Misiowe podróże po Polsce

Uczniowie  klasy 2d, 2e oraz 3a brali udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym „Misiowe podróże po Polsce”. W naszych klasach gościliśmy misia podróżnika, który wędruje po Polsce, poznaje różne miejscowości, szkoły i wraz z dziećmi uczestniczy w zajęciach edukacyjnych. Przez kilka dni  z wielkim zaangażowaniem  przygotowywali się do tego wydarzenia. Samodzielnie wykonali …. plakaty powitalne, prezentacje o naszym mieście oraz wykazali się kreatywnością wykonując upominki dla naszego gościa. Uczniowie przyjęli misia Igora iście po królewsku . Na gościa czekał  tron z koroną, a wokół niego wiele innych małych przyjaciół -misiów, aby Igorek miał towarzystwo. Z honorowego miejsca  miś Igor mógł obserwować pracę dzieci. Wspólnie udaliśmy się na wirtualny spacer po naszym mieście. Na przygotowanych plakatach zostały przedstawione ciekawe miejsca w Lubinie, o których dzieci chętnie opowiadały. Były też zabawy z Igorkiem i misiowe małe co nieco. Ależ to było pyszne!

Uczniowie obdarowali też gościa upominkami. Były samodzielnie wykonane  : szalik i czapeczka ( bo przecież jest zimno na dworze), medale , plecak na „ różne różności”, a w nim pamiątkowe gadżety z naszej miejscowości. Dzień był pełen wrażeń, pozytywnych emocji . Zapewne na długo pozostanie w pamięci uczniów.

Galeria zdjęć

Skip to content
%d bloggers like this: