Opowiadali o misiu

25 listopada obchodzony jest „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Akcentowanie tego dnia, chyba stało się już tradycją w naszej szkole, gdyż po raz kolejny odbył się międzyszkolny konkurs – tym razem recytatorski – pod hasłem „Opowiem Wam o misiu”. Mieliśmy wielką przyjemność gościć wychowanków świetlicy szkolnej z kilku lubińskich szkół. Naszą placówkę reprezentowały: Karina Miazga kl. 2e i Hania Kuźniar kl. 3e – dziewczynki w eliminacjach szkolnych uzyskały najlepsze noty od Jury. Podczas prezentacji utworów, wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się dobrymi umiejętnościami recytatorskimi, a niektórzy nawet ujawnili swój talent aktorski. Miło jest nam poinformować, że decyzją Jury – I nagrodę otrzymała nasza reprezentantka – Hania Kuźniar kl. 3e, natomiast II i III nagrodę – Iga Kozdroń kl. 3 oraz Adam Podgwizd kl. 1, którzy reprezentowali SP Nr 12. Komisja przyznała również wyróżnienia, które otrzymali: Pola Pietruszewska kl. 1 i Szymon Horodecki kl. 3 – SP Nr 1,  Amelia Muszyńska kl. 1 – SP Nr 10.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w naszym konkursie oraz nauczycielom za przygotowanie uczniów. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.
Skip to content
%d bloggers like this: