Międzyszkolny konkurs „Wielkanocne jajko”

Z ogromną radością i dumą pragniemy poinformować o sukcesie naszych Świetliczaków.
Dzieci wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastyczno-technicznym pt. „Wielkanocne jajko” – zorganizowanym przez nauczycieli świetlicy ze Szkoły Podstawowej Nr 8. Kilkanaścioro Świetliczaków wykonało przepiękne prace i aż 9 z nich znalazło się w gronie nagrodzonych i wyróżnionych przez  tamtejsze Jury. Jedną z nagród głównych Komisja przyznała Marii Di Guardo z kl. 3b (XI gr.). Natomiast szczególne wyróżnienia otrzymali:

Wiktoria Wątorska, Jakub Moskaluk, Szymon Szymczyk z kl. 1d (IV gr.), a także Alicja Dudziak, Natalia Baczyńska, Natalia Kuraś i Szymon Marciniak z kl. 3b (XI gr.). Wyróżnienie uzyskał również Fabian Śliwka z kl. 3a (X gr.). Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy satysfakcji oraz kolejnych sukcesów. Zdjęcia prac nagrodzonych i wyróżnionych można obejrzeć w naszej galerii. Zapraszamy!

Skip to content
%d bloggers like this: