INFORMACJA O REALIZACJI PROJEKTU NR RPDS.10.02.01-02-0004/22 REALIZOWANYM W RAMACH RPO WD 2014-2022

„Jesteśmy razem!” – jest projektem wdrażanym w okresie od 1 lutego 2023 r. do 30 września 2023 r. dedykowanym  9 Szkołom Podstawowym działającym na terenie Gminy Miejskiej Lubin, który za cel główny stawia podniesienie jakości kształcenia w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miejską Lubin w kontekście niwelowania negatywnych skutków konfliktu zbrojnego na Ukrainie poprzez rozszerzenie oferty edukacyjnej i wzmocnienie opieki psychologiczno-pedagogicznej oraz poprawę warunków infrastrukturalnych.

Rejonowy konkurs kolęd i pastorałek

Bardzo miło nam poinformować, że w dniu 17.01.23 Nasza Uczennica Kaja Tryniszewska wraz z siostrą Kaliną, zajęły II MIEJSCE w REJONOWYM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK w Legnicy
W Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy.
Gratulacje Dzieczynki
        
 

Zbiórka na WOŚP

Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła dołączyła do akcji WOŚP
Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc zbiórkę, zapraszamy wrzucania pieniążków do puszek, które znajdują się
– przy wejściu głównym u Pani Woźnej
– w Sali nr 113

Podłoga interaktywna w naszej szkole

Podłoga SmartFloor jest niezwykłą pomocą dydaktyczną. Motywuje do ćwiczeń, pobudza wyobraźnię, wspiera rozwój dużej motoryki. Pozwala nauczycielowi prowadzić zajęcia z dziećmi na różnym etapie rozwoju. Uczniowie mogą wyczarować ogromne prace plastyczne, zanurzyć się w oceanie czy grać w piłkę nożną. SmartFloor to nie tylko zabawa i nauka, ale również doskonałe narzędzie do terapii dzieci ze SPE. Zobaczcie, jak korzystają trzecioklasiści z naszej magicznej podłogi.  

   

KONKURS – MÓJ PRZYJACIEL ANIOŁ

W grudniu odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego „Mój przyjaciel anioł”. Na konkurs wpłynęło 80 prac. Uczniowie klas I-III wykonali prace plastyczne różnymi technikami, wykazując się dużą pomysłowością i wyobraźnią. Decyzją jury nagrodzeni zostali następujący uczniowie: Nela Kościelna, Klara Nawracaj (kl. I b), Matylda Gawrońska (kl. I d), Zuzanna Danek, Michalina Szustak (kl. II a), Milena Turbak (kl. II b), Oliwa Chudzińska, Szymon Wierdak (kl. II c), Oliwier Janulewicz, Natalia Gawrońska, Ida Nawracaj, Pola Mazur, Natasza Szymańska (kl. III a), Magdalena Kubiak, Alex Fuczek (kl. III b), Zuzanna Krych (kl. III c), Wiktoria Wątorska (kl. III d). Gratulujemy!
 
Skip to content