Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego

HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września 2020 r.

Aby zapoznać się z harmonogramem kliknij tutaj.

  • Uczniowie klas 2-8 mogą wejść na teren szkoły nie wcześniej niż 5 minut przed godziną spotkania podaną w powyższym grafiku. Po obowiązkowej dezynfekcji rąk, kierują się bezpośrednio do wyznaczonych sal. Po skończonym spotkaniu niezwłocznie opuszczają teren szkoły. Rodzice nie wchodzą na teren szkoły.

 

  • Uczniowie klas pierwszych przychodzą na miejsce zbiórki tylko z jednym rodzicem/ prawnym opiekunem, nie wcześniej niż o godzinie 9.00. Na salę gimnastyczną wchodzą bocznym wejściem, pod opieką wychowawców. Przed wejściem na salę dezynfekują ręce. Rodzice wchodzą na salę gimnastyczną wejściem głównym (od strony parkingu) i udają się na górne trybuny. Po uroczystości rodzice wraz z dziećmi opuszczają teren szkoły. Spotkanie organizacyjne rodziców z wychowawcą zaplanowane jest na 1 września 2020 r. na godzinę 17.00.
Skip to content
%d bloggers like this: