Weźmy udział w ustanawianiu rekordu świata!

W środę 22 kwietnia o godz. 14:30 naszego czasu Fundacja V4Sport (to ta, która prowadziła w naszej szkole walkę z Bezruchem podczas sportowych testów multimedialnych Aktywne Szkoły Multisport) zaprasza na największą lekcję WF-u on-line w historii. Do działań fundacji przyłączyły się już różne jednostki i organizacje np. Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk. Dołączmy i my to tego niesamowitego wydarzenia i weźmy udział w ustanawianiu rekordu świata! Zajęcia potrwają około 40 minut i są odpowiednie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.  

link do wydarzenia bez konieczności logowania się na facebook’a – https://www.facebook.com/Vision4Sport.community/live/
 
Fundacja V4 Sport zdaje sobie sprawę z obecnej sytuacji w kraju i na świecie, ale nie zwalnia tempa! Cały czas działa, aby dzieci i dorośli dzielnie stawiali czoła Bezruchowi w swoich domach.
 
W związku z tym, członkowie fundacji, wyszli z inicjatywą wydarzenia –  Ustanowienie rekordu świata we WF-ie on-line, przez które chcieliby dotrzeć do ludzi na całym świecie i zmotywować ich do ruchu. Chcieliby również pokazać, że nic nie stoi na przeszkodzie, by być aktywnym w domach, wyzwolić wspólnie trochę szczęścia i energii, dobrze się przy tym bawiąc.
W pierwszej kolejności, do udziału w wydarzeniu zapraszają właśnie Nas – osoby, które walczą z Bezruchem razem z nimi już od dłuższego czasu i podzielają ich pasję do aktywności fizycznej.

 

Dołączmy do wydarzenia i bądźmy razem 22 kwietnia o 14:30! Podzielmy się też informacją i zaprośmy nasze rodziny, znajomych (tych bliższych i dalszych :)), kolegów z pracy, sąsiadów… 🙂 Niech uzbiera się nas jak najwięcej i ustanówmy wspólnie światowy rekord! 🙂
Fundacja V4Sport, jest organizacją, której celem jest zwiększenie aktywności każdego dnia. W ciągu ostatnich 9 lat, wraz z wieloma partnerami z ponad 30 krajów, opracowali wiele programów opartych na partnerstwach międzysektorowych, w których organizacje prywatne, publiczne i pozarządowe współpracują w celu opracowania nowych sposobów walki z bezczynnością
Skip to content
%d bloggers like this: