Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych.

Dziś mali arytmetycy – jutro wielcy ludzie

W klasie 3 A realizowana jest innowacja pedagogiczna ” Dziś mali arytmetycy – jutro wielcy ludzie”. PRZYJACIELE ABAKUSA.
Innowacja jest odpowiedzią na potrzebę rozwijania zdolności i twórczego myślenia dzieci, wykorzystania w pełni ich potencjału intelektualnego, atrakcyjnego i skutecznego uczenia się. 
Arytmetyka mentalna to …

Międzynarodowy Dzień Kropki w 3e

W środę, 15 września w klasie III E, obchodziliśmy nietypowe święto. Międzynarodowy Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia uczniowie oraz nauczyciele na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Dzisiejszy dzień zaczęliśmy od …

Uniwersytet senioralny 2021/2022

Zapisy – Uniwersytet senioralny 2021/2022 – SP 14 lubin

Termin zapisów: od 20 do 24 września 2021 r.

Godziny zapisów: 13.30-15.30 w pokoju 33 (prosimy przestrzegać wyznaczonych godzin)

Zajęcia do wyboru:

Dzień Sportu z Natalią Czerwonką

Nasza szkoła włączyła się do wielkiego narodowego świętowania aktywności ruchowej i rozwijania pasji sportowych. Z tej okazji uczniów SP 14 w Lubinie odwiedziła srebrna medalistka Olimpijska Natalia Czerwonka. Wybitna Lubinianka zachęcała najmłodszych uczniów do podejmowania sportowych wyzwań. Można było obejrzeć ogromną kolekcje medali, jakie zdobywała nasza gwiazda sportu. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przygotowaną przez naszą panczenistkę prezentację dorobku, relacje, z olimpiad zimowych, ale także z treningów. Natalii Czerwonce towarzyszyły młode łyżwiarki, które dopiero zdobywają sportowe doświadczenie na treningach pod opieką medalistki, odnoszą pierwsze sukcesy w łyżwiarstwie szybkim. Dzień Sportu w naszej szkole, dzięki spotkaniu z tak wybitną postacią polskiego sportu, nabrał wyjątkowego formatu, o czym możemy przekonać się zaglądając do galerii zdjęć.

Zapisy na obiady

Informacje na temat zapisów uczniów na obiady, terminów płatności oraz jadłospis znajdują się w zakładce “Obiady”.

Skip to content