyna Stec 3c

Katarzyna Słabicka 3c

I miejsce

wyróżnienie

 

M.Korczak
Międzyszkolny konkurs recytatorski “FUN WITH RHYMES” recytatorski Szkoła Podstawowa nr 5

w Lubinie

Maja Fiebig 4b I miejsce M.Borowiec
Powiatowy Przeglad Teatru 1 Aktora “Witajcie w naszej bajce” teatralny CK Muza Zuzanna Baran 1a

Kaja Jężak

nagroda

nagroda

D.Baryłkiewicz
B.Niedźwiedź

II SEMESTR 2013/2014

NAZWA KONKURSU RODZAJ

KONKURSU

ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2014 wokalny Zielonogórski Ośrodek Kultury Wiktoria Krakowiak 4b Awans do finału K.Figurski
Ogólnopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego i Kartki Wielkanocnej „Wiosna” plastyczny Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy Aleksandra Świniarska 6d nagroda K.Figurski
KONKURSY  WOJEWÓDZKIE I WYŻSZE
V Dolnoślaska Gali Talentow 2014 wokalny Dolnośląskie Kuratorium Oświaty we Wrocławiu Wiktoria Krakowiak 4b awans do finału K.Figurski
“Samochód moich marzeń” plastyczny Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy,

firma Toyota Dobrygowski

Emilia Sołtysiak 2b

Agata Słota 2a

Joanna Kołpa 2a

Adam Domnik 2b

Nagroda

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

M.Fritsch

B.Niedźwiedź

B.Niedźwiedź

M.Fritsch

“Piękno drzemiące

w wulkanach”

plastyczny Złotoryjski Ośrodek Kultury, Muzeum Złota Emilia Sołtysiak 2b III miejsce M.Fritsch
Dolnośląski Konkurs Recytatorski “Pegazik” Recytatorski MDK Lubin Karolina Ziemlicka 4c

Jakub Kozłowski 5a

Laureat

laureat

B.Kubajewska

M.Woźniak

KONKURSY POWIATOWE I WYŻSZE
Rejonowy Konkurs Recytatorski „Maluchy lubią wiersze” recytatorski MCK Legnica Paweł Litwin 1a

Weronika Lubera 2a

I miejsce

Wyróżnienie

D.Baryłkiewicz

B. Niedźwiedź

Gminny konkurs piosenki angielskiej Sing Star. wokalny Szkoła Podstawowa Nr 14 w Lubinie Karolina Ziemlicka 4c

Wiktoria Piosik, Wiktoria Szymańska 6d

I miejsce

III miejsce

V Otwarty Przegląd Teatru Jednego Aktora

„Bliżej Teatru”

teatralny Gminny Ośrodek Kultury w Raszówce Martyna Krawczyńska 3c

Agata Trzczak 1e

nagroda

nagroda

N.Ratajczak

K.Tokarek

Powiatowy Konkurs na plakat promujący Bibliotekę Plastyczny Miejskiej Bibliotece “Czytnik” Martynka Krawczyńska z klasy 3c nagroda M.Korczak
XXI Dzieciecego Konkursu Wokalnego “O Złotą Nutkę” Wokalny MDK w Lubinie Karolina Ziemlicka 4c

Mateusz Łysak 1a

Martyna Wilczura 1a

Kinga Bogdańska 3a

Kacper Grześkiewicz 3a

Barbara Mikoda3d

Srebrna Nutka

Wyróżnienie

wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie

nagroda publ.

wyróżnienie

 

D.Baryłkiewicz

A.Skiba

E.Czul

Powiatowy Przegląd Form Teatralnych “Melpomena 2014” teatralny Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie Martyna Krawczyńska 3c Nagroda główna N.Ratajczak
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego “Wiosenny Kolaż” Plastyczny Szkole Podstawowej nr 9 Emilia Sołtysiak 2b Martyna Krawczyńska 3c I miejsce

III miejsce

A.Ludwicka

M.Korczak

konkurs plastyczny “Mama jak z obrazka”. Plastyczny MDK w Lubinie Milena Biały 1a

Patrycja Droszczak z 3b

wyróżnienie
Świetlicowy Konkurs Recytatorski „Bezpieczeństwo na drodze” Recytatorski Szkole Podstawowej Nr 3 Julia Gigiel 1e

Tomasz Mularczyk 3a

I miejsce

wyróżnienie

M.Maciszonek

B.Gaweł

Międzyszkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego recytatorski Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie Karolina Ziemlicka 4c I miejsce M.Jakimiec-Marciniak

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

NAZWA KONKURSU RODZAJ
KONKURSU
ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
I SEMESTR
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
“Jestem kibicem z klasą” plastyczny SP 37 Białystok A. Domnik 1b
Emilia Sołtysiak 1b
III miejsce
wyróżnienie
M.Fritsch
KONKURSY DOLNOŚLĄSKIE
XV Dolnośląski Konkurs plastyczny “Tradycją dyktowane” plastyczny Polkowickie Centrum Animacji Antonina Biały 2c
Katarzyna Słabicka 2c
Ada Urbańska
Igor Terlecki – Semkowicz
Dominik Mazij 2c
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
KONKURSY REGIONALNE
XIX Rejonowy Przegląd Kolęd
“Wśród nocnej ciszy”
wokalny MCK Legnica Alicja Trzczak 2a wyróżnienie A.Skiba
„Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym” plastyczny Wojewódzki Ośrodek
Ruchu Drogowego
w Legnicy
Nela Drużkowska 2d wyróżnienie E.Czul
“Anioł i tradycje…” plastyczny MCK Legnica Margareta Kowalewicz 5b wyróżnienie K.Figurski
“Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” plastyczny MCK Legnica Damian Szczupak 6b
Klaudia Stefaniak 4c
wyróżnienie
wyróżnienie
K.Figurski
IX Przegląd Kolęd i Pastorałek wokalny Gimnazjum Salezjańskie
w Lubinie
Wiktoria Krakowiak 3b, Klara Zimna 6a, Dorota Szydłowska 6a, Martyna Zembroń 6a, Maja Krok 1d, Julia Żelichowska 1b, Basia Mikoda 2d, Jola Lach 3a, Jakub Stachów 3a, Mikołaj Machaj 3a, Alicja Tczak 2a, Martyna Stec 2c oraz Nikola Gruszecka 6c
Dorota Szydłowska 6a
I miejsce
w kategorii zespołu

I miejsce

K.Figurski
KONKURSY POWIATOWE
„Bezpieczeństwo w oczach
dziecka”
plastyczny Starostwo Powiatowe
w Lubinie
Emilia Sołtysiak I b
Małgorzata Dydyna I b
Agata Słota I a
wyróżnienie M. Fritsch

B.Niedźwiedź

“Woda, skarb ziemi” plastyczny MPWiK w Lubinie Małgorzata Dydyna 1b
Emilia Soltysiak 1b
Oliwia Markowska 2d

I miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
M.Fritsch
M.Fritsch
E.Czul
KONKURSY GMINNE
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Świąteczny stroik plastyczny Szkoła Podstawowa
nr 10 w Lubinie
Paulina Sosnowska nagroda
główna
A.Kowalczyk
“Kiedy pada, dzieci się nudzą” plastyczny Szkoła Podstawowa
nr 9 w Lubinie
Weronika Gałka 2b
Domnik Mazij 2c
Karolina Mucha 2b
Joanna Banach 2c
I nagroda
wyróżnienie
wyróżninie
wyróżnienie
M.Korczak
Konkurs na najśmieszniejszą straszną dynię plastyczny Szkoła Podstawowa
nr 10 w Lubinie
Maja Krok
Marcelina Nieckarz
nagroda
wyróżnienie
A.Ludwicka
II SEMESTR
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny “Rodzina nadzieją jutra” plastyczny Stowarzyszenie Święta Matki
w Cieplicach
Adam Domnik 1b wyróżnienie M.Fritsch
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
Konkurs Dzięciecego Rękodzieła Artystycznego i Kartki Wielkanocnej “Wiosna” plastyczny MCK w Legnicy Margareta Kowalewicz 5b wyróżnienie K.Figurski
Konkurs “Nasze piękne polskie słowa” plastyczny Wyd. KOMLOGO Zespół Szkół Specjalnych
w Dębicy
Zofia Ryżewska 5a III miejsce B.Gaweł
Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy źródła historii i kultury naszego regionu” plastyczny Szkoła Podstawowa w Gryfowie Śląskim Emilia Sołtysiak 1b wyróżnienie M.Fritsch
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Dolnośląski konkurs “Turniej Słowa Literatury Patriotycznej
i Religijnej”
recytatorski
wokalny
Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Klara Zimna 6a

Marcin Czerniawski 6a
Dorota Szydłowska 6a

Szymon Ciszewski 6a

Laura Chodacka 6a

I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce

II miejsce

W.Zembroń
Dolnośląski Konkurs Plastyczny “Smok Obibok i jego przyjaciele” plastyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Maciej Chmielewski 1b wyróżnienie M.Fritsch
“Mama jak z obrazka” plastyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Magdalena Borecka 1e wyróżnienie M.Górska
VII Dolnośląski Konkurs Plastyczny „Ekologiczny Samochód Moich Marzeń” plastyczny MCK w Legnicy Emilia Sołtysiak 1b
Karol Owerko 1a
I miejsce
wyróżnienie
M.Fritsch
B.Niedźwiedź
KONKURSY POWIATOWE
II Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych
w jęz. angielskim
wokalny Polkowickie Centrum Animacji Dalia Wojnarowska, Klara Zimna, Laura Chodacka, Milena Wisio, Dorota Szydłowska, Kuba Stec, Artur Wołoszczak, Paweł Melarowicz i Michał Gruszczyński – 6a I miejsce M.Jakimiec –
Marciniak
Powiatowy etap dolnośląskiego konkursu “Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej” recytatorski
wokalny
Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Laura Chodacka
Marcin Czerniawski
Dorota Szydłowska
Szymon Ciszewski
Klara Zimna
nagroda
nagroda
nagroda

wyróżnienie
wyróżnienie

W.Zembroń
Eliminacje powiatowe
XIII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego
recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Klara Zimna 6a
Jakub Kozłowski 4a
Anna Kafel 6a
nagroda

nagroda

wyróżnienie

W.Zembroń
Eliminacje powiatowe XVIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „PEGAZIK” recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Klara Zimna 6a
Jakub Kozłowski 4a
Anna Kafel 6a
nagroda

nagroda

wyróżnienie

W.Zembroń
XX Dziecięcy Konkurs Wokalny
“O złotą nutkę”
wokalny CK Muza w Lubine Wiktoria Krakowiak 3b
Klara Zimna 6a
Barbara Mikoda 2d
Złota Nutka
Brązowa Nutka

wyróżnienie
Rejonowy Konkurs Recytatorski “Maluchy lubią wiersze” recytatorski MCK w Legnicy Maja Kołodziejczyk 3c
Piotr Śliwka 2c
Kaja Jężak 1a
I miejsce
II miejsce
wyróżnienie
B.Tadla
N.Ratajczak
B.Niedźwiedź
Powiatowy Przegląd Form Teatralnych “Melpomena 2013” recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Martyna Krawczyńska 2c
Sandra Polniak 5a
nagroda za kreację aktorską
nagroda
N.Ratajczak
Przegląd Teatru Jednego Aktora “Bliżej Teatru 2013” recytatorski GOK w Raszówce Martyna Krawczyńska 2c nagroda główna N.Ratajczak
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Międzyszkolny konkurs recytatorski “Wiosna w poezji” recytatorski Szkoła Podstawowa
Nr 14 w Lubinie
Weronika Mikołajczyk 2b nagroda M.Korczak
Międzyszkolny konkurs “Kolorowy bukiet kwiatów” plastyczny Szkoła Podstawowa
nr 9 w Lubinie
Martyna Krawczyńska 2c
Joanna Banach 2c
Antonina Biały 2c
Kaja Jężak 1a
Bartosz Grygielski 1b
2 nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs “Żyjmy zdrowo, kolorowo” plastyczny Szkoła Podstawowa
nr 3 w Lubinie
Joanna Banach 2 c I miejsce

ROK SZKOLNY 2011/2012

NAZWA KONKURSU RODZAJ KONKURSU ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
„Szkoła moich marzeń bezpieczna i dla każdego” plastyczny MDK w Lubinie Zuzanna Knapik 3a nagroda B.Niedźwiedź
“Jestem kibicem z klasą” plastyczny SP 37 Białystok Marcin Pokora 3b 3 miejsce M.Fritsch
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej wokalny Dorota Szydłowska 5c
Klara Zimna 5a
1 miejsce

2  miejsce

W.Zembroń
KONKURSY REJONOWE
II SEMESTR
“Smok Obibok i przyjaciele” plastyczny MDK w Lubinie Marcel Domnik 3b
Agata Armata 3b
Michał Huzior 3b
wyróżnienia M.Fritsch
KONKURSY POWIATOWE
“Bezpieczeństwo w oczach dziecka” plastyczny Starostwo Powiatowe
w Lubinie
Aleksandra Mikutel 3a
Karolina Zawadzka 3a
Jagoda Czajkowska 3a
wyróżnienia B.Niedźwiedź
Eliminacje powiatowe 15. Turnieju Słowa Literatury Patriotycznej
i Religijnej
wokalny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Klara Zimna 5a
Dorota Szydłowska 5c
nagroda
nagroda
W.Zembroń
II SEMESTR
Teatr Jednego Aktora “Witajcie w naszej bajce” recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Julia Bachurska 1c nagroda N.Ratajczak
Powiatowy etap XVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego “Pegazik” recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Sandra Polniak 4d
Klara Zimna 5a
Szymon Ciszewski 5a
Marcin Czerniawski 5a
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
B.Kubajewska
W.Zembroń
Powiatowy Konkurs Plastyczny “Kartka Wielkanocna” plastyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Aleksandra Jędrkowiak 2b wyróżnienie B.Gnojska
KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
“Przygody kropelki wody” plastyczny MPWiK w Lubinie Julia Hejber 3b
Karina Bieńko 3a
III miejsce
wyróżnienie
M.Fritsch
B.Niedźwiedź
“W krainie wierszy Doroty Gellner” recytatorski Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie Jakub Kozłowski 3a
Maja Fiebig
wyróżnienie
wyróżnienie
A.Ludwicka
A.Furga
“Jesień zdrowa, kolorowa” plastyczny Szkoła Podstawowa nr 10 w Lubinie Malwina Bednarz
Alicja Trzczak
Jullia Chmielowska
Milena Jaskółka
Jolanta Jach
Zuzanna Kałużny
Oliwia Łyszczarz
Jakub Kozłowski (wiersz)
wszyscy
otrzymali wyróżnienia
B.Gaweł
M.Korczak
B.Woźniak
A.Furga
“Nitki, nici, niteczki – Jesienne bukiety” plastyczny Zespół Szkół Integracyjnych Katarzyna Słabicka
Joanna Banach
Antonina Biały
nagroda główna
wyróżnienie
wyróżnienie
M.Korczak
Festiwal Pięknej Mowy recytatorski MDK Lubin Klara Zimna 5a
Dorota Szydłowska 5c
Milena Wisio 5a
II miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
W.Zembroń


ROK SZKOLNY 2010/2011

NAZWA
KONKURSU
RODZAJ
KONKURSU
ORGANIZATOR UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
KONKURSY MIĘDZYNARODOWE
plastyczny Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie Jakub Siwek 3d wyróżnienie Elżbieta Czul
KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE
Jestem kibicem z klasą plastyczny Szkoła Podstawowa
nr 37 w Białymstoku
Wojetek Sołtysiak 2b
Marcin Pokora 2b
Marcel Dominik 2b
1miejsce
2 miejsce
wyróżnienie
Marta Fritsch
IX Ogólnopolski Konkurs Wokalny “Rozśpiewane nutki” wokalny Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie Karolina Ziemlicka 1c II miejsce B.Tadla
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maszyna nie tylko latająca” plastyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Szczepańska Joanna 2b
Sołtysiak Wojciech 2b
nagroda
wyróżnienie
Marta Fritsch
KONKURSY WOJEWÓDZKIE
Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej recytatorski Stowarzyszenie Twórców
i Animatorów Kultury we Wrocławiu
Czerniawski Marcin
Chodacka Laura
Zimna Klara
4a
1 miejsce
2 miejsce
wyróżnienie
W. Zembroń
VI Dolnośląski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Dzieciopiewy” 2011 recytatorski MCK w Legnicy Klara Zimna 4a
Weronika Kwiatkowska 6c
wyróżnienie
udział
W. Zembroń

K. Figurski

XII Dolnośląski Konkurs Plastyczny „Tradycją Dyktowane” plastyczny Polkowickie Centrum Animacji Karolina Zawadzka 2a
Zofia Ryżewska 3a
Joanna Szczepańska 2b
wyróżnienie w kat. ozdoba świat.
wyróżnienie w kat. Anioł bożonarodz.
nagroda specjalna w kat. ozdoba św.
M.Korczak

B. Gaweł

A. Miszczyk

KONKURSY REGIONALNE
Regionalny Konkurs Plastyczny „Psiaki, kociaki i inne zwierzaki” plastyczny Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy Czajkowska Agnieszka 6d
Zięba Karolina 3d
Humecka Aurelia 3d
nagroda
nagroda
wyróżnienie
K. Figurski
E. Czul
E. Czul
Konkurs plastyczny „Anioł” plastyczny Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy Piecuch Jolanta 6c
Dawidczyk Jakub 5c
Birut Katarzyna 6d
Chodacka Laura 4a
nagroda
nagroda
wyróżnienie
wyróżnienie
K. Figurski
K. Figurski
K. Szymanowska
B. Gaweł
XIII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Powódź, pożar, dniem czy nocą – strażak przychodzi ci z pomocą” plastyczny Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich Wojciech Sołtysiak kwalifikacja do etapu wojewódzkiego M.Fritsch
KONKURSY POWIATOWE
Moja szkoła fajna, bezpieczna
i dla każdego
plastyczny MDK w Lubinie Hania Górzyńska
II a
Edyta Jęsko IIc
Wiktoria Niemochód IIb
Daria Racińska Ia
Jolanta Lach Ia
Weronika DrozdowskaIId
Ola Serafin IId
Nikola Jaworska IIc
Natalia Kacprzyk IIb
Hania Napiórkowska Ia
Magda Pępkowska Ia
Inga Zabłotna Ia
Grand Prix

nagroda
nagroda

nagroda
nagroda
wyróżnienie

wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

wyróżnienie
wyróżnienie

wyróżnienie

B. Niedźwiedź

J. Mofina
M. Fritsch

M. Danek
M. Danek
M. Korczak

M. Korczak
J. Mofina
M. Fritsch

M. Danek
M. Danek

M. Danek

eliminacje gminne XIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego “Powódź, pożar, dniem czy nocą – strażak przychodzi ci z pomocą” plastyczny Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, we współpracy z Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich Karol Kołodziejczyk Alicja Wróbel
Wojciech Sołtysiak
Inga Zabłotna
kwalifikacja do kolejnego etapu
Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Chodacka Laura 4a 1 miejsce W. Zembroń
Teatr Jednego Aktora „Witajcie
w naszej bajce”
recytatorski Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Maciej Rapa 3d
Wiktoria Przybyła 3c
Sandra Polniak 3c
Marcin Czerniawski 4a
nagroda
Nagroda
Nagroda
nagroda
E.Czul
N.Ratajczak
N.Ratajczak
D.Baryłkiewicz
KONKURSY REJONOWE
Rejonowy konkurs plastyczny „Anielskie Miasteczko” plastyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Szewczykowska Marta 2a
Marciniak Filip 2a
Szewczykowska Marta 2a
Puk Karolina 2a
Bieńko Karina 2a
Ziemlicka Karolina 1c
Nagroda

Nagroda
Wyróżnienie

wyróżnienie
Wyróżnienie
wyróżnienie

B. Niedźwiedź

B. Niedźwiedź
M. Korczak

B. Niedźwiedź
B. Niedźwiedź
K. Tokarek

IV Otwarty Przegląd Teatru Jednego Aktora “Bliżej Teatru” recytatorski GOK w Raszówce Sandra Polniak 3c
Marcin Czerniawski 4a
Oliwia Doleżek 3c
Wiktoria Przybyła 3c
Laura Chodacka 4a
1 miejsce
2 miejsce

2 miejsce
3 miejsce
3 miejsce

N.Ratajczak
D.Baryłkiewicz

N.Ratajczak
N.Ratajczak
D.Baryłkiewicz

Rejonowy Konkurs Plastyczny pt. „Stwory Potwory i Inne Przytulaki” plastyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Góralska Marlena 2b
Nowak Konrad 2b
Rosiak Jakub 2a
Zabłotna Inga 1a
Wyróżnienie

wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie

A. Miszczyk

A. Miszczyk
B Niedźwiedź
M. Danek

KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE
Konkurs plastyczny “Stroik Wielkanocny” plastyczny Zespół Szkół Integracyjnych
w Lubinie
Dominika Ciepłpwska 2d
Daria Racińska 1a
nagroda

wyróżnienie

M.Korczak
M.Danek
Konkurs na palmę wielkanocną plastyczny Młodzieżowy Dom Kultury w Lubinie Wiktoria Pisarska IId Grand Prix M.Korczak
Konkurs piosenki “Żyjmy zdrowo” wokalny Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubinie Karolina Ziemlicka 1c
Ola Siadul 1 d
1 miejsce

3 miejsce

K.Tokarek

M.Danek

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej Sing Star wokalny Sziła Podstawowa nr 14 w Lubinie Dorota Szydłowska 4c
Monika Obajda
1 miejsce

2 miejsce

M.Borowiec
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej wokalny MDK Lubin Karolina Ziemlicka 1c 1 miejsce B.Tadla
Konkurs Plastyczny “Jeden dzień z życia posła” plastyczny Biuro Poselskie PO Wojciech Sołtysiak 2b 1 miejsce M.Fritsch
Konkurs plastyczny “Bezpieczne wakacje” plastyczny Szkoła Podstawowa nr 12 w Lubinie M.Hubscher 1d
Natalia Rojek 1a
1 miejsce
wyróżnienie
M.Danek
Konkurs plastyczny “Witaj Lato” plastyczny Szkoła Podstawowa nr 9 w Lubinie Agnieszka Osiewalska 3a
Julia Kochańska 3d
1 miejsce

wyróżnienie

B.Gaweł
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Wizerunki Maryi w Litanii Loretańskiej plastyczny
VII Festiwal Kolęd i Pastorałek wokalny Gimnazjum Salezjańskie Zimna Klara 4a
Kowalczyk Maria 4e
1 miejsce
wyróżnienie
W. Zembroń
Reprezentantka Par. św. Barbary
Międzyświetlicowy „Zimowy Konkurs Recytatorski” recytatorski Szkoła Podstawowa
nr 9 w Lubinie
Jakub Kozłowski  2a
Martyna Majcher 3d
1 miejsce
wyróżnienie
M.Korczak
B. Gaweł
Międzyświetlicowy konkurs wokalny „Zima lubi dzieci” wokalny Szkoła Podstawowa
nr 10 w Lubinie
Aleksandra Siadul 1d
Karolina Ziemlicka 1c
1 miejsce
wyróżnienie
M. Danek
K.Tokarek
Lubińskie Betlejem plastyczny CK Muza w Lubinie Górzyńska Hanna 2a
Żbikowska Wiktoria 2a
nagroda
nagroda
B. Niedźwiedź
Międzyszkolny konkurs plastyczny„W Bałwankowym świecie” plastyczny Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie Karolina Puk 2a
Natalia Nużyńska 2c
Agnieszka Osiewalska 3a
Aleksandra Mech 3a
Julia Lichwała
Nagroda główna
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
M.Korczak
A. Miszczyk

Bożena Gaweł

Bożena Gaweł

Bożena Gaweł

Jesienny pejzaź plastyczny Szkoła Podstawowa
nr 9 w Lubinie
Hania Górzyńska 2a
Zosia Ryżewska 3a
Martyna Majcher 3d
Nagroda

Wyróżnienie

wyróżnienie

M. Korczak

B. Gaweł

B. Gaweł

Wesoła Wierszykarnia
“Jesienne wierszyki”
recytatorski Biblioteka MIejska
w Lubinie
Oliwia Doleżek 3c nagroda główna Natalia Ratajczak
Szaro, buro i ponuro –
jesień oczami dziecka
plastyczny Szkoła Podstawowa
nr 14
Monika Sukiennik wyróżnienie M. Korczak
Nitki, nici, niteczki –
bajka nitką malowana
plastyczny Zespół Szkół
Integracyjnych
Ola Merena 3a
Zosia Ryżewska 3a
Agnieszka Osiewalska 3a
Milena Hubscher 1d
Karina Bieńko 2a
Martyna Wychodzka 2a
Nagroda
wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Bożena Gaweł
Bożena Gaweł

Bożena Gaweł

Bożena Gaweł

M.Korczak

M.Korczak

Wiersze o naszych
zwierzakach
recytatorski Biblioteka Miejska
“Czytnik”
Sandra Polniak 3c
Kuba Kozłowski 2a
Maciej Rapa 3d
Ola Świniarska 3d
Gosia Krzyszak 2b
Jagoda Czajkowska 2a
Wiktor Fąfara 3b
Kamila Cieślik 3b
Laura Kasian 2c
Wiktoria Przybyła 3c
I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce

wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie

Natalia Ratajczak
Bogumiła Niedźwiedź
Elżbieta Czul
Elżbieta Czul
Marta Fritsch
Bogumiła Niedźwiedż

Anita Nędzewicz
Anita Nędzewicz
Joanna Mofina
Natalia Ratajczak

I Festiwal Poezji Śpiewanej “Choć struna pęka” wokalny Wzgórze Zamkowe
w Lubinie
KLara Zimna 4a 1 miejsce Wiesława Zembroń
Woda w życiu człowieka plastyczny MPWiK w Lubinie Wojtek Sołtysiak 2b
Nikola Tarnowska 2a
Ola Jędrkowiak1b
Hania Górzyńska 2a
Marta Szewczykowska 2a
Marta Czerwień 2a
1 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie”

wyróżnienie

wyróżnienie

M. Fritsch

B. Niedwiedź

K. Tokarek

B. Niedwiedź

B. Niedwiedź

B. Niedwiedź

Energetyczne malowanki plastyczny Spółka Energetyka
sp. z o.o. w Lubinie
Wojtek Sołtysiak 2b
Jagoda Czajkowska 2a
Ola Jędrkowiak 1b
1 miejsce
2 miejsce
3 miejsce
Marta Fritsch
Bogumiła Niedźwiedź
Danuta Radom


ROK SZKOLNY 2009/2010

NAZWA KONKURSU ORGANIZATOR RANGA KONKURSU UCZEŃ LOKATA OPIEKUN
I SEMESTR 2009/2010
Regionalny konkurs plastyczny i fotograficzny “Chrońmy przyrodę ojczystą” Oddział Miejski TPD w Legnicy Region Marcel Dominik 1b wyróżnienie Marta Fritsch
konkurs wokalny “Mały Idol” SP nr 10 w Lubinie międzyszkolny Klara Zimna 3a

Anna Waśko 6d

1 miejsce

3 miejsce

Dorota Baryłkiewicz

Krzysztof Figurski

V Wesoła Wierszykarnia – Zimowe wierszyki Miejska Biblioteka Publiczna w Lubinie międzyszkolny Jagoda Czajkowska 1a

Wiktoria Przybyła 2c

nagroda

nagroda

Bogumiła Niedźwiedź

Natalia Ratajczak

Konkurs wokalny “Wesołe kolędy bracia śpiewajcie” SP nr 10 w Lubinie międzyszkolny Dorota Szydłowska 1 miejsce Magdalena Danek
Konkurs recytatorski CK Muza Rejon Natalia Kowalik 1a 1 miejsce Justyna Garbera – Piasecka
Barwy przyrody w mojej miejscowości – plastyczny PTTK Zagłębie Miedziowe w Lubinie Rejon Maja Czajkowska 3c

Jolanta Piecuch 5c

Dawid Niemochód 1b

Wiktoria Niemochód 1b

Jakub Siwek

Żaneta Załęcka 3c

Gracjan Miś

Julia Hejber 1b

Alicja Downar 3c

Marcin Pokora 1b

1 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Barbara Tadla

Krzysztof Figurski

Marta Fritsch

Elżbieta Czul

Bożena Gaweł

Karolina Tokarek

Konkurs plastyczny “Niepełnosprawni są wśród nas” Zespół Szkół Specjalnych w Lubinie powiat Marcel Dominik 1b

Nikola Tarnowska 1a

Jagoda Czajkowska 1a

Wojciech Sołtysiak 1b

Wiktoria Żbikowska 1a

Jagoda Ostaszewska 2a

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Marta Fritsch

Bogumiła Niedźwiedź

Bożena Gaweł

Lubin – Miastem Górników – konkurs plastyczn0 – literacki konkurs dla świetlic SP nr 14 w Lubinie międzyszkolny Mikołaj Jaszczyszyn 2a

Gabriela Goldszajdt 1a

Filip Marciniak 1a

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Bożena Gaweł

Małgorzata Korczak

“Jesienny konkurs Recytatorski” SP 9 Międzyszkolny

16 X

Marcelina Hajduga 3c

Sandra Polniak 2c

I miejsce

 

wyróżnienie

Karolina Tokarek
Konkurs plastyczny “Kolorowe Barwy Jesieni – Nitki – nici – niteczki”. Zespół Szkół Integracyjnych Międzyszkolny

22 X

Emilia Topolska 2a

Marta Szewczykowska 1a

Marta Czerwień 1a

Agnieszka Osiewalska 2a

Dominika Przybysławska 2b

Klaudia Gaczyńska 2c

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Małgorzata Korczak

Bożena Gaweł

“Jesień zdrowa, kolorowa” konkurs plastyczny SP 10 Międzyszkolny

30 X

Karina Bieńko 1a

Wojciech Sołtysiak 1b

Dominika Ciepłowska 1d

nagroda

nagroda

wyróżnienia

Magdalena Tkocz

Małgorzata Korczak

Konkurs plastyczny “Mój przyjaciel smok” MDK LUBIN Powiatowy

24 XI

nagroda

nagroda

wyróżnienie

“Energetyczne malowanki” Spółka “Energetyka” Lubin Międzyszkolny

X

Marcin Pokora I B

Iga Perechuda I A

Jagoda Ostaszewska

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej MDK Lubin Powiatowy Michał Poręba

VI A

I miejsce Wiesława Zembroń
XIII Dolnośląskie Finały Turnieju Słowa w Roku Slowackiego Stowarzyszenie Twórców i Animatorów Kultury we Wrocławiu wojewódzki

3 XII

Michał Poręba

VI A

I miejsce Wiesława Zembroń
Konkurs plastyczny “Mikołajkowe Radości” SP 12 międzyszkolny

8 XII

Marta Szewczykowska

Maja Stańczyk

Monika Sukiennik

Karolina Zawadzka

Julia Chlipała

Julia Szewczyk

Monika Kotwas

Dalia Wojnarowska

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Małgorzata Korczak

Magdalena Danek

Najpiękniej zapakowany prezent SP nr 9 w Lubinie międzyszkolny Klaudia Gaczyńska 2c

Jagoda Ostaszewska 2a

1 miejsce

wyróżnienie

Bożena Gaweł
Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy SP nr 8 w Lubinie międzyszkolny Zofia Ryżewska 2a wyróżnienie Bożena Gaweł
Konkurs plastyczny

Najpiękniejsza kartka świąteczna

SP 3 międzyszkolny

10 XII

Maja Stańczyk

Julia Szewczyk

Weronika Drozdowska

Anna Siemaszko

Agata Siadul

Maja Czajkowska

I miejsce

II miejsce

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

Małgorzata Korczak

Magdalena Danek

Bożena Gaweł

Karolina Tokarek

„Gwiazdkowy świat”- konkurs plastyczny na kartkę świąteczną. Zespół Szkół Integracyjnych w Lubinie międzynarodowy Katarzyna Birut 5d wyróżnienie Karolina Szymanowska
Konkurs plastyczny „Jestem kibicem z klasą” SP nr 37 Białystok ogólnopolski Marcel Domnik

1 b

1 miejsce Marta Fritsch
„Anioły są takie…” MDK Lubin międzynarodowy Zuzanna Knapik 1a wyróżnienie Małgorzata Korczak
„Miejsce, które warto zobaczyć w mojej okolicy”- konkurs plastyczno-literacki SP nr 7 Gliwice międzynarodowy Wojciech Sołtysiak

1b

3 miejsce Marta Fritsch
Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe MCK Legnica dolnośląski Magdalena Paszkowska
5d
Patryk Komaniecki 6bDorota Szydłowska 3aJakub Stec 3aBarbara Maziarz 5dJulia Zimna 6dKlaudia Gałązka 6dMarzena Wróblewska 6d
nagroda

nagroda

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Karolina Szymanowska

Beata Gnojska

Elżbieta Komaniecka

Krzysztof Figurski

Tradycje i Zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia
wyróżnienie
MCK Legnica dolnośląski Lidia Dąbrowska

3a

Agnieszka Czajkowska

5d

wyróżnienie

wyróżnienie

Beata Gnojska

Krzysztof Figurski

„Moja droga do szkoły”- plastyczny Gazeta wrocławska dolnośląski Margareta Kowalewicz

2b

Kinga Dziwińska

2b

Katarzyna Drzemicka

2a

nagroda

wyróżnienie

wyróżnienie

Anita Nędzewicz

Alina Skiba

„Turniej słowa literatury patriotycznej i religijnej” MDK Lubin powiatowy Michał Poręba 6a nagroda Wiesława Zembroń
„Mój przyjaciel smok” MDK Lubin powiatowy Bartosz Kasprzyk

Patryk Komaniecki 6b

Karol Krupiński

Nikola Tarnowska 1a

Karolina Zawadzka 1a

Dorota Szydłowska 3a

nagroda

nagroda

wyróżnienie

dyplom

dyplom

dyplom

Bożena Gaweł

Bożena Gaweł

Magdalena Danek

Bogumiła Niedźwiedź

Bogumiła Niedźwiedź

Magdalena Danek

XIII Powiatowy Przegląd Teatru Jednego Aktora „Witajcie w naszej bajce” MDK Lubin powiatowy Laura Chodacka 3a
Wiktoria Przybyła 2c Sandra Polniak 2c
nagroda nagroda nagroda Dorota Baryłkiewicz Natalia Ratajczak
Przegląd kolęd “Wśród nocnej ciszy” MCK Legnica regionalny Kamila Semeńczuk 2a

Jagoda Ostaszewska 2a

2 miejsce

3 miejsce

Alina Skiba
Konkurs recytatorski MDK Legnica regionalny Katarzyna Sitek 4a

Weronika Turchan 5c

1 miejsce

1 miejsce

Elżbieta Jandulska

Monika Woźniak

Bezpieczeństwo w oczach dziecka Starostwo Powiatowe w Lubinie; Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego Karolina Zawadzka 1aNorbert JaworskiMarta Czerwień 1a wyróżnienie

nagroda

wyróżnienie

Bogumiła Niedźwiedź

Karolina Tokarek

Małgorzata Korczak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content