Rozstrzygnięcie konkursu z okazji Dnia Dyni 

Pod koniec października w naszej szkole został przeprowadzony projekt edukacyjny Zdrowo Dyniowo. Autorzy projektu zaprosili wychowawców klas 1-3 do włączenia się w działania, mające na celu propagowanie zasad zdrowego odżywiania poprzez odkrywanie sezonowych warzyw i owoców. Dynia, jako jesienne warzywo, zawierające m.in. lecytynę poprawiającą pamięć i koncentrację jest niezwykłym …

darem natury, pełnym witamin. Projekt zachęcał uczniów, aby wyszukiwali informacji na temat wartości odżywczych i zdrowotnych dyni. W trakcie projektu dzieci mogły wziąć udział w konkursach na pracę plastyczną przedstawiającą dynię lub na ozdobienie dyni własnym pomysłem. Wystawę prac można było podziwiać na holu naszej szkoły oraz w galerii zdjęć na stronie internetowej szkoły. Zostało wykonanych dużo ciekawych prac.

Nagrody otrzymali: Alicja Skupień kl. 2d, Zuzanna Danek kl. 1a, Tymoteusz Iwaśków kl. 2a, Lena Świerniak kl. 1d, Barbara Kulczyńska kl. 1a, Zofia Steciak kl. 1d, Adam Szczubiała kl. 2a, Filip Kulesza kl. 1a, Alicja Pawłowska kl. 1a, Zuzanna Proniewicz kl. 1c 

Wyróżnienia: Mateusz Derkacz kl. 2d, Maja Błaszkiewicz kl. 2a, Natalia Gawrońska kl. 2a, Bartosz Łakoma kl. 2a, Alina Konarska kl. 1d, Dagmara Malinowska kl. 2b, Michalina Kuncewicz kl. 3b, Wiktoria Wątorska kl. 2d, Alicja Makowska kl. 1a 

Skip to content
%d bloggers like this: