Uroki zimy – konkurs międzyszkolny

16 lutego w świetlicy odbyły się eliminacje do międzyszkolnego konkursu plastycznego „Uroki zimy” – organizowanego przez nauczycieli świetlicy ze Szkoły Podstawowej Nr 1. Na konkurs wpłynęło kilkanaście ciekawych prac wykonanych różnymi technikami i przy użyciu wielu materiałów. Miło jest nam poinformować, że decyzją Jury nagrody otrzymały: …

Wiktoria Wątorska i Ala Feliczak z kl. 1d (gr. IV) oraz Martynka Krawczyk z kl. 3b (gr. XI), tym samym dziewczynki zakwalifikowały się do kolejnego etapu, a ich prace zostały przekazane organizatorom konkursu. Komisja przyznała również wyróżnienia dla: Madzi Kubiak i Emilki Czekajło z kl. 1b (gr. II), Martynki Banasiak, Poli Mierzwy, Szymona Szymczyka z kl. 1b (gr. IV), Amelki Hucał z kl. 2e (gr. IX) oraz Ali Dudziak, Marysi Di Guardo, Natalki Kuraś i Szymona Marciniaka z kl. 3b (gr. XI).

Dziękujemy wszystkim Świetliczakom za wykonanie niezwykle twórczych prac i udział w eliminacjach. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Wystawa prac znajduje się w holu głównym, a zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii. Serdecznie zapraszamy!

Skip to content
%d bloggers like this: