Grupa IV – „Wesołe świetliczaki” – wita ponownie

Mamy przyjemność podzielić się Naszymi ciekawymi spotkaniami.

Niedawno odwiedzili nas policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie.   Z przedstawionych opowieści poznaliśmy ich trudną i niebezpieczną pracę. Rozmawialiśmy na temat bezpiecznego zachowania się na drodze, korzystania z Internetu oraz sposobu zachowania się w przypadku kontaktu z  obcymi osobami. Na koniec nasi goście zaskoczyli nas ciekawym quizem.

Następnie …

30 listopada w „andrzejki” zawitała do nas wróżka. Dowiedzieliśmy się jaka będzie nasza przyszłość, było lanie wosku, zabawa z butelką i wiele innych ciekawych zabaw. Bawiliśmy się przednio. Były tańce i dobra muzyka.

W dniu 4 grudnia do naszej grupy zaprosiliśmy górnika. Nasz gość opowiedział nam o trudnej i ciężkiej pracy. Zadawaliśmy nurtujące nas pytania odnośnie zawodu górnika. W podziękowaniu za spotkanie podarowaliśmy górnikowi książkę stworzoną własnymi pomysłami.

Nasze zajęcia są pełne ciekawych pomysłów, poznajemy ciekawe zawody, które być może niejeden z Nas będzie wykonywał w przyszłości. Uczymy się kultywować tradycje i szacunku do różnych zawodów. 

Zapraszamy do naszej galerii.

Skip to content
%d bloggers like this: