“Żyj i pozwól żyć innym”

Uczniowie klasy 3 A wraz z funkcjonariuszami lubińskiej “drogówki” wzięli udział w akcji “ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ INNYM” w ramach trwającego EUROPEJSKIEGO TYGODNIA MOBILNOŚCI. Akcja miała na celu podnoszenie świadomości zagrożeń, jakie mogą dotknąć wszystkich uczestników ruchu drogowego.
Uczniowie naszej szkoły bardzo zaangażowali się w … 

to wydarzenie. Sami wykonali ogromny transparent z ważnymi hasłami, które chwytały za serca i wzruszały kierowców. Tak uzbrojone, przeszły razem z  Komisarzem Lwem ulicami naszego miasta, aby wspólnie z policjantami z ruchu drogowego uczestniczyć w informowaniu zatrzymywanych do kontroli kierowców o prowadzonej akcji. To była wyjatkowa lekcja nie tylko dla maluchów, lecz również dla kierowców, która na długo pozostanie w pamięci.
Nasze przygotowania do tak ważnej akcji, można zobaczyć klikając na naszą galerię.
Można o nas przeczytać i zobaczyć klikając w poniższe linki.
KIEROWCÓW ZATRZYMYWAŁY….DZIECI
MOŻECIE ZOBACZYĆ NAS WE WTORKOWYCH WYDARZENIACH
Skip to content
%d bloggers like this: