Konkurs „Kartka Wielkanocna”

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasze świetliczaki znów miały możliwość zaprezentowania swoich talentów plastycznych, tym razem w tematyce wielkanocnej. 31 marca został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna”. Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, za kreatywność i pomysłowość za oryginalność i zastosowanie różnorodnych technik plastycznych. Komisja doceniając trud, jak również estetykę wykonanych prac przyznała następujące  nagrody: …

Marysia Kłosińska 1c (gr. 3), Wiktoria Wątorska 1d (gr. 4), Jakub Oleszczuk 1d (gr. 4), Hania Sadczak 1d (gr. 4), Lena Pliszka 2b (gr. 6) oraz wyróżnienia: Alicja Skupień 1d (gr. 4), Szymon Szymczyk 1d (gr. 4), Antoni Masternak 2d (gr. 8), Szymon Szczurek 2e (gr. 9), Marysia Di Guardo 3b (gr. 11).

Gratulujemy  laureatom, życzymy kolejnych sukcesów  w różnych konkursach jednocześnie zapewniamy, że wszystkie dzieci  zostaną obdarowane drobnymi upominkami.

Nagrodzone i wyróżnione prace dzieci można obejrzeć w naszej galerii. 

Skip to content
%d bloggers like this: