BOOM na komiksy i gry planszowe w bibliotece

Nasza szkolna biblioteka brała udział w akcji organizowanej przez wydawnictwo Egmont “BOOM na komiksy i gry planszowe w bibliotece”. Udało nam się wygrać w 2 konkursach komiksy i gry dla dzieci i młodzieży. Podczas przerw i po lekcjach uczniowie bardzo chętnie korzystają z nowych zasobów świetnie się przy tym bawiąc i integrując.

10. i 15. listopada uczniowie wszystkich czterech klas II wzięli udział w …

zajęciach bibliotecznych pt. “Poznajemy komiks”. Opowiedzieliśmy sobie co to jest komiks, jakie ma cechy charakterystyczne, poznaliśmy krótką historię komiksu i kilka ciekawostek z nim związanych. Obejrzeliśmy filmik pt. “Jak powstaje komiks” oraz przejrzeliśmy nowe i stare komiksy, które są dostępne w bibliotece szkolnej. Na zakończenie zajęć został ogłoszony konkurs dla klas II. Wszyscy uczniowie, którzy przyniosą swoje prace otrzymają upominki, natomiast 3 najciekawsze i najśmieszniejsze komiksy otrzymają dyplomy i nagrody )) Na prace czekamy do 22.11.21r. Szczegóły u wychowawców.

Skip to content
%d bloggers like this: