Wesołe świetliczaki z gr. 8

W końcu nadszedł czas abyśmy podzielili się z Wami naszym wspólnym spędzaniem czasu w świetlicy szkolnej  w grupie 8. W naszej grupie dzieją się różne interesujące rzeczy, którymi z przyjemnością się z Wami podzielimy. Świetnie radzimy sobie z dużą skakanką, układamy taneczne choreografie, tworzymy piękne zimowe krajobrazy, wykorzystując do tego rożnego rodzaju materiały. Zrobiliśmy piękne… 

kolorowe wianki, które wnoszą radość, gdy mamy ponure miny – jest super.

Odwiedziliśmy również naszą szkolną Panią pielęgniarkę. Poznaliśmy, jak ważny i potrzebny jest to zawód. Zadawaliśmy trudne pytania, na które Pani pielęgniarka ochoczo i z przyjemnością odpowiadała. W zamian podziękowaliśmy naszym autorskim tańcem.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: