Konkurs „Laurka dla nauczyciela”

14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji, w świetlicy szkolnej, odbył się konkurs plastyczny pod hasłem „Laurka dla Nauczyciela” – zorganizowany przez p. A. Olszowiak i M. Korczak. Uczestnicy konkursu wykazali się niezwykłą pomysłowością
i kreatywnością. Do organizatorów wpłynęło ponad 50 prac, wykonanych różnymi technikami. Z wielką przyjemnością informujemy, że decyzją Jury 

nagrody otrzymują: Aleksandra Krajewska, Alicja Feliczak, Hanna Sadczak, Anna Wróblewska – gr. VIII (kl. 2d) oraz Zuzanna Gębora – gr. VII (kl. 3c). Natomiast wyróżnienia: Milena Majstrowicz, Lena Jurguć – gr. I (kl. 1a); Olga Zajewska, Hubert Kuraś, Lena Mokrzycka, Amelia Szandała, Miłosz Jach, Oliwia Pahuta, Hanna Cichanowicz, Milena Fiłka, Karolina Niżyńska – gr. II  (kl. 1b); Wiktoria Wątorska, Martyna Banasiak, Jakub Oleszczuk, Szymon Szymczyk – gr. VIII (kl. 2d); Alicja Bubnowska, Wiktoria Grabowska – gr. X (kl. 3b); Hanna Sternal – gr. VI (kl. 3e). Laurki wraz z najlepszymi życzeniami, zostaną wręczone pracownikom naszej Szkoły.

Laureatom gratulujemy oraz dziękujemy pozostałym uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Składamy również serdeczne podziękowania firmie „Noviko” – fundatorowi nagród i wyróżnień dla Świetliczaków.
Zdjęcia prac w naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: