Wiosna, ach to ty

24 marca w naszej szkole odbyły się eliminacje do międzyszkolnego konkursu plastycznego pod hasłem „Wiosna, ach to ty” – organizowanego przez naszą świetlicę. Oraz nastąpiło również jego rozstrzygnięcie. W drodze eliminacji, Komisja wyłoniła 5 prac autorstwa: Alicji Feliczak i Anny Wróblewskiej z IV gr. (kl. 1d) oraz Natalii Kuraś, Marii Di Guardo i Natalii Baczyńskiej z gr. XI (kl.3b), które zakwalifikowały się do dalszego etapu.

W międzyszkolnym etapie naszego konkursu, udział wzięli uczniowie z

kilku lubińskich szkół. Dzieci wykazały się niezwykłą kreatywnością. Wykonały prace różnymi technikami, a szeroką paletą barw doskonale wyraziły uroki wiosny – tej chyba najpiękniejszej pory roku. Miło jest nam poinformować, iż wśród nagrodzonych i wyróżnionych – znalazły się prace uczennic naszej szkoły. Werdyktem Jury, nagrody otrzymali: Natalia Kuraś i Maria Di Guardo – SP Nr 14, Nikola Picheta –  SP Nr 7, Zuzanna Maślej – SP Nr 3 oraz Blanka Kowalczyk i Michał Chrzanowski – SP Nr 9. Natomiast wyróżnienia: Jagoda Chrzan – SP Nr 1, Natasza Choroszczak – SP Nr 9 oraz Alicja Feliczak i Natalia Baczyńska – SP Nr 14. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prac w naszej galerii.

 

Skip to content
%d bloggers like this: