Wsparcie psychologiczne dla dzieci i młodzieży.

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu informuje, że od dnia 1 kwietnia 2010 r. w Ośrodku Neuropsychiatrii NEUROMED we Wrocławiu przy ul. Białowieskiej 74a działa Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, który umożliwia dzieciom, młodzieży i ich rodzinom bezpłatne wsparcie psychologiczne i psychoterapeutyczne.

W obecnej sytuacji epidemicznej wsparcie, o którym mowa wyżej udzielane będzie za pośrednictwem systemów teleinformatycznych.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 71 350 17 80 w. 31
w godz. od 8.00 – do 14.00 lub poprzez pocztę elektroniczną dorota.karasinska@neuropsychiatria.commalgorzatawegrzyn@neuropsychiatria.com

Porady są bezpłatne, finansowane przez NFZ. Nie jest wymagane skierowanie.

Skip to content
%d bloggers like this: