Wyjątkowy Dzień Chłopaka w 2d

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji klasa 2d celebrowała święto chłopców nie tylko na wesoło, ale również w sposób niezwykle twórczy. Mianowicie – dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych, które odbyły się w lodziarni „Sandi”. Chłopcy, pod czujnym okiem i według instrukcji miłych pracownic lokalu oraz przy wsparciu dziewczynek – samodzielnie wykonali pyszne lody, które zostały oznaczone etykietką jako „lody 2d” i można było je po prostu kupić. Ach, jak wszystkim smakowały!

Warsztaty okazały się doskonałą okazją do integracji całego zespołu klasowego. Uczniowie bawili się wyśmienicie. To był wspaniały dzień, który będziemy mile i długo wspominać. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.