CodeWeek w naszej szkole

W dniach 10-25 października obchodziliśmy CodeWeek czyli Europejski Tydzień Kodowania. Akcja odbywa się na terenie całej Europy i skierowana jest do  wszystkich tych, którzy są zainteresowani programowaniem lub dopiero chcą z nim rozpocząć swoją przygodę. Polscy uczniowie i nauczyciele rokrocznie wykazują duże zaangażowanie tą inicjatywą. Dwa lata temu Polska zajęła …

trzecie, a w ubiegłym roku – już drugie miejsce pod względem przeprowadzonych inicjatyw związanych z programowaniem. Po raz pierwszy w ośmioletniej historii CodeWeek Polska nie tylko znalazła się na podium, ale zajęła pierwsze miejsce w tej europejskiej rywalizacji!  Nauczyciele naszej szkoły wspólnie z uczniami klas 1-3 wspierali CodeWeek 2020, organizując wiele wydarzeń programistycznych. Tegoroczny złoty medal to nasz wspólny sukces! Zobaczcie, jak wyglądała nasza zabawa z kodowaniem.

Skip to content
%d bloggers like this: