Drodzy Uczniowie

Bieżący rok szkolny był rokiem nietypowym, od marca zajęcia lekcyjne odbywały się w sposób zdalny. To stanowiło dla nas wszystkich nie lada wyzwanie, ale dzięki Waszemu zaangażowaniu        i determinacji oraz ogromnemu wsparciu Waszych Rodziców, udało nam się efektywnie wykorzystać ten czas. Dziękuję Wam za upór, z jakim pokonywaliście trudności techniczne, tempo nabywania umiejętności informacyjnych i komunikacyjnych oraz zaangażowanie w realizację stawianych przed Wami zadań. Jesteście MISTRZAMI ?. Mam nadzieję, że spotkamy się we wrześniu i budynek szkoły znów będzie tętnić życiem.

W tym roku żegnamy cztery klasy ósme… pierwszy raz bez balu i uroczystej gali. Wiem, moi drodzy, że jest Wam przykro, ale zdrowie i życie jest najważniejsze, a przed Wami jeszcze niejedna uroczystość. Dziękuję serdecznie za Waszą pracę. Gratuluję osiągnięć edukacyjnych. Trzymam kciuki za wyniki egzaminu i rekrutacji. Idźcie przez życie z uśmiechem, podniesioną głową i walczcie o swoje marzenia.

Dbajcie proszę podczas wakacji o swoje zdrowie i bezpieczeństwo, byście szczęśliwi, wypoczęci      i w pełni sił rozpoczęli nowy rok szkolny.

Dyrektor Szkoły

Joanna Piękna

 

List Ministra Edukacji Narodowej do Nauczycieli, Rodziców oraz Uczniów – kliknij tutaj

Skip to content
%d bloggers like this: