Dzień Sportu z Natalią Czerwonką

Nasza szkoła włączyła się do wielkiego narodowego świętowania aktywności ruchowej i rozwijania pasji sportowych. Z tej okazji uczniów SP 14 w Lubinie odwiedziła srebrna medalistka Olimpijska Natalia Czerwonka. Wybitna Lubinianka zachęcała najmłodszych uczniów do podejmowania sportowych wyzwań. Można było obejrzeć ogromną kolekcje medali, jakie zdobywała nasza gwiazda sportu. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przygotowaną przez naszą panczenistkę prezentację dorobku, relacje, z olimpiad zimowych, ale także z treningów. Natalii Czerwonce towarzyszyły młode łyżwiarki, które dopiero zdobywają sportowe doświadczenie na treningach pod opieką medalistki, odnoszą pierwsze sukcesy w łyżwiarstwie szybkim. Dzień Sportu w naszej szkole, dzięki spotkaniu z tak wybitną postacią polskiego sportu, nabrał wyjątkowego formatu, o czym możemy przekonać się zaglądając do galerii zdjęć.

Skip to content
%d bloggers like this: