Z ekologią w parze

 

W ramach zadania ekologicznego nasza klasa II b przygotowała roboty z pudełek, kartonów i nakrętek. Największy był robot Zuzi Zborowskiej i nazwaliśmy go ,,Pożeraczem baterii”. Razem ogłosiliśmy w szkole zbiórkę zużytych baterii, by zaspokoić jego głód. Pozostałe roboty wystąpiły w roli pomocników. Nasza akcja cieszyła się dużym powodzeniem wśród uczniów klas 1-3.
 

Zdjęcia robotów przesłaliśmy na  Ogólnopolski Konkurs ,,Drugie życie śmieci”, zorganizowany przez Tatrzański Park Narodowy. Konkurs przygotowany został  w ramach kampanii społecznej pod nazwą ,,Śmieci? Kto to widział?!”.
Z przyjemnością zawiadamiamy, że nasza klasa znalazła się wśród laureatów konkursu. W nagrodę otrzymaliśmy oczyszczacz powietrza, który będzie pomocny w dbałości o nasze dobre samopoczucie.
 
Wszystkim życzymy dużo zdrowia!
Uczniowie klasy II b wraz z wychowawcą
 

  

Skip to content
%d bloggers like this: