Portret Mikołaja

Z przyjemnością informujemy, że świetlicowy konkurs plastyczny  ,,Portret Mikołaja” został rozstrzygnięty. Tematem pracy  było przedstawienie portretu Świętego Mikołaja. Celem konkursu było pogłębianie wiedzy na temat tradycji i zwyczajów związanych ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia oraz rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci. Komisja konkursowa …

oceniała przede wszystkim pomysłowość, estetyki zgodność pracy z tematem.

Do organizatora konkursu wpłynęły 22 ciekawe prace.

Nagrodzone osoby:

I miejsce- Jakub Moskaluk kl.1d

II miejsce- Inka Konieczna  kl. 1b

III miejsce -Wiktoria Wątorska kl. 1d

Wyróżnienie:

Aleksandra Tokarek kl.3e

Antonina Sowa kl. 1d

Aleksandra Krajewska kl. 1d

Nadia Siwek kl. 2a

Oskar Kowalik kl. 1b

Serdecznie gratulujemy

Galeria zdjęć

Skip to content
%d bloggers like this: