Turniej Bożonarodzeniowy z języka angielskiego

17  grudnia w naszej szkole odbył się szkolny Turniej Bożonarodzeniowy z języka angielskiego. W konkursie udział brały trzyosobowe drużyny, składające się z uczniów uczęszczających do klasy drugiej. Dzieci zmagały się z zadaniami o tematyce świątecznej m.in. rozwiązywały krzyżówkę, wykreślankę, uzupełniały brakujące litery. Również każda z drużyn zaśpiewała jedną z kolęd w języku angielskim. Wszystkie dzieci dzielnie reprezentowały swoją klasę. Ostatecznie wygrała klasa …

2D, w której składzie byli: Kościk Lena, Minkowska Oliwia, Aleksander Lis. Drugie miejsce zajęła klasa 2E, którą reprezentowali: Tokarek Aleksandra, Bielak Filip oraz Miazga Karina. Trzecie miejsce zdobyła klasa 2B, na czele z Wiciak Mileną, Fudalewskim Olivierem oraz Mohamed Ali Hussein Adamem.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w tego wydarzenia, które zamieszczone są w galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: