Wyniki IX Limesowego Konkursu Matematycznego

27.02.2020 r. w Szkole Podstawowej w Szklarach Górnych odbył się Finał IX LIMESOWEGO Konkursu Matematycznego. Z naszej szkoły zakwalifikowało się aż

14-stu uczniów, była to największa reprezentacja ze wszystkich szkół powiatu lubińskiego. 5 uczniów zmagało się z zadaniami z poziomu 5-6 i aż 9-ciu z poziomu 7-8. Miło nam poinformować, że laureatami w klasach 5-6 zostali HUBERT DULSKI z kl. 6C i ZUZANNA DULSKA z kl. 5A oraz w klasach 7-8 KAJA JĘŻAK kl. 8A i JAKUB KUŹNIAR kl. 8A. Ponadto HUBERT DULSKI jako jedyny uczestnik zdobył 100% punktów, co dało mu I pozycję wśród 30stu finalistów z klas 5-6. Jesteśmy dumni z naszych uczniów i życzymy im wielu sukcesów w dalszych zmaganiach matematycznych.

Zdjęcia ze zmagań matematycznych uczniów w naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: