Świetliczaki kochają zwierzaki

Jak już wcześniej informowaliśmy – dzieci z XI grupy cyklicznie przygotowują prezentacje o swoim hobby. Tym razem z wizytą u Świetliczaków pojawiły się dwa urocze koty: Laki oraz Chrupek. Ich opiekunowie – Natalka i Kamil, przygotowali wiele ciekawych informacji o

swoich pupilach m.in. o tym, jakie warunki powinien mieć zapewnione kot, aby czuł się szczęśliwy. Miłośnicy kotów opowiadali również, jakie zabawy lubią ich zwierzaki, a czego nie lubią. Dzieci mogły się także dowiedzieć, czy koty rzeczywiście chodzą własnymi drogami? Dzieci były bardzo przejęte tą wizytą, ale i futrzakom też się chyba spodobało, gdyż pozwalały się pogłaskać i ciekawie obserwowały nowe dla nich otoczenie. Spotkanie z tymi przesympatycznymi kociakami było suuuper! Zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: