Wyniki ogólnopolskiego konkursu ZUCH z języka angielskiego

26 lutego uczniowie klas 1-3 wzięli udział w ogólnopolskim konkursie ZUCH z języka angielskiego. Konkurs polegał na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów sprawdzianu zróżnicowanego w zależności o klasy. Sprawdzał on słownictwo oraz podstawowe zwroty z języka angielskiego. Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie.

Z naszej szkoły udział w konkursie wzięło …

37 osób (8 uczniów z klasy I, 15 uczniów z klasy II oraz 14 uczniów z klasy III). Miło nam poinformować, że dwoje uczniów z klasy III otrzymało dyplom laureata tj. Jakub Markowski oraz Martyna Nazimek. Ogólna liczba uczestników klas pierwszych to 799. Najlepsi z naszej szkoły byli: Kacper Wołowiec (30 miejsce), Jan Karaś (33 miejsce) oraz Tycjan Stachowski (38 miejsce). Z klas drugich udział wzięło 1065 uczniów z całej Polski. Najlepsi w naszej szkole okazali się: Martyna Futoma (17 miejsce), Weronika Czerkasiewicz (25 miejsce) oraz Lena Kościk (26 miejsce). Liczba uczestników klas trzecich to 1076. W naszej szkole najwięcej punktów uzyskali: Jakub Markowski (6 miejsce), Martyna Nazimek (15 miejsce), Patrycja Kieryk (19 miejsce) oraz Mikołaj Jeger (19 miejsce).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy za rok.

Skip to content
%d bloggers like this: