Międzynarodowy Dzień Kropki w klasie 3e

Międzynarodowy Dzień Kropki przypada 15 września. Peter H. Reynolds, amerykański ilustrator oraz pisarz w 2003 roku wydał książeczkę dla dzieci o tytule “The Dot”. Opowiada o losach małej Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Dzień Kropki to święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Jest to święto, które w szkole skupia wszystkich uczniów danej klasy wokół „kropkowego” zadania. Ozdabiane są sale lekcyjne, korytarze, uczniowie zakładają ubrania w kropki, malują twarze. Dzień Kropki to święto wszystkich ludzi, którzy wykazują się pomysłowością i zachęcają do tego innych. A właśnie do takich należą uczniowie klasy 3e.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć.

Skip to content
%d bloggers like this: