Konkurs plastyczny „Laurka dla mamy”

26 maja, to bardzo szczególna data, w tym dniu bowiem świętujemy Dzień Matki! Naszym kochanym Mamom, wypowiadamy słowa wdzięczności za: miłość, uśmiech, dobroć, serdeczność, troskę i cierpliwość bez końca. Świetliczaki z naszej szkoły też nie zapomniały o …

życzeniach dla swoich Rodzicielek i wyraziły je w sposób niezwykle twórczy, biorąc udział w szkolnym konkursie plastycznym „Laurka dla Mamy”. Mimo iż w tym roku konkurs odbył się inaczej niż zwykle, bo zdalnie, a uczestnicy musieli przesłać zdjęcia swoich prac na platformę Microsoft Teams, to chętnych nie brakowało. Wpłynęło bardzo wiele prac wykonanych różnymi technikami, za które serdecznie dziękujemy. Miło jest nam poinformować, że decyzją Jury nagrody otrzymują: Maja Łakoma kl. 2e, Aleksandra Marszula kl.2e, Gabriel Wachnik kl. 2e, Bianka Wojewodzic kl. 2e, Julia Matuszak kl. 2e, Adam Gawroński kl. 2e, Aleksandra Kruszka kl. 3d., natomiast wyróżnienia: Igor Mikołajun kl. 1d, Szymon Iwaśków kl. 2a, Adam Ali kl. 2b, Ekwueme Precious kl. 2e, Maciej Zembroń kl. 2e, Kinga Stasiak kl. 2e, Lena Witkowska kl.2e, Jakub Marchel kl. 2e, Maja Skołucka kl. 3b, Karolina Baran kl. 3b, Igor Wociechowski kl. 3d. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Laureatom gratulujemy! Na wystawę prac zapraszamy do naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: