Wyniki ogólnopolskiego konkursu Zuch

6 maja odbył się ogólnopolski konkurs ZUCH z języka angielskiego, którego organizatorem było Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie. Konkurs miał na celu sprawdzenie słownictwa oraz podstawowych zwrotów z języka angielskiego…

Z naszej szkoły udział wzięło 29 uczniów z klas II-III. Ogólna liczba uczestników klas drugich z całej Polski to 583 osoby. Najlepsi z naszej szkoły byli: Wołowiec Kacper (17 miejsce), Czeleń Wiktoria (24 miejsce) oraz Karaś Jan (29 miejsce). Liczba uczestników klas trzecich to 560 osób. W naszej szkole najwięcej punktów uzyskali: Futoma Martyna (8 miejsce, dyplom laureata), Kościk Lena (16 miejsce) oraz Mohamed Ali Hussein Adam (19 miejsce).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy za rok.

Skip to content
%d bloggers like this: