MUZOBAJKI – sukces w międzypowiatowym konkursie plastycznym

Miło nam poinformować, iż siedmioro uczniów naszej szkoły : Tymoteusz Iwaśków   kl. 1a, Ida Nawracaj  kl. 1a, Pola Mazur kl. 1a oraz Aleksandra Tokarek kl. 3e, Lena Witkowska  kl. 3e, Maja Łakoma kl. 3e oraz Wojciech Błauciak  z kl. 3e zostało nagrodzonych w międzypowiatowym konkursie plastycznym na ilustracje do czterech Muzobajek autorstwa Gabrieli Donczew.

Konkurs  adresowany był …

do dzieci z klas I – IV szkoły podstawowej z regionu (powiaty: lubiński, polkowicki, legnicki, głogowski). Napłynęło 89 prac. Jury wybrało 31 prac, które znajdą się w  publikacji, a autorzy otrzymają nagrody i dyplomy oraz egzemplarze wydanych bajek, wraz z ich ilustracjami. Oficjalne ogłoszenie werdyktu oraz wręczenie nagród planowane jest 22.04.2021 r. w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie.

Skip to content
%d bloggers like this: