Jesienny turniej klas IV

27.10.2021 roku na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 14 odbył się  jesienny turniej sportowy klas czwartych, zorganizowany przez panią Agatę Gil oraz pana Grzegorza Grzelkę. Uczniowie zmagali się z wykonywaniem zadań na torze przeszkód. Pokonywali trasę z piłkami   pomiędzy pachołkami, skacząc przez płotki i ławeczki. Najwięcej punktów zdobyła …

klasa IV C i zajęła I miejsce, następne w kolejności były klasy: IVA , IVB i IV D. Wszyscy uczestnicy bardzo dobrze wykonywali zadania.  Różnica w zdobytych punktach końcowych była nieznaczna.  W rywalizacji brali udział również kibice, którzy gorąco dopingowali zawodnikom. Dziękujemy za dobrą zabawę i życzymy kolejnych sukcesów.

Zmagania czwartoklasistów zostały zatrzymane w kadrze i udostępnione w naszej galerii.