Rady dla seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klasy 2 A przy współpracy z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lubinie wzięli udział w akcji profilaktycznej. Akcja miała na celu podniesienie świadomości osób starszych na temat zagrożeń związanych z oszustami metodą na wnuczka, policjanta, pracownika opieki społecznej. Uczniowie mieli za zadanie …

napisać list, w którym zostały zawarte przestrogi i ostrzeżenia nie tylko dla swoich babć i dziadków, a także dla innych mieszkańców naszego powiatu. 
Uczniowie z ogromna radością przystąpili do tego zadania. Małe zuchy doskonale wiedziały, ze ta lekcja jest niezwykle ważna. W tym dniu, to właśnie oni edukowali swoich dziadków. 
Brawo uczniowie klasy 2 A – postawa godna naśladowania.
Skip to content
%d bloggers like this: