Wyniki konkursu tanecznego

W środę, 10.06.2020 r., rozstrzygnięto szkolny konkurs taneczny. W związku z obecną sytuacją uczestnicy mieli za zadanie przygotowanie układu tanecznego, nagranie go i wysłanie do jury na Microsoft Teams. Poziom konkursu był bardzo wysoki, wszystkie prezentacje były przepiękne, dlatego przed jury stało nie lada zadanie. Na przegląd zgłosiło się …

12 wykonawców z klas I – IV oraz 12 z klas V – VIII.

Wyniki konkursu:

Kategoria klas I – IV

I miejsce – Hanna Słabicka 4a

II miejsce – Zuzanna Wajda 4b

III miejsce – Hanna Kociuba 3d

Kategoria klas V – VIII

I miejsce – Marcelina Nieckarz 8b

II miejsce – Victoria Ekwueme 5f

III miejsce – Pola Marczak 5f, Aleksadra Stępień 7d

Wyróżnienie – Oliwia Matkowska 8b

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Skip to content
%d bloggers like this: